Зв'язатися з автором

Женя Любич : улюблені пісні“Російська француженка”-так часто називають Женю Любич. Петербурзька співачка склала для читачів The Challenger плей-лист, який її надихає і направляє. Включайте швидше і зарядіться гарним настроєм.вдохновляющий плей-лист от жени любич. изображение номер 4

Фото: Андрій Мишуров

-До ак говорив Фолкнер: “Людина-це сукупність усіх тих кліматів, в яких він побував”. Перефразовуючи цю думку, скажу: для мене людина-це сукупність усіх тих пісень, які він почув і не зміг забути. Прямо у цей момент, в ночі, ми знаходимося в студії, працюємо над моїм новим альбомом. і дивимося іноді у вікна на “електричне світло”, тому логічно, що Перша пісня трек-листа-“Ніч” .

Наступна композиція-Кавер-версія французької групи Nouvelle Vague пісні The Smiths “Sweet and Tender Hooligan” . C цього трека почалося моє знайомство з командою Nouvelle Vague-я і подумати не могла, що одного разу стану частиною цього проекту, для якого кавер-це мистецтво створення чогось нового.

Я слухала Nirvana в 14, коли була закохана в одного хлопця зі свого класу, а він був схожий на Курта Кобейна як дві краплі води. З тих пір, коли я згадую своє тинейджерство, у мене в голові Звучить Nirvana .

  Як накачати косі м'язи живота : 12 ефективних вправ


вдохновляющий плей-лист от жени любич. изображение номер 5

Фото: Вікторія Назарова

Четверта музична доріжка-Пісня під назвою Islands In The Stream -спочатку вона була виконана в 1983 році Kenny Rogers і Dolly Parton, але вона ж подається абсолютно по-новому моєю улюбленою співачкою Feist і її канадськими колегами, групою Constantines : тут з поп-трека народжується справжній арт прямо на наших очах.

Наступний номер-цей такий регги-настроение, якого буде багато на моїй новій пластинці: я говорю Про групу Blundetto і співачку Hindi Zahra . Її уперше я почувши ла в Парижі, а потім одного разу співала з нею на одній сцені в Києві.

У кінці 2016 року не стало великого музиканта, великого для мене авторитету На ім’я Leonard Cohen . Наступного дня після цієї сумної новини ми грали спектакль “МКАД” в Києві, який вирішили присвятити пам’яті Леонарда Коэна, і там я виконала його пісню That’s No Way to Say Goodbye. Мені дуже близька вона по настрою, і цій пес їй ми як би прощалися з ним.

  Жінки в Південній Кореї борються з эйджизмом за допомогою бьюти-блогов


Моя улюблена співачка-Joni Mitchel L, її альбом 1971 року-це шедевр. Перша композиція на цій пластинці All I want-відбиває стан постійної подорожі і закоханості в життя.

вдохновляющий плей-лист от жени любич. изображение номер 6

Фото: Вікторія Назарова

І з нова ритми регги, тільки у виконанні Patti Smith-Redondo Beach (1975, Horses). Мене дуже чіпляє ця фраза тут про те, як вона телефонує людині, а потрапляє в інший вимір. Здається, це космічна думка, але регги надає їй настрій комічності. Люблю такі штуки.

Faces-Ooh la-la -по настрою абсолютно літній трек, акустичний, м’який, ніжний, не новий, але і не лише не застарілий по своєму звучанню, навпаки-актуальний сьогодні.

З At Stevens-The Wind. Т ипичный представник традиції singer-song-writer. З дитинства ця пісня на слуху. Досі орієнтуюся на цей стиль і цей саунд.

Акваріум-“Чому не падає небо”. Неймовірно сильний текст. При тому що усе дуже просто, легко, витончено. Мені в цілому подобається, коли щось важливе може бути виражене тихим голосом. Не всякий це уміє робити так, як Борис Гребенщиков.

  Вправи для грудей для будинку


Serge Gainsbourg-Je Suis Venu Te Dire Que Je M’en Vais. Д ословно у перекладі: ‘ я прийшов сказати, що йду’. На цій ноті я хочу сказати, що поринаю в роботу над останніми штрихами для здачі свого альбому в друк.

Послухати усі пісні і подивитися до них кліпи можна ось тут:

Купити квитки на концерт Жени Любич, який відбудеться 16 квітня в Санкт-Петербурзі в клубі “Космонавт”, можна ТУТ. Поспішайте-залишилося не так багато квитків.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ