Зв'язатися з автором

Забіг, забіги 2017, паралимпийцы, Паралимпийский сезонУ забігу, організованому компанією “Російський марафон”, візьмуть участь як звичайні спортсмени-любителі, так і паратлеты з будь-якою групою інвалідності. Причому виступати вони будуть разом, у рамках одного забігу-ніяких розділень. Учасники зможуть спробувати свої сили на одній з трьох дистанцій-5 кілометрів, 10 кілометрів і напівмарафон. Окрім цього, будуть організовані два дитячі забіги-на 500 метрів і один кілометр. 29 жовтня разом з бігунами-любителями на старт в Сокільниках вийде двократна олімпійська чемпіонка по спортивній гімнастиці Олена Замолодчикова, призери Олімпійських ігор по плаванню і біатлону Станіслава Комарова і Микола Круглов, паратлеты Станіслав Бураков і Дмитро Ігнатов, а також відомі актори і музиканти. в сокольниках пройдёт забег в поддержку спортсменов-паралимпийцев. изображение номер 2

Артур Шачнев

генеральний директор компанії “Російський марафон”-Це не благодійний забіг, це соціальних проект, створений, щоб повністю розв’язати величезну проблему в сучасному російському любительському спорті. З кожним роком традиційно восени цей старт буде рости у своїх видах спорту, дистанціях і локаціях. Ми закликаємо усіх стати частиною нашої команди. Якщо хтось захоче, але не зможе бігти з нами 29 жовтня, то будь-який охочий зможе зареєструватися на сайті на онлайн-забіг, пробігти бажану дистанцію у своєму місті і отримати унікальну футболку і медаль фінішера забігу. Є медалі, які абсолютно безцінні. І ця-одна з таких. На кожній медалі буде вигравійовано ім’я бігуна, його дистанцію і фінішний час. Вартість стартового пакету для дорослих-2 000 рублів, для дітей-1 000 рублів. Усі спортсмены-паратлеты беруть участь в забігу безкоштовно. Для реєстрації їм необхідно відправити заявку на електронну пошту info@rusmarathon. ru. Додаткова інформація і розклад забігу-на сайті rusmarathon. ru.

  Даша Саркисян, Дарина Саркисян журналіст, Шпалери-вбивці, отруйна вода і стілець-спокусник


Морква-один з найдоступніших і при цьому неймовірно корисних продуктів. У ній містяться вітаміни А, групи В, РР, З, Е і До, плюс вона хороший антиоксидант. Але не лякайтеся, ми не закликаємо вас її сирий. Ми поділимося рецептами дуже смачного супу, салатів, каші і роллов.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ