Зв'язатися з автором

Як страх смерті може допомогти вам стати щасливим і досягти поставлених цілейМи усі боїмося смерті. І чим сильніше страх, тим менше ми задоволені своїм життям тут і зараз. А раз так, той самий час перетворити власні фобії на реальні можливості і почати діяти. Як саме, читайте нижче. Momento mori, або ‘пам’ятай про смерть’-цю фразу чули за своєю спиною римські полководці під час тріумфального ходу по місту. Так, сьогодні вони повернулися з перемогою, але ніхто не знає, що чекає їх завтра. Будь то тріумф або поразка-людина у будь-якій ситуації повинна розуміти: Усе коли-небудь закінчиться .

Усвідомлення власної тлінності, як не дивно, може зробити життя більше насиченим (так-так, “щоб не було тяжко боляче за безцільно прожиті роки”) і навчити правильно розставляти пріоритети. Адже як говорив письменник Уэйн Дайер-для того, щоб людина могла оцінити усю красу свого перебування на землі, йому треба ” Померти, поки він живий ».

Як зробити так, щоб страх смерті не дав вам загрузнути в повсякденній рутині і допоміг наповнити ваше життя по-справжньому крутими історіями, розповідаємо нижче (ми знайшли п’ять способів).

  Одне годинне тренування в день допоможе продовжити рухову активність


Визначте, що ви розумієте під словом “успіх”

Успішне життя у вашому розумінні-це що? Розкішна машина в гаражі? Трикімнатна квартира в новобудові? П’ять дітей? Чи заплічний мішок і кращі у світі заходи? Тільки відповідайте чесно-постарайтеся подумки “обійти” ті установки, які чули від батьків, друзів, начальників, модних блогерів і провідних розважальних телеканалів. Важливо прибрати увесь зовнішній шум і прислухатися до внутрішнього голосу-йому правда видніша. А коли визначитеся, то починайте діяти, адже часу дійсно мало. Неспроста Гретхен Рубин у своїй книзі писала: ” Наші дні довгі, а роки-короткі “. Замисліться про це (і згадаєте, що 2000 рік був цілих 17 років тому).

как страх смерти может помочь вам стать счастливым и достичь поставленных целей. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

Подумайте про те, що ви можете змінити, щоб досягти бажаного

Ось вам ще одна старовинна приказка-Енергія тече туди, куди спрямована увага людини . А раз так, та справа за малим-визначити ту область, на якій необхідно сфокусуватися. Пам’ятайте: більшість змін розпочинаються з “чистого” розуму, вільного від догм і стереотипів. Ну а якщо ви все ще сумніваєтеся у своїх можливостях, постарайтеся якомога більше часу проводити в компанії людей, які вже досягли того, про що ви мрієте. Спілкування з ними допоможе вам набути упевненості у власних силах і правильного настрою. Якщо змогли вони, то зможете і ви.

  Домашня шаурма: 3 простих і смачних рецепту


как страх смерти может помочь вам стать счастливым и достичь поставленных целей. изображение номер 9

Фото: shutterstock. com

Позбавтеся від почуття незручності

Скотт Адамс, відомий карикатурист, творець коміксів “Дилберт”, упевнений: головна відмінна риса успішних людей-це Здатність не відчувати сором і зніяковіння . Річ у тому, що незручність робить вас аутсайдером, вона як би апріорі говорить-ви поганий, а інші хороші. Ви зробили дурість, інші ж непогрішні. Але такого не буває. Кожна людина смертна і кожна людина припускається помилки.

А тепер скажіть, чи заважають вам подібні емоції? Чи думаєте ви про те, як сприймуть ваші вчинки оточення? Чи чекаєте ви їх схвалення? Якщо так, то він перед вами-ваш справжній ворог, з яким треба боротися.

как страх смерти может помочь вам стать счастливым и достичь поставленных целей. изображение номер 10

Фото: shutterstock. com

Напишіть собі лист, ніби вам вже 90 років

Візьміть ручку і напишіть собі лист, прикидаючись, ніби ви-це сивий старик, за плечима якого звивиста дорога прожитих років. Правда, є одна умова-цей лист має бути “благодарственным”: кожну пропозицію треба розпочинати із слів “Спасибі тобі за те, що”. і “Я вдячний тобі за те, що ти”. Отже, за що ви можете сказати спасибі? За те, що усе життя просиділи на одному місці і не зробили жодного кроку на заклик серця? Чи за те, що завжди ховалися в натовпі і були усім угодні? А може, все-таки ви вдячні за ті моменти, коли усупереч страхам і сумнівам ви наважилися на безрозсудні, але по-справжньому круті вчинки? Вчинки, які наповнили ваше життя радістю і світлом.

  Інтроверт: як пережити Новий рік і як відмовитися від зустрічі


как страх смерти может помочь вам стать счастливым и достичь поставленных целей. изображение номер 11

Фото: shutterstock. com

Перестаньте шукати виправдання

Надто багато справ, занадто мало вільний час, занадто складні, занадто довгі-вистачить! Ваші відмовки небезпечніші, ніж усі ті речі, які чисто теоретично можуть вам погрожувати. У тому числі вони небезпечніше смерть.

Життя з усвідомленням того, що кінець неминучий, дозволяє людині не розмінюватися по дрібницях. Якщо хочете, смерть примушує вас кожен ранок вставати з ліжка і працювати-з більшою віддачею і меншим занепокоєнням. Вона робить ваше життя усвідомленої, наповнюючи її сенсом.

І ні в якому разі не бійтеся. Адже як співалося в пісні: “Не чекати кінця, в години уставивши погляд, тоді і на краю вільно дихаєш. І кулі, що знайде тебе, ти не почуєш, а інші мимо пролетять”.

как страх смерти может помочь вам стать счастливым и достичь поставленных целей. изображение номер 12

Фото: shutterstock. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ