Зв'язатися з автором

З’їжте вже цей чортовий десерт!


Антон Козлов, засновник екомаркету 4fresh, як ніхто інший знає: особистий приклад-кращий спосіб надихати інших на складні і круті цілі. Так, на одному з корпоративов Антон дав обіцянку, що за рік схудне на 54 кілограми. Пообіцяв і схуднув. Як саме-читайте нижче (усе виявилося зовсім непросто).

Журналіст Адам Борнштейн спеціально для американського Men’s Health працював над статтею “Як позбавитися від останнього кілограма” (її ми приведемо трохи нижче). Його дієта дозволяла час від часу балувати себе десертами, а на четвертому тижні випробування він так взагалі зламав ногу і усе кардиотренировки довелося відмінити. Проте Борнштейн не сповістив про це журнальних босів і продовжив експеримент, повідомивши лише свого лікаря-дієтолога. Впродовж 12 тижнів він тренувався і дотримувався дієти, внаслідок чого понизив свій рівень жирового прошарку до 6,8% (.

Як у легкоатлетів-прим. “Челленджера”) съешьте уже этот чёртов десерт!. изображение номер 4

“З’їжте вже цей чортовий десерт”!

“Повна продовольча відмова-помилка. Він швидше приведе до того, що людина наїсться усіма забороненими продуктами, ніж досягне довгострокового результату.

Я домовився з дієтологом, що, незважаючи на зламану ногу, я хочу довести, що можна схуднути і при цьому продовжувати їсти солодке. Тому що я не можу без солодкого. Я з’їду з глузду!

  Леонід Швецов : як бігати правильно


Загалом, перші чотири тижні свого досвіду я їв солодке щодня. Після того, як я почав скидати вагу, ми обмежили кількість десертів. Тепер я міг дозволити собі солодке усього двічі в тиждень. Ну хоч щось! Все ще досить для того, щоб я не ліз на стінку.

Я ніколи не дотримувався дієти для схуднення приємнішою і менш морально виснажуючою, чим ця. Я їв справжню їжу, десерти і смакоту. Звичайно ж, я не поглинав чизкейки три рази в день, але і не страждав від нестачі цукру.

Вo багато чому це був, швидше, антидієтичний підхід, але корисний в тих областях, в яких дієти стають мукою. В основному вони проповідують стриманість, відмову, обмежене живлення. Я і мій дієтолог-ні.

Майже в усіх дієтах прописується стільки обмежень і правил, що ви кидаєте їх, тому що починаєте страждати і бути нещасними. При цьому мій дієтолог запевняв мене, що працюють усі дієти, незалежно від того, скільки обмежень вони мають на увазі.

  Мілан Милетич : спорт як сублімація щастя


Так навіщо ж тоді прибігати до тієї дієти, яка робить тебе нещасним і яку ти все одно кинеш? Ти просто не зможеш сидіти на ній достатньо довго, щоб побачити результат.

Ми усі вже давно знаємо, що наше харчування, особливо дієтичне, повинне складатися з овочів, фруктів, білків і здорових жирів. Але ми не думаємо про те, що такий стиль живлення не повинен робити нас нещасними.

съешьте уже этот чёртов десерт!. изображение номер 5

Велика помилка-відмовлятися від усього, що любиш, коли намагаєшся скинути вагу. Такий підхід приносить почуття спустошеності. Німецькі дослідники виявили, що саме це почуття заважає дотримуватися плану і навіть допомагає додати кілограми. Найефективніший спосіб схуднути полягає в тому, щоб просто контролювати кількість споживаних продуктів, які зазвичай заборонені дієтологами. Суть в тому, щоб не забороняти, а обмежувати.

Дослідження Університету Алабами показало, що жінки із зайвою вагою, які їли маленькі десерти чотири раз на тиждень, втратили на 4 кг більше, ніж ті, які сиділи на дієті, але періодично зривалися і дозволяли собі великі порції солодкого.

  Як позбавитися від похмілля (інструкція)


Ключ якраз в тому, щоб завжди стежити за розміром порції, що, звичайно ж, непросто. Одне морозиво не повинне перетворитися на похід в цілодобовий магазин за чіпсами, газованою водою і тортом “Наполеон”.

Визначте свої сили. Поставте цілі. І побудуйте систему, яка допоможе вам досягти успіху. Але не виключайте з раціону свою кохану їду. Ви навряд чи зірветеся і з’їсте кілограм цукерок, якщо не вважатимете, що ви вічність не їли те, що любите.

Спробуйте, це дійсно працює”.

съешьте уже этот чёртов десерт!. изображение номер 6


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ