Зв'язатися з автором

Амінокислоти Xtend SciVation (90 порцій)


Scivation Xtend™-це сформульована з наукової точки зору добавка для обепечения максимальної інтенсивності на тренуваннях, а так само оптимального синтезу м’язового білку і відновлення.

Як працює Xtend SciVation

Xtend (Икстенд від Скайвейшн)™-це ретельно підібрана і науково обгрунтована суміш высоклассных ингридиентов фармацевтичної якості, в яку входять ВСАА в найбільш потужній пропорції-2:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine and L-Valine), Глютамін, Цитрулін Малат і вітамін В-6. Xtend™ надійно захистить Ваші м’язи від катаболізму і одночасно дасть додаткові енергетичні можливості.

Xtend сформульований з точним PentActive поєднанням ключових інгредієнтів, що синергічно беруть участь в клітинних процесів для оптимізації роботи м’язів :

Етап 1: 7000 міліграм ВСАА, в співвідношенні 2:1:1 лейцину : Ізолейцин: Валін, використовується для забезпечення метаболічної енергії тоді як ви тренуєтеся, а також для стимуляції синтезу м’язового білку.

Етап 2: 2500 міліграм Глютаміна використовується для збільшення позаклітинної концентрації глютаміна, яка сприяє розвитку в м’язах внутрішньоклітинного метаболізму амінокислот.

Етап 3: 640 мкг Вітаміну B6 служить лімітуючим кофактором що бере участь в оптимальній реакції аминотрансферазы.

  Круги ногою


Етап 4: 1000 міліграм цитруліну малат можуть допомогти в підтримці швидкого обороту АТФ і лактату реабсорбції для підтримки великих об’ємів тренування з високою інтенсивністю. Цитрулін також служить в якості вторинного сигналу, щоб стимулювати синтез білку м’язів, швидше за все, пов’язаного з можливістю збільшити приплив крові через збільшення оксиду азоту (NO) і / або поліпшення енергетичного стану осередку шляхом сприяння реабсорбції лактату.

Неймовірна по ефективності формула Xtend™ реально виконує наступні функції:

 1. Прискорює процеси відновлення.
 2. Посилює виробництво АТФ і забезпечує збільшення об’єму клітин.
 3. Загоює м’язові ушкодження і значно знижує рівень кортизолу.
 4. Знімає почуття втоми, блокуючи виробництво триптофану.
 5. Прискорює протеиновый синтез, зміцнює імунні функції і сприяє здоровому травленню.
 6. Забезпечує умови для повноцінного засвоєння протеїну.

Кількість поживних речовин

Кількість поживних речовин в одній порції (Одна порція-13,9 г) :

 • Всього жирів 0 г 0%
 • Холестерин 0 міліграм 0%
 • Натрій 230 міліграм 10%
 • Калій 180 міліграм 5%
 • Всього вуглеводів 0 г 0%
 • Цукор 0 г 0%
 • Вітамін В6 (піридоксин HCl) 640 мкг 32%
  Хочеш схуднути? Переконай себе дійсно цього захотіти!


Електролітична суміш: 1190 міліграм

 • Тринатрію цитрат, хлорид калію, хлорид натрію
 • L-лейцин 3500 м
 • L-глютамин 2500 міліграм
 • L-изолейцин 1750 міліграм
 • L-валин 1750 міліграм
 • Цитрулін малат (1:1) 1000 міліграм

Інші інгредієнти: L-лейцин, L-глютамин, L-валин, L-изолейцин, цитрулін малата, натуральні і штучні ароматизатори, лимонна кислота, ацесульфам калію, сукралоза, піридоксин HCL, Червоний # 40, # 1 Blue

Рекомендації по застосуванню: Scivation Xtend™

Покладіть 3 мірних ложки BCAA в склянку води, добре розмішайте в шейкері або ложкою. Приймайте приготований розчин до тренування, в час і після неї, рівномірно розподіливши увесь об’єм напою. Крім того, BCAA можна приймати уранці і в перервах між їжею. В процесі зберігання, в контейнері можна виявити утворення грудочок, в цьому випадку просто добре струсіть упаковку.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ