Зв'язатися з автором

Як вивчати нове і не кидати почате на півдорозі


Як зрозуміти, що нове захоплення-це надовго

Перед вами покрокова інструкція.

Запитайте своє серце

Якщо друзі катаються на лонгбордах, варять ткемалі і вивчають хінді, це ще не означає, що вам треба наслідувати їх приклад. Краще робити те, що подобається саме вам. І необов’язково це повинно бути справою усього життя. Може, зрідка ви варитимете собі каву по-турецьки, а може-станете барменом.

Складіть список плюсів і мінусів

Вивчіть потенційне хобі детально-зрозумійте, як влаштована справа, за яку ви вирішили взятися. Наприклад, ви хочете грати на укулеле-дізнайтеся, скільки коштує інструмент і де можна знайти уживаний. Запишіть усе, що дізналися про нове захоплення, в табличку “плюси і мінуси”, а потім проаналізуйте.

Прикиньте, скільки часу займе навчання

Дізнайтеся, скільки часу займе навчання основам і скільки треба вчитися, щоб стати асом. Так, Малкольм Гладуэлл-канадський журналіст, піп-соціолог-пише про 10 000 годин, але не усі захоплення такі складні, як, наприклад, гра на скрипці.

Дізнайтеся, як живуть люди, які вже цим захоплюються

Спілкуйтеся з однодумцями-так ви краще упізнаєте свої сильні і слабкі сторони і ще раз вивчите особливості вибраного вами захоплення. Заразом зрозумієте, подобається вам такий стиль життя або ні.

  Гранатовий сік, гранатовий сік користь, гранатовий сік корисні властивості


І ще раз запитаєте своє серце

Після того, як усі раціональні аргументи будуть зібрані, знову звернетеся до свого внутрішнього голосу-інтуїція підкаже правильну відповідь.

как изучать новое и не бросать начатое на полпути. изображение номер 4

Фото: shutterstock. com

Як настроїти себе на вивчення нецікавого, але корисного

Буває так, що треба навчитися чомусь важливому, але нецікавому. Або ж в цікавій справі є не дуже приємний аспект. Наприклад, настроювати гітару не так захоплююче, як грати на ній. Що робити? Розповідаємо.

Визначте потенційну вигоду

Спробуйте зрозуміти, як певна дія допоможе вам досягти головної мети. Наприклад, налаштування гітари потрібне для того, щоб інструмент звучав нефальшиво.

Оцініть користь

Зрозумійте, наскільки важливий вклад неприємної дії. Наприклад, на засмученій гітарі не можна грати, а на якість звареної кави не впливає те, в якій руці ви тримаєте туркові.

Знайдіть альтернативу

Якщо дія не виходить, дізнайтеся, чим його можна замінити. Для налаштування гітари, наприклад, можна використати тюнер.

как изучать новое и не бросать начатое на полпути. изображение номер 5

Фото: shutterstock. com

Як не кинути почате


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ