Зв'язатися з автором

Як вибрати кавун, користь кавуна, рецепти з кавунаХочте дізнатися, як вибрати правильний кавун, щоб він був стиглий, соковитий, бархатистий і з мінімальною кількістю нітратів? Ось, розповідаємо. А ще ділимося декількома рецептами, які змусять вас подивитися на кавун з іншого боку.

Кавун-відмінний баштанний плід, який сміливо може замінити десерт. У його складі можна знайти безліч полезностей : вітаміни (А, Е, З, В1, В2, В6, В9 і РР), мікроелементи (магній, калій, кальцій, фосфор, залізо і натрій), фруктозу, лікопен і безліч харчових волокон. Кавун знижує рівень холестерину в організмі, очищає печінку і нирки, є сильним антиоксидантом, так що його сміливо можна їсти усім хоч щодня, навіть якщо у вас подагра, артрит, гастрит, хвороби жовчного міхура, ожиріння. Єдине правило-у вас має бути хороший і правильний кавун, без нітратів. Як його вибрати-читайте далі.

как выбрать спелый арбуз и что из него готовить. изображение номер 5

Фото: 7-themes. com

Як вибрати кавун і визначити, що в нім немає нітратів

  1. Ще в магазині здавите кавун згори і знизу-він повинен злегка “тріщати”. Потім прикладете вухо до плоду і постукаєте-звук від стука по стиглому кавуну має бути гучний.
  2. Намагайтеся не брати занадто великий кавун-вибирайте плід середнього розміру, близько 5-7 кілограмів.
  3. Ще один спосіб визначити зрілість-подивитися на хвостик кавуна. Він має бути сухим.
  4. Не лякайтеся білих плям на боці-це означає, що кавун лежав на землі. Як правило, кавуни саме з такими плямами найстигліші і смачніші. Але не плутайте білі плями з пом’ятими боками, тріщинами і сколами.
  5. Вже удома опустите кавун в ємність, наповнену водою. Кавун без нітратів повинен плавати на поверхні.
  6. Розріжте кавун і опустіть невеликий шматочок в склянку з водою на 10-20 хвилин. Якщо кавун вирощували з додаванням нітратів, м’якуш забарвить воду в рожевий або червоний колір, хороший кавун зробить воду трохи каламутною.
  7. Подивіться на зріз кавуна на світло. Якщо поверхня злегка відливає фіолетовим кольором, такий плід краще викинути.
  Як не пропустити уранішнє тренування: 7 ділових рад© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ