Зв'язатися з автором

Як почати бігати, як правильно почати бігати, як почати бігати з нуляСьогодні середовище, тобто пора дивитися нову серію спортивного серіалу “Енциклопедія бігу” від ASICS. Як привчити організм до нових навантажень, які вправи потрібно робити, щоб уникнути травм, а також як знайти стимул і ніколи його не втратити-ви дізнаєтеся від справжніх профі своєї справи.

Згадайте, як ви починали займатися спортом. У багатьох випадках це відбувалося різко, і організм не устигав зрозуміти, що сталося. Через це він відчував чималий стрес, що, у свою чергу, могло привести до депресії або хвороби. Що треба робити, щоб усього цього уникнути, розповість заслужений тренер, фахівець в області спортивної і космічної медицини, лікар Ігор Завьялов.

«энциклопедия бега» от asics: где взять мотивацию и как избежать травм. изображение номер 2

Ще одна проблема, з якою можна зіткнутися, якщо ви несподівано почали займатися бігом-це травми. Непідготовлені м’язи можуть не витримати навантаження-і через пару тижнів ваша пробіжка, швидше за все, закінчиться малоприємним результатом. Майстер спорту з тріатлону і професійний тренер Андрій Козлов покаже прості вправи для зміцнення м’язів ніг, які можна робити навіть удома. Вони допоможуть зміцнити саме ті м’язи, на які найчастіше йде навантаження під час бігу. Тобто ризик травми зведеться до мінімуму. Але знайти стимул може виявитися набагато складніше, ніж виконувати усі ці вправи. Що з цим робити і як не припинити заняття бігом через місяць, розповість і поділиться своїми секретами кар’єрний консультант, ентузіаст бігу і спортсмен-любитель Галима Ахмадуллина.

  Як підлаштуватися під зміну часових поясів


Як правильно дихати під час тренування, яку треба робити розминку і що робити, щоб поліпшити техніку бігу-про це і багато чому іншому ви дізнаєтеся в наступній серії “Енциклопедії бігу” від ASICS. Усі серії, що вийшли, ви знайдете ось ТУТ.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ