Зв'язатися з автором

Як знайти баланс між здоровим способом життя і нічними тусовками (4 історії)Вже завтра відбудеться відкриття фестивалю Moscow Music Week-фестивалю, присвяченого сучасній музиці. А музика, як відомо, неможлива без вечірок, клубів і концертів. Саме тому ми попросили учасників фестивалю-продюсерів, промоутерів, музикантів-розповісти, як вони поєднують ЗОЖ і нічні тусовки.

Олена Обара

Спікер Форуму Moscow Music Week 2018, Music Supervisor Sector C

как найти баланс между здоровым образом жизни и ночными тусовками (4 истории). изображение номер 6

-Моя професія зобов’язує до режиму нон-стоп, до цілодобової (у прямому розумінні цього слова) роботи, причому часто в нічний час. Щоб підтримувати себе у формі, я їм тільки місцеві продукти з регіону, в якому живу. Навіть якщо це органічна їжа, то вона саме з Німеччини, Польщі або інших європейських країн. П’ю багато води і займаюся верховою їздою. Це систематизує і допомагає розслабитися.

Мені часто доводиться ходити на заходи пізно увечері і іноді залишатися там до пізньої ночі. Головне тут-довго спати після і пити багато води. Зараз я намагаюся мінімізувати нічну роботу, рано встаю і роблю зарядку щодня. Раніше я багато палила, але зараз відмовляюся від цієї звички, намагаюся їздити на роботу тільки на велосипеді і у будь-який зручний момент ходити пішки. Я стала почувати себе набагато краще. Шкідливі звички є у усіх, але я щодня працюю над собою, намагаюся пити менше кави, займатися спортом і проводити більше часу на свіжому повітрі.

  Як активно провести зиму: медитативні прогулянки в лісі


Таня Макарова

Conference director Moscow Music Week

как найти баланс между здоровым образом жизни и ночными тусовками (4 истории). изображение номер 7

-Кожен Ранок роблю зарядку-щось середнє між йогою і гімнастикою. Кілька років тому перестала їсти червоне м’ясо, а цього року відмовилася від птаха. Напевно, хтось дійсно не може без тваринної їжі, але мені здається, це теж звичка. Намагаюся пити більше води. Якщо працюю по 30 годин (таке буває), то по півлітра води в годину випиваю стабільно. Їм яблука, горіхи, швидкі вуглеводи.

Намагаюся відмовитися від кави-не тому, що думаю, ніби це шкідливо, а тому, що особисто мені іноді буває від нього важко (серцебиття, напруженість). Встановила нещодавно крокомір: проходжу більше десяти тисяч кроків в день. А ще вважаю, що найкорисніше зараз-це регулярно, хоч би на один день, відключати усе мессенджеры, пошта і фейсбуки (а може і зовсім вимикати сам телефон). Дуже допомагає прийти в себе після складного робочого тижня.

До 30 років робота в нічний час ніяк на тобі не відбивається, зате відразу після цього вікового рубежу ти неначе починаєш себе гірше почувати. Головна проблема в тому, що іноді треба працювати і вночі, і вдень, і не завжди зрозуміло, який зараз час доби, вихідний це або робочий день. Але одне стало ясне напевно: головне-і для самопочуття, і для зовнішнього вигляду, і для психіки-це здоровий сон.

  Зворотний зв'язок, психологія стосунків, як уникнути конфлікту


Серафима Пітерська

Музикантка (панк-группа “ГУРТОК”), журналістка

как найти баланс между здоровым образом жизни и ночными тусовками (4 истории). изображение номер 8

Фото: Наталія Давтян

-Щоб балансувати по життю, я шукаю порятунок в зміні діяльності : на одному тижні у мене може бути щось музичне (зведення музики, репетиції або навіть концерт), щось спортивне (зарядка, біг, останнім часом бокс), щось пов’язане з журналістикою (редактура, переклади, інтерв’ю). Абсолютно потрібна при цьому соціальна гігієна-той факт, що я фрилансер і незалежний артист, допомагає мені уникати спілкування з небажаними людьми впродовж дня, хоча це працює не завжди-ніхто не застрахований від м****** (поганих людей. -Прим. ред. ). І звичайно, важлива підтримка, любов і дружба в сім’ї і з близькими: при щонайменшому дискомфорті ми розбираємося в причинах і завжди один одному допомагаємо. Коротше, ніяких токсичних взаємовідносин.

Плюс-ось вже багато років, з школи, я займаюся різними видами спорту, а останніми роками серед моїх занять з’явилося одне регулярне, і це зарядка. Усі мої “кубики”-це результат п’яти вправ на прес, присідань, підйому стегон і віджимань. Класика, тому може прозвучати нудний, але це реально віднімає зовсім мало часу і покращує самопочуття. Ще я постійно п’ю воду, не можу без неї. Звичайно, всякі спортивні розрядки: в останній рік це уроки скейтбординга, в останні пару тижнів-боксу. Тренує баланс і допомагає нарощувати броню. І ще допомагає час від часу кого-небудь прощати-звільняєш голову, струшуєш гору з плечей.

  Як снідати, щоб зберегти плоский живіт


Усі правильно говорять щодо життя в нічний час: мелатонин не виробляється, рівень кортизолу і стресу підвищується. Почуваєш себе шматком гівна, жерти хочеться більше, причому всякого сміття. Якщо ще і не спати при цьому, виглядаєш так, ніби тебе нещодавно відкопали з-під землі. Коротше, мені допомагає плаваючий робочий графік, спорт і можливість іноді ні з ким, окрім чоловіка, не розмовляти, відновлюючи сили, голос і эмпатию. Ну і, звичайно, твиттер і серіали на Netflix. Так можна непогано пожити і з північним графіком. Головне-виспатися.

как найти баланс между здоровым образом жизни и ночными тусовками (4 истории). изображение номер 9

Фото: Наталія Давтян

Майже три роки тому, восени 2015-го, я відмовилася від алкоголю, і ця подія круто змінила моє життя. Забавно, що спортом я займалася і раніше: наприклад, пробігла марафон, зробила купу спортивних оглядів для лайфстайл-изданий, перепробувала різні види фізичної активності. Але досить скоро мені стало зрозуміло, що усе це схоже на кручення педалей з ланцюгом, що злетів : набираєш оберти, але абсолютно втрачаєш контроль над ходом свого життя, тілом, течією вихідних, буднів і думок. Я не плекаю ілюзій, ніби в змозі підпорядкувати своїй волі світову ентропію, але дещо все ж залишається в моїй владі. Наприклад моє тіло і мої думки.

  Що подарувати мамі на Новий рік 2017


Зокрема, тепер я розумію, що те, від чого, як мені здавалося, алкоголь мене рятував, насправді провокується саме ім. Алкоголь-серйозний депресант, тому вживати його “для веселощів”-це все одно що, скажімо, митися брудом (прошу вибачення за не занадто витончене порівняння). Чи узяти міф, що вино-це нібито антиоксидант: так, завдяки винограду в провині є корисні з’єднання, але не варто піддаватися так званому ефекту галло-їх концентрації недостатньо, щоб вважати сам продукт корисним. Нарешті, сп’яніння, яке приносить алкоголь, пов’язане безпосередньо з роботою продуктів розпаду етанолу, а це досить токсичні речовини. Я могла б в принципі і раніше ознайомитися з матчастиною, але страшнувато було дивитися правді в очі. А тепер почуття усвідомленості надає відчутний драйв існуванню.

Степан Казарьян

Головний організатор Moscow Music Week (а також глава промоутерського агентства Connected Agency, співзасновник фестивалю “Біль” і співвласник клубу “Плутон”)

как найти баланс между здоровым образом жизни и ночными тусовками (4 истории). изображение номер 10

-Намагаюся правильно харчуватися і якомога більше спати, коли є така можливість. Вважаю, що регулярний сон-це головне, що я роблю для балансу. Ось нещодавно почав робити зарядку. Я останнім часом вирішив повністю уникати роботи в нічний час, але робота вдень і увечері теж порядком вимотує. Психіку підсаджує, а там вже і усе інше підтягується.

  Робот Sally, як приготувати салат


Я не їм в громадському харчуванні. Готую сніданки і вечері самостійно і ретельно вибираю продукти. На спорт бракує часу, хоча, напевно, це б мені допомогло дотримуватися балансу. Шкідливі звички є, але з віком починаєш думати, як їх нормувати і обмежувати. Поки не придумав до кінця, але здоров’я саме починає підказувати, даючи збої тут і там після не вчасно з’їденого і випитого.

Moscow Music Week-це форум і фестиваль, присвячений сучасній музиці. У рамках фестивалю відбудеться музична конференція-пройдуть лекції, майстер-класи, круглі столи за участю професіоналів з Росії і світу. А на десятках клубних майданчиків по усій Києві відбудуться концерти більше ста артистів різних напрямів і жанрів. Поспішайте: фестиваль йде тільки чотири дні-з 30 серпня по 2 вересня.

УСІ ПОДРОБИЦІ ТУТ


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ