Зв'язатися з автором

Як відбувається спалювання жиру, коли ми худнемо“Челленджер” розповідає про подорож жиру з нашого організму.

Це просто як двічі два: щоб позбавитися від зайвого жиру, треба витрачати калорії. Спалюйте більше 500 калорій в день, і ви доб’єтеся свого, скидаючи мало не по півкіло щотижня. Здавалося б, проста арифметика. Але яким чином жир покидає наш організм? На жаль, на це просте питання багато хто не знає відповіді.

Багато хто помилково вважає, що витрачаючись, жир перетворюється на енергію або тепло. Але навіть в шкільному курсі хімії сказано: атоми не можуть зникати або з’являтися з нізвідки. Щоб зрозуміти, як жир йде з тіла, австралійський учений і телеведучий Рубен Меерман опитав знайомих біохіміків і отримав дивовижну відповідь.

80% жиру виходить через легені! Вся річ у тому, що основна частина жиру перетвориться у вуглекислий газ, який виходить з диханням. Інші ж 20% ми втрачаємо разом з водою-у вигляді поту, сечі, сліз і інших тілесних рідин.

Ланцюжок перетворень жиру в тканинах нашого тіла дуже складний і включає десятки реакцій. Проте тому, хто хоче схуднути, досить знать, що жир складається з атомів вуглецю, водню і кисню і накопичується в жирових клітинах-адипоцитах.

  Калорійність напоїв, вино калорії, калорії в горілці, шампанське калорії


что на самом деле происходит с жиром, когда мы худеем. изображение номер 2

При фізичних навантаженнях жир в адипоцитах починає розщеплюватися, кінець кінцем перетворюючись на вуглекислий газ і трохи води. Необхідна нашому тілу енергія є лише побічним продуктом цієї реакції.

Таким чином, коли під час тренування ваше дихання частішає, а з тіла починає литися піт-знайте, саме у цей момент ви розлучаєтеся з нещасливим жиром. Тому дихаєте глибше. А якщо улюблене багатьма інструкторами вираження “піт-це сльози жиру” вас мотивує, чом би не змусити жир у своєму тілі ридати? Доведіть його до несамовитості, ми вам дозволяємо.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ