Зв'язатися з автором

Які продукти не можна їсти перед сномНасправді у вечірніх перекушуваннях немає нічого поганого. Навпаки-вони рятують від такого “задоволення”, як сон на голодний шлунок. Проте є усе підряд теж не коштує. Деякі продукти можуть стати причиною безсоння і зайвої ваги. Про які продукти йде мова? Усі подробиці нижчі.

Продукти з високим вмістом жиру

Жирна їжа, в якій серед іншого багато олії, просто не дасть вам спокійно заснути і виспатися-організму потрібно буде докласти багато зусиль, щоб її переварити. Так що, коли прокинетеся з ранку в’ялим і розбитим, ви знаєте, хто винен і що робити. Причому йдеться не лише про такі очевидно жирні продукти, як фастфуд і смажена картопля. Горіхи, сир, морозиво теж перед сном краще виключити.

какие продукты нельзя есть перед сном . изображение номер 5

Фото: shutterstock. com

Калорійні продукти з високим вмістом простих вуглеводів

Можливо, шматочок чого-небудь солодкого допоможе вам скоріше розслабитися і заснути, проте якщо під “шматочком” ви маєте на увазі половину торта або плитку шоколаду, то приготуйтеся довго (дуже довго) лежати з розплющеними очима і рахувати овець. Подібне перекушування може викликати різке збільшення рівня цукру в крові і такий же різкий прилив енергії. Спробуйте після цього заснути-навряд чи у вас що-небудь вийде. Запам’ятайте: ніяких тістечок, тортів, пирогів і інших десертів перед сном. Те ж торкається крекерів і хліба. Хочте чого-небудь солодкого? Не проблема-з’їжте яблуко.

  Як вибрати пилосос і який?


какие продукты нельзя есть перед сном . изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

Червоне м’ясо і інші білкові продукти

Як і жирні продукти, червоне м’ясо-важка їжа, на переварювання якої потрібно багато сил. А ніч-не самий відповідний час, щоб навантажувати свій організм такою складною роботою (м’ясо птиці, з’їдене у великій кількості, теж не посприяє безтурботному сну). Проте немає нужди повністю відмовлятися від білкової їжі перед сном-ви цілком можете з’їсти невелику порцію йогурту, яєчного білку або тонко нарізаного філе індички.

какие продукты нельзя есть перед сном . изображение номер 7

Фото: shutterstock. com

Усе гостре

Так, спеції можуть надати особливу перчинку будь-якій їді (як у прямому, так і у переносному розумінні), але перед сном з ними краще не експериментувати. Гострим-щедро приправленим перцем-блюдам під силу позбавити вас сну: речовини, які входять до їх складу, збуджують смакові рецептори і стимулюють апетит. А значить однією порцією справа точно не обмежиться.

Крім того, пам’ятаєте про розмір порцій. Перекушування не повинне перетворюватися на другу вечерю або обід. Щоб уникнути переїдання, стежите за тим, щоб вечірня їда не перевищувала 200 калорій. Так ви позбавите себе від проблем з сном і від розкаянь совісті через те, що з’їли зайвого.

  Японська кухня: 2 рецепти локшини


какие продукты нельзя есть перед сном . изображение номер 8

Фото: shutterstock. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ