Зв'язатися з автором

Зимовий велопарад від команди Letʼs bike it! пройде в КорольовіЧетвертий Зимовий велопарад за розвиток велосипедної інфраструктури і за безпеку на дорогах відбудеться в це воскресіння, 3 лютого.

UPD: на сторінці велопарада ВКонтакте організатори повідомили про його відміну адміністрацією Корольова із-за погодних умов.

Велопарад стартує в 14:00 з площі перед Палацом культури імені М. І. Калинина (місто Корольов, вулиця Терешковой, 1). Кільцевий маршрут, протяжність якого складе 12 кілометрів, пройде через головні міські пам’ятки і Лосиний острів. Участь безкоштовна.

Добратися з Москви до місця старту можна приблизно за 20 хвилин на електричці від станції “Мешканець” (пересадка з МЦК “Ростокино”) півночі до станції “Подлипки-дачні” (про те, як добратися на автомобілі або своїм ходом, читайте тут ).

Фото: Letʼs bike it!

Фото: Letʼs bike it!

Спочатку велопарад повинен був за традицією пройти в Києві, але 23 січня департамент транспорту міста висунув вимогу надати великовантажну техніку для перекриття доріг. Виконати цю умову за те, що залишилося до подія час, за словами організаторів, неможлива. У листопаді команда проекту Let’s bike it! вже повідомляла про конфлікт із столичною владою.

  М'ясо рецепти з фото, паштет, відбивні, фрикадельки


Додаткова інформація про велопараде-на сайті i-bike-msk. ru.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ