Зв'язатися з автором

Як правильно тренуватися: 7 міфів про тренуванняДосі думаєте, що силові тренування перетворять вас на Халка, а пара зайвих присідань збільшить попові в 200 разів? Що ж, прийшов час перестати вірити в казки. Аналізуємо 7 головних міфів про тренування, які іноді можуть перетворити ваше життя на пекло.

МІФ № 1: хочеш сталевий прес-зроби мільярд скручувань

Насправді. Незважаючи на те що самі по собі скручування-справа корисна (звичайно, якщо робити їх правильно), вони малоефективні для спалювання жиру в ділянці живота. Для цієї мети краще підійде планка, яка активує близько 20 м’язів, в порівнянні з шістьма-сімома, задіяними при скручуваннях.

7 мифов о тренировках, в которые пора перестать верить. изображение номер 4

Фото: amazon. com

МІФ № 2: бігова доріжка веде точний підрахунок спалених калорій

Насправді. Те, з якою швидкістю ми спалюємо калорії, залежить від безлічі чинників (вага, підлога, вік). Найчастіше жоден з них не враховується горезвісною біговою доріжкою або будь-яким іншим тренажером в залі. Якщо ви хочете, щоб підрахунок був точнішим, варто придбати фитнес-трекер (Jawbone UP, Garmin VevoFit, Nike Fuel bans, adidas MiCoach і інш.) При реєстрації свого профілю вам треба буде ввести свої дані.

  Анастасія Задорина, Анастасія Задорина дизайнер, Za Sport, олімпійська форма, олімпіада спорт, олімпійський одяг, ZASPORT


МІФ № 3: силові тренування зроблять з вас бодибилдера

Насправді. Робота з вагою не перетворить вашу фігуру на купу м’язів відразу. Просто тому що силові тренування допомагають спалювати жир і витрачати калорії ефективніше. Так що не варто пропускати вправи з обважнювачами, краще додайте їх до своїх кардиотренировкам, щоб поліпшити результат. Якщо ж ви хочете наростити м’язи, вам варто прочитати цей матеріал.

МІФ № 4: чим довше, тим краще

Насправді. Багатогодинні виснажливі тренування-не обов’язкова умова для надбання тіла вашої мрії. Що дійсно потрібне, так це концентрація зусиль. Спокійна ходьба впродовж декількох годин не зрівняється по ефективності з високоінтервальними тренуваннями, які можуть зайняти менше 10 хвилин.

7 мифов о тренировках, в которые пора перестать верить. изображение номер 5

Фото: fitfixed. com

МІФ № 5: ви не можете змінити свої природні дані

Насправді. Не можна прибрати жир в якомусь конкретному місці (наприклад схуднути скрізь, окрім грудей або попи) або боротися зі своєю природою (якщо вам цікаво знать, чому-шануйте цей матеріал). Тому будуйте своє тренування так, щоб підкачувати не лише певні групи м’язів, але і усе тіло.

  Перша вечірка New Star Camp очима Оли Раскиной і Кирила Умрихина


МІФ № 6: не можна займатися під час легкої застуди

Насправді. Як би нам цього не хотілося, але найчастіше легка застуда-не привід для відміни тренування. Варто залишитися удома, якщо у вас температура або біль в грудях. У інших випадках можете провести тренування. Легка пробіжка (і супутнє їй потовиділення, що вимиває токсини) може навіть поліпшити ваше самопочуття.

7 мифов о тренировках, в которые пора перестать верить. изображение номер 6

Фото: aloneandcontent. com

МІФ № 7: біль тренуванню не перешкода

Насправді. Тренуватися, незважаючи на легку застуду або алергію-нормально. Але якщо ви відчуваєте гострий біль в якомусь певному місці, не варто її ігнорувати. Тренування з сильним болем не зробить вас сильніше, а навпаки, створить небезпеку заробити серйозну травму. Дискомфорт-ця одна справа, а справжній біль-зовсім інше. Пам’ятайте це і бережіть себе.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ