Зв'язатися з автором

“Життя – це просто мерехтливе в темряві світло”. 10 надихаючих цитат Хаяо Миядзаки



Сьогодні, 28 лютого, в повторний прокат виходить відреставрована версія “Навсикая з Долини вітрів” Хаяо Миядзаки. Із цього приводу ми зібрали десять цитат великого майстра, які нам найбільше подобаються (це було непросто, тому що кожне інтерв’ю Миядзаки-щастя і джерело неймовірно самобутньої життєвої філософії).

  • Я скептично відношуся до непорушного правила про те, що якщо хлопчик і дівчинка з’являються разом у фільмі або книзі, між ними неодмінно повинен виникнути романтичний зв’язок. Я хочу показати інші стосунки. Стосунки, де кожен надихає іншого жити,-і коли у мене це виходить, я, можливо, наближаюся до того, щоб показати істинне вираження любові.
  • У багатьох моїх фільмах є сильні героїні-хоробрі, самодостатні дівчата, які не думають двічі, перш ніж кинутися захищати те, в що вірять, і те, що люблять усім серцем. Їм потрібні друзі і соратники, але не потрібні рятівники.

«жизнь — это просто мерцающий в темноте свет». 10 вдохновляющих цитат хаяо миядзаки. изображение номер 5

  • Я не люблю гри. Ви витрачаєте дорогоцінний час дитини на те, щоб він Був Дитиною . Діти повинні більше взаємодіяти з реальним світом.
  • Ідея, що спочатку треба зображувати зло, а потім його знищити, лежить в основі більшості сучасних фільмів, але, на мій погляд, такий підхід віддає гнильцой. Сама думка, що у витоків будь-якого злочину-в житті або в політиці-коштує конкретна людина, яку можна звинуватити і покарати, здається мені безнадійною.
  • Персонажі народжуються з численних роздумів над ними, з багатократних повторень. Їх образи живуть у мене в голові. Я сам стаю персонажем і в цій якості подумки броджу по історії і сюжету. Тільки потім я починаю малювати. Я малюю персонажа багато разів, знову і знову. І закінчую зазвичай в останню мить-прямо перед дедлайном.
  Тренування для схуднення на велосипеді


«жизнь — это просто мерцающий в темноте свет». 10 вдохновляющих цитат хаяо миядзаки. изображение номер 6

  • Єдина різниця між фільмами для дітей і для дорослих полягає в тому, що в перших завжди є можливість почати спочатку. У фільмах для дорослих немає можливості щось змінити. Що сталося, то сталося.
  • Біг розгніваного натовпу, біг дитини, яка з усіх намагається стримувати сльози, поки не досягне удома, біг героїні, яка втратила усе, що було їй дорого і важливо,-здатність показати на екрані дивовижну магію бігу приносить мені величезне задоволення. Біг виражає сам акт життя, її пульс.

«жизнь — это просто мерцающий в темноте свет». 10 вдохновляющих цитат хаяо миядзаки. изображение номер 7

  • Мені подобається вираження “втрачені можливості”. Бути народженим означає бути вимушеним вибрати епоху, місце і життя. Бути тут-в цьому самому місці-означає втратити можливість бути кимось з множини інших потенційних “я”. Наприклад, я міг бути капітаном, який пливе по морю на піратському кораблі разом з прекрасною принцесою. “Втрачені можливості”-відмова від цієї Всесвіту Відмова від інших потенційних сутностей. Є незліченні варіанти “я”, які могли б бути. І це стосується абсолютно усіх людей на планеті.
  • Сучасне життя таке порожнє, поверхневе і фальшиве. Я чекаю, коли підприємства збанкрутять, Японія збідніє і усе заросте травою.
  • Життя-це просто мерехтливе в темряві світло.
  Як приготувати пампушки з корисних продуктів: 6 рецептів


«жизнь — это просто мерцающий в темноте свет». 10 вдохновляющих цитат хаяо миядзаки. изображение номер 8


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ