Зв'язатися з автором

Як танцювати балет, повна балерина відео, вага балерини, балерини фотоне люблю, когда меня называют толстой балериной. почему меня нужно как-то выделять?. изображение номер 2

Ліззі Ховелл

Погодьтеся, коли ви чуєте слово “балерина”, насамперед на думку спадає образ витонченої і мініатюрної дівчини, яка з оманливою легкістю виконує складні елементи танцю. Її тіло-це досконалий інструмент, що дозволяє утілити абсолютно будь-який задум художника, а її фігура-результат важкої роботи і строгих дієт.

А ще ця дівчина дуже худнувши. Дуже.

Але все таки балет-це мистецтво краси і віртуозного володіння власним тілом. Якщо хочете, це політ, і ширина стегон тут не головне. Не вірите? Тоді подивитеся на Ліззі Ховелл-їй п’ятнадцять років, у неї є зайва вага і вона танцює. Причому відмінно танцює. Своїм прикладом дівчина доводить: не треба бути худим, щоб танцювати і виконувати складні па. Досить багато тренуватися і любити те, чим займаєшся.

Кількість передплатників в инстаграме Ліззі неухильно росте-вже більше 60 тисяч чоловік подивилися її надихаючі відео з репетицій. А завдяки працьовитості і силі волі Ховелл все частіше називають новою ролевою моделлю для жінок усіх розмірів-вона віддана своїй справі і постійно працює над собою.

  FitExpo 2015: що там може бути цікавого


Ліззі почала займатися танцями, коли їй виповнилося п’ять. Зараз дівчина тренується чотири раз на тиждень і у вільний час освоює нові танцювальні напрями, такі як степ і джаз.

До речі, з самоіронією у Ліззі теж все гаразд.

Ліззі Ховелл

-Я люблю балет за те, що він дозволяє виплеснути емоції, що накопичилися. Якщо у мене був хороший день, я йду танцювати. Якщо у мене був поганий день, я тим більше йду танцювати.

Ліззі Ховелл

-Мій попередній учитель говорив: “Доки ти не позбавишся від зайвої ваги, тобі завжди діставатимуться одні і ті ж партії в “Лускунчику”. Ти ж просто не влізаєш в інші костюми”. У моїй нинішній студії таких проблем немає-викладачі допомагають мені не лише освоювати складніші партії, але шити костюми за розміром. Це дуже важливо.

Танці для Ховелл стали не просто важливими, а життєво необхідним заняттям після того, як їй поставили діагноз-доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія. “Перший раз я втратила зір на дві хвилини. Це були найстрашніші дві хвилини в моєму житті. А потім почалися жахливі головні болі. Щоб з ними впоратися, мені треба пити пігулки. Дуже багато пігулок. Із-за них у мене часто міняється настрій і з’являється тривога. Але після пари годин в студії мені стає краще”.

  Куди поїхати відпочивати, куди поїхати відпочивати на морі, куди поїхати відпочивати за кордон, романтичну подорож


Ліззі Ховелл

-Мені подобається бути прикладом для оточення, особливо для молодих дівчат, які шукають себе. Єдине-я не люблю, коли мене називають “плюс сайз балериною”. Адже якщо я роблю те, що можуть робити усі інші, чому мене треба якось виділяти?

Міфічний зв’язок між аутизмом і комбінованою вакциною від кору, паротиту і краснухи (КПК) досі служить предметом суперечок і спекуляцій в суспільстві. Проте з точки зору медичної науки питань тут немає (так само як і зв’язки). Результати масштабного дослідження це підтвердили.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ