Зв'язатися з автором

Weleda Global Garden, косметика Weleda, Weleda, Тетяна Юка, блогер, конкурс, мотивація, подорожі, як виграти в конкурсіБлогер Тетяна Юка поділилася з нами секретами, які допомогли їй вийти у фінал глобального конкурсу Weleda Global Garden, і розповіла, як за тиждень знайти друзів з усіх кінців світу.

-Найбільше я люблю ділитися з людьми красою навколишнього світу. І робота мені в цьому допомагає. Я декоратор і флоризм, працюю дизайнером інтер’єрів, займаюся графічним дизайном, плюс веду свій блог. Останні два роки я намагаюся якомога більше подорожувати: за цей час ми з чоловіком побували в різних куточках планети і навіть прожили цілий місяць в Перу. Подорожі для мене-це квінтесенція життя, в них є місце і легкості, і випробуванням. У наших пригодах бувало всяке-великі відстані, важкі рюкзаки, холод, жара, що виснажує, розбіжності. Усе як в житті. Проте я завжди вибираю активний відпочинок, лежання під пальмою точно не для мене.

Кругосветка-це, звичайно, мрія. Але я б не хотіла вирушати в таку подорож одна. Ось з чоловіком було б здорове. Хочеться пережити ці емоції з рідною людиною. Наступну подорож я планую в Естонію в середині листопада-житиму декілька днів в Таліні і писати про усе цікаве.

  Рецепти з кабачків, рецепти з кабачків з фото, смачні рецепти з кабачків


Подорожі дають заряд енергії, незабутні враження, досвід і море натхнення. Завдяки ним я знаходжу відповіді на багато питань. Я дуже люблю Європу: привітні люди, порядок, комфорт, усе пристосовано до життя. Там затишно. Відсутність агресії у європейців, їх доброта і готовність завжди прийти на допомогу не можуть не захоплювати.

финалистка weleda global garden от россии: как умение видеть прекрасное помогает побеждать. изображение номер 5

Фото з особистого архіву Тетяни

Weleda Global Garden і подорож в Німеччину

Конкурс Weleda Global Garden я знайшла випадково. Знайшла і подумала-а чом би не спробувати? Я заповнила анкету, і коли дізналася, що проходжу далі, не могла стримати радощі (учасників з Росії було дійсно багато). Для того, щоб поборотися за перемогу, треба було набрати найбільшу кількість голосів і увійти до шестірки кращих. Мені це вдалося. І вже у фіналі вибрали мене. Думаю, я перемогла тому, що мої погляди на красу співпали (і співпадають) з філософією Weleda : я люблю рослини, природу, подорожі, люблю робити красиві фотографії.

-Мені подобається брати участь і, звичайно, вигравати в творчих конкурсах. Це цікаво і дуже хвилює. Треба вірити в себе, старатися-і тоді усе вийде.

  Картопля: користь і шкода


До конкурсу про бренд Weleda я чула досить багато позитивних відгуків від подруг, але сама ніколи не користувалася їх продукцією. Заповнивши анкету, я підписалася на профіль компанії в Instagram і почала читати про косметику. Філософія бренду здалася мені близькою, залишалося тільки переконатися в цьому особисто.

Для цього я і інші фіналістки конкурсу (16 дівчат з різних країн світу) відправилися в Німеччину, в невелике містечко Швебиш-Гмюнд. Там ми повинні були битися за звання амбассадора Weleda. Головний приз-кругосвітня подорож, мета якої-розповісти світу про бренд, про виробництво косметики, про лавандові поля і гранатові сади, про союз людини і природи. Битви, звичайно, не вийшло-за тиждень ми здружилися і стали майже сестрами.

финалистка weleda global garden от россии: как умение видеть прекрасное помогает побеждать. изображение номер 6

Фото з особистого архіву Тетяни

Ми старанно працювали-відвідували майстер-класи, виконували завдання по фотографії, відео і журналістиці. Останнє для мене виявилося найскладнішим-писати на англійському, не маючи під рукою онлайну-перекладача і не маючи хорошої мовної бази, було нелегко. Мій мозок пережив справжню еволюцію, після цього тижня у мене ще довго вилітали слова thanks, sorry, good morning. Усі дівчатка старалися і підтримували один одного-я допомагала з фотографією і обробкою, а мені допомагали з англійським. До речі, саме труднощі в розумінні мови не дозволили мені стати переможцем, як уточнили у кінці конкурсу жюрі-по фото і відео у мене були усі шанси. Виграла дівчина з Австралії-на мій погляд, гідна кандидатура.

  8 напоїв, корисність яких перебільшена


финалистка weleda global garden от россии: как умение видеть прекрасное помогает побеждать. изображение номер 7

Фото з особистого архіву Тетяни

Поїздка була веселою, інформативною, “смачною” і дружною. Ми базікали, сміялися, гуляли разом по місту, дізнавалися один про одного багато цікавого. Вчилися розпізнавати запахи на майстер-класах від парфюмера, роздумували, малювали, філософствували, плели вінки з кольорів і дарували їх один одному. Ніякій конкуренції-справжнє свято. Особливо я здружилася з дівчатами з Бразилії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Чилі і Німеччини. У мене, до речі, був і свій фаворит: я хворіла за Мию, дівчину з дредами з Німеччини. Ми називали її принцесою кольорів. Шкода тільки, що подорож швидко добігла кінця. Було сумно прощатися, зате тепер ми обмінюємося листами і чекаємо один одного у гості.

Weleda Global Garden складно назвати конкурсом-цей глобальний захід, який об’єднує людей з різних країн. Це приклад того, що усі ми брати і сестри. Я відвезла з собою посмішки і прекрасні спогади, які ще довго мене зігріватимуть. Ніколи не забуду наші спільні вечори за великим столом і душевні розмови.

  Весы підлогові, ваги підлогові електронні, ваги підлогові ціна, ваги picooc


финалистка weleda global garden от россии: как умение видеть прекрасное помогает побеждать. изображение номер 8

Фото з особистого архіву Тетяни


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ