Зв'язатися з автором

Як оригінально подарувати гроші


Зміст статті :

 • Подарунок на весілля
 • Що подарувати шефові
 • Презент для друга
 • Дерево з купюр
 • Символ багатства
 • Квіти з грошей

Як відомо, кращий подарунок-це гроші. Той, кому вони вручаються, зможе розпорядитися купюрами на власний розсуд і купити те, що хочеться. Але як їх вручити? Якщо просто покласти в конверт, то подарунок не справить належного враження. А якщо зробити з купюр квіти, влаштувати справжній грошовий дощ або піднести дерево, на якому замість листя красуються долари, такий презент запам’ятається надовго.

Оригінальний подарунок на весілля

гроші в подарунок
Багато хто дарує молодожонам гроші, і це правильно. Краще вручити банкноти, чим якийсь предмет побуту, який нареченим зовсім не потрібний. Щоб весілля і у тому числі та її частина, коли вручають подарунки, була незабутньою, краще піднести оригінальний презент.

Нехай на молодих проллється грошовий дощ. Щоб це здійснити, знадобиться:

 • нова парасолька;
 • канцелярські скріпки;
 • тонка атласна стрічка;
 • гроші.

Краще купити велику парасольку, щоб під ним якраз уміщалися молодожони. Щоб подарувати гроші на весілля оригінально, розміняйте купюру на дрібніші, щоб їх було декілька. До кожної прикріпите канцелярську скріпку. Стрічки наріжте на не довгі смуги, один кінець зав’яжіть на скріпці, а другий-на спиці парасольки. Його складете.

парасолька з грошима
Коли прийде час вручати свій подарунок з грошей, підійдіть до молодих, розкрийте над ними парасольку і побажайте, щоб над ними йшли ось такі грошові дощі, і багатство звалювалося буквально з небес.

парасолька з грошима в якості подарунка
Підійде такий подарунок на ювілей, день народження. Якщо ви не знаєте, що презентувати босові до якоїсь події, можете скористатися цим варіантом або розглянути інші.

Що подарувати шефові

цікаві ідеї, як подарувати гроші шефові
Якщо ви роздумуєте над цим питанням, то знову скористайтеся безпрограшним варіантом. Головне-піднести купюри незвично і оригінально. Якщо бос має почуття гумору, він неодмінно оцінить ваш порив.

  15 вітамінів і мікроелементів, без яких нікуди


Для першої ідеї вам знадобиться симпатична скляна банка з красивою кришкою. Розміняйте гроші на купюри різної гідності. Якщо хочете піднести шефові вітчизняні гроші, які в простолюдді іменують “капустою”, тоді складіть банкноти і приберіть їх у банку. Напис “цвітна капуста” не залишиться без уваги.

Якщо ви маєте намір подарувати керівникові долари, тоді також складіть їх в прозору тару і напишіть, що це “зелень сушена”. Можна подарувати і “консервовану капусту”. Вручіть презент із словами, що для начальника відкритий новий рахунок у банку.

Подарунок шефові може бути і трохи іншим. Для нього знадобиться качан справжньої капусти. Обережно виріжте його, залишивши тільки декілька зовнішніх листків. Всередину покладете гроші.

Подарунок начальникові на день народження або приурочений до іншої події може бути трохи іншим. В цьому випадку капуста робиться з гофрованого паперу. Листами зеленого кольору обклеюється кругла форма, наприклад, м’яч. Її можна створити з газет, зім’явши їх і перетянув мотузком. Потім із зеленого гофрованого паперу вирізуються круглі заготівлі, трохи звужені до одного краю. Цією частиною приклейте їх до основи, а верх зробіть хвилястим.

Коли клей висохне, вкладете між листям купюри.

Як зробити презент для друга

сумка з грошима
Якщо ви не знаєте, що подарувати хорошому знайомому на день народження, передайте йому валізку грошей і дещо ще, нібито від мафії. Для цього купите невелику чоловічу сумку, всередину покладете декілька пакетиків з борошном, а кишені сумки наповните грошима невеликої гідності, щоб їх було більше. Трохи трохи відкрийте блискавку на сумці, нехай банкноти виглядають і звідти.

Щоб борошно не прокидалося, для однієї упаковки “білого порошку” використайте 2 або 3 пакети і спочатку перевірте їх цілісність. Для цього надуйте пакет, затисніть отвір пальцем і подивіться, чи не виходить повітря.

  Милкшейк полуничний рецепт смузи


Ось яким ще можна зробити подарунок для чоловіка. Сорочка з купюри теж стане незабутнім і оригінальним презентом.

сорочка з грошової купюри
Якщо вам щось залишилося незрозуміло, тоді подивитеся відео у кінці статті, в нім наочно показано, як робиться сорочка з краваткою з грошей. Якщо ви доки ще не сильні в орігамі, тоді краще спочатку потренуватися на аркуші паперу, вирізавши з неї прямокутник за розміром банкнота.

Дерево з купюр

грошове дерево
Такий символ багатства неодмінно принесе удачу. Зробити грошове дерево своїми руками можна декількома способами. Представлені-одні з найлегших.

Для виробу краще використати надруковані на кольоровому принтері або куплені сувенірні гроші, оскільки їх треба приклеювати до основи.

Для роботи вам знадобляться:

 • паперові купюри;
 • маленька пластмасова кулька;
 • клейовий пістолет;
 • дерев’яна паличка заввишки 25 см;
 • невисокий квітковий горщик;
 • шило;
 • лак або фарба в спрее:
 • будівельний гіпс.

Проткніть кульку шилом. Намажте кінчик палички клеєм з пістолета і вставте в прокол кульки.

Дерев’яну паличку можна декорувати декількома способами : намотати на неї мотузку, а потім покрити лаком або фарбою в спрее. Або не використати нитку, а відразу пофарбувати паличку і дати їй підсохнути.

Поки це відбувається, ви встигнете зробити заготівлі з грошей. Щоб дерево з купюр було пишним, їх знадобиться багато-близько 150 штук.

Складіть першого грошика упоперек навпіл, відженете край на 7 мм.

складаємо пелюстки грошового дерева
Згорніть долар або банкнот з іншого боку в кульочок. Нанесіть клей на вільний край, закріпіть ним отриману фігуру.

Починаємо збирати грошове дерево своїми руками, або призвавши помічника. Обклейте кульочками кульку. Гострий кут першої заготівлі змастіть розчином з клейового пістолета, приклейте заготівлю до кульки знизу.

  Стильні дощовики: 8 моделей для поганої погоди


Щоб деревце мало красиву круглу крону, нижній ряд кульочків можна приклеювати одночасно до кульки і до ствола, змащуючи клеєм не лише кут, але і бічну частину банкнота.

Потім в такій же техніці, але наносячи клей тільки на кут заготівель, оформите другий нижній ярус. Поступово просуваючись до центру, заповните кульку банкнотами. Їх треба закріплювати близько один до одного. Можна чергувати вітчизняні і іноземні банкноти.

основна частина дерева з грошей
Розведіть гіпс з водою в співвідношенні 1:1. Перелийте розчин в горщик, поставте в нього основу грошового дерево, відразу не відпускайте його, почекайте, поки розчин схопиться. А в цей час ви можете поставити в гіпс поряд із стволом кольорові гілочки для прикраси.

Потім дайте розчину повністю застигнути і прикрасьте його поверхню монетами або шматочками мішковини, прикріпивши їх за допомогою клейового пістолета. Тепер тканина під деревцем (якщо ви використали її) треба покрити краской-спреем. Можна покласти на поверхню гіпсу декоративні камінчики.

Прийшла пора помилуватися закінченою роботою, і можна дарувати символ багатства тому, для кого він призначався.

Символ багатства-ще одна ідея

грошове дерево на подарунок
Щоб виготовити такий вишуканий сувенір або грошове дерево для себе, що притягнути багатство, візьміть:

 • квітковий горщик;
 • великий дерев’яний дюбель;
 • акрилові фарби;
 • полістиролова куля;
 • блоки флористичної піни;
 • декоративні квіти або листя;
 • флористичні шпильки;
 • натуральний або штучний мох;
 • клей.

Розпочинаємо з фарбування квіткового горщика, колір може бути будь-яким.

підставка під грошове дерево
Коли фарба висохне, покладете всередину горщика великий блок флористичної піни, а по краях-маленькі. Якщо у вас немає такого матеріалу, заміните його звичайними губками.

У серединці виконайте отвір для дюбеля, який ми використовуватимемо як ствола дерева. Налийте в отвір трохи клею.

Мох виріжте по діаметру горщика, зробивши посередині невеликий гурток, в який вставте імпровізований ствол дерева з доларів. Його нижній кінець втягайте в отвір губки і закріпіть в такому положенні.

  Політехнічний музей, Политех, фестиваль науки, як організувати фестиваль, куратор


Дамо клею висохнути, а доки зробимо з несправжніх доларів “листочки” для нього. Можна використати і реальні купюри, розмінявши, наприклад, по 1$.

Починаючи з малого краю, складайте банкнот у вигляді гармошки.

підготовка купюр для грошового дерева
Якщо ви використовуєте справжні гроші, тоді не кріпите їх за допомогою клею, а використайте для цієї мети флористичну шпильку або шматочок дроту. Обкручуємо цими предметами долар і прикріплюємо до кулі-основи так, як це показано на фотографіях.

Розпряміть верхній край деталі, щоб вона стала бути схожою на віяло. Зробіть декілька таких заготівель, прикріпіть їх до кулі, розподіливши рівномірно.

Густина крони залежить від ваших фінансових можливостей і гідності купюр. Навіть якщо куля не буде закрита повністю, таке грошове дерево виглядає дуже привабливо і має цінність.

заповнення грошового дерева купюрами
Якщо ви все-таки хочете заповнити проміжки між купюрами, тоді візьміть декоративний листочок, обріжте частину дроту, щоб він був на одному рівні з купюрами, і прикріпите лист до кулі.

Якщо ви зробили подарунок на весілля, ювілей, можете написати ім’я або імена тих, кому призначається такий дивовижний презент, і прикрасити його стрічками, бантом або невеликими декоративними кольорами.

Квіти з грошей

квіти з грошей
На закінчення пропонуємо вашій увазі виріб, який створюється досить швидко. Якщо у вас мало часу, а хочеться оригінально і красиво піднести гроші, тоді зробіть з них троянди. Подібний букет можна піднести будь-кому-як жінці, так і чоловікові. Ці квіти ніколи не пов’януть, і у будь-який день пелюстки можна знову перетворити на купюри і купити що-небудь потрібне.

Щоб букет з грошей виглядав красиво, беріть нові хрусткі банкноти, що мало були в обороті.

  Змагання по метанню черевика. Як розважаються на New Star Camp


Окрім них, вам знадобляться:

 • заготівлі з пробки або пінопласту або лист формату А4;
 • зубочистки;
 • штучні квіти з пишним листям або дерев’яні шпаги;
 • тонкі резиночки.

Представлена робота буде виконана в двох варіантах. Тоді, якщо у вас немає якогось матеріалу, ви побачите, чим можна його замінити.

Для основи квітки потрібна ось така пробка, у якої вирізані східці. Якщо у вас немає таких, тоді загніть велику сторону листа А4 на 6 см, відріжте цю смугу паперу, закрутіть її на маркер або товстий олівець і скріпіть краї скотчем, щоб деталь не розкрутилася.

підготовка основи під квіти
Подивіться, як з купюри зробити квіти. Візьміть зубочистку і за допомогою її закрутите усі 4 куточки грошика так, щоб утворився завиток пелюстки.

Тепер зігніть банкнот навпіл, щоб завитки були назовні. Надіньте на місце згину гумку.

складаємо квіти з купюр
Оберніть пелюстку з гумкою навколо паперової заготівлі і закріпіть пелюстку на основі, кілька разів перекрутивши навколо нього гумку.

Тепер так само прикріпите наступну купюру. При використанні 5 купюр у вас буде троянда з 10-ти пелюсток. Якщо хочете зробити її пишнішою, додайте заготівлю з ще одного банкнота, нехай стане 12 пелюсток.

складаємо букет з кольорів
Зробивши декілька бутонів, переходите до наступного етапу виготовлення троянди з грошей.

Можна всередину паперової трубочки, на якій ми формували квітку, покласти шматочок губки і проткнути її кінцем дерев’яної шпаги, який змащений клеєм. Тоді у вас вийдуть ось такі квіти.

Якщо у вас є штучні квіти, тоді зніміть з них бутони, а в чашолистках закріпите троянди з грошей.

Тепер можна піднести троянди, своїми руками виготовлені, тому, кому вони призначалися, і ось таким цікавим способом подарувати гроші.

рози з грошових купюр
Відео допоможе вам зрозуміти деякі тонкощі захоплюючого процесу і подарує ще одну ідею:


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ