Зв'язатися з автором

Як вибрати триммер для бікіні


Зміст статті :

 1. Опис і призначення
 2. Який краще вибрати
  • Вологостійкість
  • Розмір стригучої частини
  • Види насадок

 3. Виробники і ціни
 4. Як користуватися

Жіночий триммер-цей невеликий ручний пристрій, призначений для видалення небажаного волосся в зонах з чутливою шкірою. Принцип дії цього приладу схожий з роботою машинок для стрижок, які дуже часто застосовуються для створення коротких зачісок як у дітей, так і у дорослих. Проте головна відмінність-це поліпшені можливості триммера, який обрізує волоски максимально близько до шкіри, не травмуючи її і залишаючи практично непомітні кінчики. Багато представниць слабкої статі вже давно відмовилися від звичних раніше способів видалення небажаного волосся і користуються тільки такими верстатами для оформлення інтимної стрижки. Пропонуємо до прочитання розгорнуту інформацію за можливими характеристиками товарів цієї категорії, яка допоможе при виборі конкретної моделі пристрою.

Опис і призначення жіночого триммера для бікіні

видалення волосків в зоні бікіні
Триммер для бікіні-пристрій з групи товарів для видалення і укорочення волосся, в яку також входять машинки для стрижки, эпиляторы, верстати для гоління. Кожен вид апарату має відмітні особливості, призначення і функціональність, що дозволяє покупцеві зробити вибір по особистих перевагах і потребах.

Головне призначення жіночого триммера-якісне зістригання волосків в зоні бікіні. В порівнянні з іншими видами подібних товарів цей пристрій має ряд достоїнств, що надає право називати його найкращим у своїй справі.

Переваги застосування триммера для бікіні такі:

 • Безболісність . Принцип дії будь-якого эпилятора описується як висмикування волосків з коренем, що, безумовно, викликає больові відчуття навіть на ногах, чи варто говорити про ніжну і чутливу шкіру в інтимній зоні. Триммеры делікатно зістригають рослинність, не заподіюючи болю.
 • Висока якість зістригання волосся . В порівнянні з машинками для стрижки, які здатні укорочувати волосся до 3-5 міліметрів, станок-триммер залишає настільки коротку довжину, що вони практично непомітні.
 • Безпека . Про безпеку можна говорити в декількох напрямах-прямому і непрямому. По-перше, кожен триммер проектується так, щоб неможливо було нанести з його допомогою які-небудь ушкодження шкірі. У цьому плані вони схожі з машинками для стрижки. Антагоністами виступають більшість бритвених верстатів. По-друге, при його використанні не виникають такі проблеми, як врослі волоски, що доставляють великий естетичний дискомфорт і роздратування шкіри.
 • Відсутність роздратування . Висмикування волосся або їх видалення за допомогою бритвеного верстата практично завжди призводить до утворення почервонінь, появі роздратування, які супроводжуються свербежем. При цьому підвищується вірогідність інфікування окремих ділянок з утворенням прищів. Роблячи звичайне зістригання, вдається уникнути таких наслідків.
 • Зручна форма корпусу . Машинки для стрижки найчастіше мають більші розміри, ніж триммеры, тому утримувати їх менш зручно.
 • Зручна форма насадок, що дозволяє робити інтимні стрижки . Повноцінні эпиляторы мають досить широку робочу поверхню, тому є менш маневреними в інтимній зоні, що значно ускладнює процес видалення волосся. Насадки триммеров для бікіні-витонченіші, що дозволяє з їх допомогою створювати інтимні зачіски різної складності.
 • Функціональність . Триммеры мають широкий функціонал: зона бікіні, пахви, точкове видалення волосків, моделювання брів і зовнішньої лінії зачіски на голові, коригування вусів і бороди у чоловіків. Проте набір функцій залежить від конкретної моделі. Тому варто ретельно визначити список необхідних завдань, які повинні вирішуватися використанням пристрою, і вибрати найбільш відповідну модель.
 • Кращий гігієнічний результат . Приділяючи увагу наведенню краси в інтимних зонах, окрім естетичного чинника, варто брати до уваги чинник гігієни делікатних ділянок тіла, від чого залежить здоров’я сечостатевої системи. Рекомендації медичних фахівців такі: заборона на голінні, видалення рослинності тільки способом укорочення до комфортної довжини.

Серед недоліків такого виду пристроїв для боротьби з небажаною рослинністю на тілі виділяється їх нездатність видалити волосок повністю, що спричиняє за собою необхідність частішого їх застосування, оскільки на 3-4 день волоски стануть помітнішими. До того ж після обробки эпилятором їх розвиток сповільнюється.

Який краще вибрати триммер для бікіні

Різноманітність машинок для відходу за інтимною зоною можна упорядкувати, зробивши їх порівняння за основними характеристиками товару. Від наявних параметрів залежить функціональність, тому покупець з легкістю зможе визначитися з моделлю, купивши той апарат, який впорається з рішенням усіх поставлених завдань.

Вибір триммера для лінії бікіні по вологостійкості

вологостійкий триммер для області бікіні
Цей вид пристроїв застосовується для інтимної стрижки, обгрунтованої не лише даниною моді, але і гігієнічними вимогами до відходу за тілом. Саме тому багато жінок і чоловіки іноді поєднують видалення волосся з прийомом душу. Проте на відміну від бритвених верстатів далеко не усі машинки для интим-дизайна так само можна використати під час водних процедур.

Існує три види триммеров по водостійкості. Опишемо основні відмінності:

 1. Не вологостійкі . Більшість триммеров покликана працювати в умовах сухої шкіри для обробки тільки сухого волосся. У комплекті з такими пристроями завжди повинна йти щіточка для сухого чищення. Їх вартість-найбільш низька, на відміну від аналогічних приладів з частковою або повною вологостійкістю.
 2. Частково вологостійкі . Їх можна чистити не лише щіточкою, але і під проточною водою, адже робоча частина приладу не пропускає всередину вологу і виготовлена з матеріалів, непіддатливих корозії. Проте використати їх під душем не можна.
 3. Повністю вологостійкі . Мають вологозахищений корпус, навіть при застосуванні в душі всередину пристрою не потрапляє ні єдина крапля води. Такі триммеры повинні обов’язково мати в комплекті насадку-бритву. Якщо такої немає, то швидше за все корпус не стійкий до вологи. Якщо у покупця немає необхідності у використанні насадки-бритви, то краще придивитися до дешевших приладів з невологостійким корпусом.

Підбір триммера для області бікіні за розміром стригучої частини

стригуча частина триммера
Ширина робочої поверхні значною мірою визначає якість майбутньої стрижки. У даному контексті існує два види триммеров :

 • Апарати з вузькою стригучою частиною . Довжина лез-від 20 до 25 мм. Такі прилади дозволяють робити точніші лінії в интим-дизайне навіть без застосування трафаретів і обробляти важкодоступні ділянки, не зачіпаючи довколишніх частин шкіри.
 • Пристрої з широкою стригучою частиною . Довжина лез-від 25 до 30 мм. З таким триммером швидкість обробки відкритих ділянок-більш висока, проте оформити стрижку з акуратною формою буде проблематично.

Асортимент триммеров для зони бікіні по видах насадок

триммер для інтимної стрижки
У комплекті з кожним триммером має бути хоч одна насадка-нульова. Проте для надання приладу більшої функціональності виробники розробили і інші види.

Опишемо характеристики додаткових насадок :

 1. Насадка-гребінь . Використовується для корекції довжини волосся. Найчастіше є не менше п’яти рівнів в діапазоні від 0,3 до 1 см Довжина волосків регулюється спеціальним коліщатком на корпусі приладу.
 2. Насадка-бритва . Працює по аналогії із звичайними жіночими бритвеними верстатами, що дозволяє робити шкіру ідеально гладкою без єдиного волосяного відростка. Такі насадки бажано обробляти антибактеріальним складом, щоб понизити вірогідність появи роздратування. Запобіжні заходи такі ж, як і при використанні звичайної бритви.
 3. Вертикальна насадка . Призначення-видалення невеликої кількості волосків або точкова обробка окремих ділянок. Найчастіше вертикальні насадки використовуються для обробки брів.
 4. Інші насадки . Найбільш функціональними є універсальні триммеры, які підтримують відразу декілька функцій, тобто пристрій повинен виконувати обов’язки не лише триммера, але і, приміром, эпилятора, пемзи. Ця умова також можлива завдяки додатковим змінним насадкам. Відповідно, такі товари є і дорожчими.

Триммер-цей не монолітний пристрій. У комплекті з ним залежно від моделі повинні поставлятися деякі допоміжні предмети. Приведемо зразковий список: насадки, батареї або акумулятор, зарядний пристрій, пензлик для сухого чищення лез, підставка, чохол або захисний футляр, трафарети для оформлення интим-дизайна.

Відмітно, що практично усі триммеры схожі візуально, проте кожна модель має особливу форму корпусу, кожен може підібрати таку, яка буде найбільш зручною в роботі.

Ціна і виробники триммеров для бікіні

триммер для бікіні philips
Після прочитання загальної інформації можна для себе визначити, чи підходить триммер, чи здатний він вирішувати конкретні проблеми конкретної людини або ні. Щоб вникнути в тему більш глибоко, пропонуємо ознайомитися з певними моделями, цінами на них, а також їх функціональністю.

Декілька прикладів широко затребуваних моделей бикини-триммеров :

 • Gezatone DP503, Франція . Цей пристрій описується як “5 в 1”, його цілком можна назвати універсальним. Живлення-акумуляторна батарея. Спосіб роботи-сухе і вологе гоління. Є змінні насадки, які дозволяють робити різноманітні витончені елементи бікіні-дизайну і використати DP503 для обробки інших частин тіла, наприклад, пахвових западин, волосяної частини голови, брів. Довговічність приладу забезпечується використанням високоякісних матеріалів. У комплекті поставляється мережевий адаптер для зарядки. Вартість-1800 рублів.
 • Триммер Philips BG105/10, Китай . Підтримує роботу як з сухими, так і з вологими шкірою і волоссям. Проте відгуки людей вказують, що все ж краще зі своїм завданням BG105/10 справляється в сухих умовах. Насадки дозволяють регулювати довжину волосся, що залишилося, від 0,5 мм. Сфера застосування широка-інтимна зона, пахвові западини, волосся на голові. Живлення від батарей, які поставляються в комплекті. Вартість цього пристосування-близько 2000 рублів.
 • Braun Silk epil Bikini Styler FG-1100, Німеччина . Застосовувати можна тільки в сухих умовах. Область використання-по усьому тілу. Підтримується функція точкового видалення волосся. Є трафарети для бікіні-дизайну. Працює від акумулятора, який поставляється в комплекті. Вартість-1900 рублів.
 • Триммер Венера, Китай . Цей пристрій виконує функції трьох приладів-эпилятора, триммера і електропемзи. Відгуки на цей товар розділилися, оскільки багато користувачів описують його як дешеву підробку, зроблену з неякісних матеріалів. Вартість варіюється від 1400 до 1900 рублів.
 • Veet Sensitive Precision, Китай . Сфера застосування-ділянки тіла з чутливою шкірою (обличчя, зона бікіні, пахвові западини). Різноманітні насадки дають можливість робити акуратні інтимні зачіски, доглядати за бровами. Відгуки деяких покупців свідчать про те, що рекламні обіцянки трохи перебільшені, проте є велика вірогідність того, що користувачі порівнюють триммер з эпилятором і чекають від першого повного видалення волосся, чого триммер просто зробити не може, адже покликаний він зістригати, а не висмикувати волоски. Вартість знаходиться в межах від 1900 до 2300 рублів.
 • Philips HP6379, Китай . Вартість цього товару-близько 2300 рублів. Для оформлення бікіні-дизайну є незамінним пристроєм, є в комплекті трафарети з малюнками. Серед інших функцій-гоління і епіляція, відхід за бровами. Працює тільки від батарей.
 • Philips BRT382/15, Китай . Вартість-1800 рублів. Працездатний як на сухій шкірі, так і у вологому середовищі. Обладнаний насадками для гоління, стайлинга, підрівнювання. Портативний, як і переважна більшість триммеров, тому працює від батареї.

Певної закономірності між ціною і функціональністю пристрою немає, оскільки частенько велику роль в ціноутворенні грає бренд. Варто брати до уваги, що навіть самий функціональний і якісний триммер краще купувати в перші місяці після його виходу на ринок, оскільки вдалі пристрої досить швидко починають копіювати шахраї, видаючи за оригінал неякісний товар. Краще всього вибирати перевірені часом бренди зі світовою популярністю, а покупки здійснювати в сертифікованих магазинах, уникаючи масових розпродажів.

Як користуватися триммером для бікіні

застосування триммера для інтимної стрижки
Головні правила користування триммером-це застосування за призначенням, тобто використання для видалення або укорочення волосся, при цьому виключно на чистому телі. У іншому все ще простіше.

Спочатку треба продумати, які дії необхідно виконати за допомогою пристрою, вибрати відповідні насадки, а потім приступати до безпосереднього користування.

Кожен пристрій супроводжується інструкцією по застосуванню, в якій повинно бути детально описано, які умови використання, функції і обмеження. Дотримуючись рекомендацій виробника, досить легко отримувати максимальний ефект і продовжити термін служби триммера.

Іноді жіночі триммеры використовують і чоловіки, оскільки ці витончені пристрої здатні допомогти їм в стайлинге бороди і вусів.

Дивіться відео огляд триммера для бікіні Philips Bikini Genie :


Жіночий триммер для бікіні-це не лише данина моді і красі, але і пристрій, здатний підтримати чистоту в інтимних зонах. Статистика продажів деяких компаній-виробників таких апаратів говорить про те, що нині велика кількість жінок віддає перевагу саме триммерам, відмовляючись від хворобливої епіляції і травмоопасного гоління звичними верстатами.

  Софико Шеварднадзе, Патрики біжать, Патріарші, забіги 2017, біг, забіги в Києві© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ