Зв'язатися з автором

Як почати займатися спортом прямо зараз“Челленджер” дає слово Робу Сулаверу, засновникові порталу про здоровий спосіб життя “Bandana Training”, який нещадно бореться з одним типом людей-з тими, хто ніяк не може змусити себе встати з дивана і почати займатися спортом.

Навіщо вантажити себе культом вправ? Я маю на увазі, це ж пекло. Тяжка праця. Це вимагає багато часу. Ваше тіло болить. Ваша дупа пахне, як козиний сир. (Ні? Що, хіба тільки у мене?). Заняття спортом-це вам не прогулянка на поні.

Є причини (цілком собі обгрунтовані), чому люди ходять на тренування, люблять їх і навіть не можуть нормально функціонувати, якщо не виділять час для занять спортом. Вони у буквальному розумінні орють в тренажерному залі, на тротуарі, на матах, на полі або корті. Здається, вони навіть не можуть представити своє життя без фізичних вправ.

Що вони знайшли в цьому?

Що мотивує їх так з біса важко працювати?

Для чого вони терплять травми, поневіряння, поєднуються браком не з прекрасними дівчатами, а з солоним пОтом? У хворобі і здоров’ї, в печалі і радості, так би мовити.

  Пшоняна каша, пшоняна каша на молоці, пшоняна каша рецепт, як варити пшоняну кашу


Чому така вірність тренуванням може навчити тих, кого ні за що не витягнути в спортзал?

Тепер я забіжу вперед і згадаю про мету “краще виглядати”. Нічого дивовижного в тому, що приблизно 146% відвідувачів спортзалу ходять туди за привабливістю. І, потрібно признатися, мене це не дратує. Виглядати краще-це ідеальна причина, щоб почати тренування і, без сумнівів, відмінна мотивація. Але я хочу привести дещо переконливіших аргументів. Це мотиви, які важливі не стільки для зовнішнього вигляду, скільки для самовідчуття-деякої сердечної чакры, яка і робить вас людиною.

Так про що це я? Ах, так. П’ять причин, які змусять вас не вилазити із спортзалу.

  1. Вам слід робити вправи, тому що це зробить вас щасливими. Я не маю зважаючи на езотеричний сенс, я говорю дуже буквально. Негайно. Сильно. Неминуче. Дослідження за дослідженням підтверджують прямий зв’язок між тренуваннями і збільшенням гормонів позитивних емоцій. Є дослідження, яке стверджує, що високоінтенсивні фізичні вправи викликають у мозку реакцію, схожу на ту, що відбувається після вживання кокаїну. Я не знаю, що відбувається з людиною після того, як він понюхав кокаїн. Я ніколи цим не займався і вам не раджу. Але я знаю, що я щасливий, коли виходжу із спортзалу. Інше недавнє дослідження підтвердило, що фізична активність дійсно допомагає справлятися з депресією. Навіть на початку XIX століття один з моїх улюблених письменників, Генрі Дэвид Торо, розумів, що до чого. “Прогулянка рано вранці-благословення на цілий день”,-писав він. І учені, і великі американські письменники, здається, сходяться в одному: без фізичних вправ ми так і не зможемо стати по-справжньому щасливими.
  2. Вам слід робити вправи, щоб зробити своє життя легше. Бути сильніше, витриваліше, красивіше, щоб краще управляти своїм життям. Ваш начальник просить вас підняти геть ту коробку? Так, ви можете підняти ту коробку. Ваша дівчина просить вас зробити перестановку у себе в квартирі? Так, приятель, ви здатні виконати будь-який її каприз. Ваш кращий друг просить вас забрати його з бару? Міцно тримайся за мене, ковбой. Тренування збільшують ваші можливості . Піднімаючи щось трохи важче щодня, ви стаєте все сильніше. Пробігаючи щодня трохи швидше, ви стаєте трохи швидше. Ви вчитеся управляти своїм тілом.
  3. Вам слід робити вправи, тому що вони допомагають перемагати по життю. Якщо ви виконуєте завдання, поставлені У спортзалі, ви без зусиль зможете досягти мети і за його межами. Цикл формулювання мети і її реалізації-повірте, ця схема майже не дає збоїв. Переможці по життю поводяться так: вони направляють усі свої сили на реалізацію якого-небудь завдання і безперервно працюють над нею.

    Чим більше важкої роботи ви робите, тим більше ви думаєте про себе як про переможця. Якщо до вас прийдуть спортивні перемоги, то перемоги прийдуть і в усьому іншому.

  4. Вам слід робити вправи заради своєї сім’ї і друзів. Я не хочу ставати занадто сентиментальним (це знищить мою репутацію), але ваші близькі покладаються на вашу любов, енергію і співчуття. Невміле управління своїм тілом зробить їм погану послугу.

    Це однаково справедливо для молодих матерів, дбайливих чоловіків, літніх бабусь і дідусів. Турбота про ваші стосунки з самим собою-перший крок до того, щоб бути здатним піклуватися про інших. Витрата часу на вправи-це абсолютно точний НЕ прояв егоїзму. Навіть навпаки-прояв щедрості. Люди, що оточують вас, заслуговують кращого. Краща версія вас-це людина, яка постійного розвивається і удосконалюється, роблячи щоденні вправи.

  5. Вам слід робити вправи, тому що ви це можете. Спочатку фізичні навантаження сприймаються як щось неприємне. Спробуйте подивитися інакше: вправа-це благословення. Ваше тіло може бути сильне як танк, швидке як гепард, і гнучке як заєць. Гаразд, можливо, я злегка перебільшив, але здорове тіло-цей витвір мистецтва. Просто незбагненно, як це усе працює. Тренування-це свято для вашого тіла.
  Що приготувати швидко і смачно: три прості рецепти© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ