Зв'язатися з автором

Вправи для схуднення: відеоКіт Рич, особистий тренер американської актриси Дженнифер Лоуренс, нещодавно випустила відео з 45-хвилинною кардиотренировкой з елементами аеробіки. Артем Соколов розповідає про дуже ефективний комплекс вправ, які можна повторити навіть в домашніх умовах.

Кіт Рич є одним з самих затребуваних фитнес-і пилатес-тренеров в США і щорічно входить в п’ятірку кращих тренерів Лос-Анджелеса. Відеоролики її тренувань, що публікуються в інтернет-журналі Beautylish, щомісячно набирають більше 2,5 мільйонів переглядів. Американка офіційно представляє бренд жіночого одягу для занять спортом і активного способу життя Lucy Activewear і є співвласником танцювальної студії SHIFT, яка входить в десятку кращих студій в її рідному Лос-Анджелесі. Окрім Дженнифер Лоуренс, Кіт Рич тренує співачку Ke$ha.

тренировка по сгонке веса прямиком из голливуда. изображение номер 2

Фото: now. ruelala. com

Кардиотренировка від Кіт Рич стане справжнім подарунком для тих, у кого немає можливості піти у фитнес-клуб, але пропускати тренування ніяк не можна. 45-хвилинне тренування включає величезну кількість інтенсивних вправ тривалістю від 30 секунд до хвилини, включаючи роботу в планці, різноманітні махи і випади ногами. Незважаючи на те що тренування представлене англійською мовою, у вас не виникне питань по виконанню вправ-тренер усе показує абсолютно чітко і ясно. Просто повторюйте і потійте!

  Воронежський марафон, біг, забіги 2017, напівмарафон, Вороніж


7 РАД ВІД ТРЕНЕРА ДЖЕННИФЕР ЛОУРЕНС


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ