Зв'язатися з автором

Asia Black25 від Cloma Pharma : як приймати, побічні ефекти, відгуки


asia black25 від cloma pharma

Діючою речовиною жиросжигателя Asia Black25 є той, що довів свою ефективність і перевірений часом “Эфедран”, кофеїн і вербовий екстракт. Будучи термогеніком, препарат стимулює і розгонить метаболізм, дозволяє організму легше адаптуватися до дієтичного раціону, почувати себе добре навіть при обмеженому раціоні харчування.

Зміст

  • 1 Склад Asia Black25
  • 2 Як правильно приймати Asia Black
  • 3 Побічні ефекти
  • 4 Відгуки

Склад Asia Black25

склад asia black25

Основою активної формули є Эка-стек, присутній в препараті у кількості 25 міліграм. Завдяки екстракту кори верби, що є аналогом аспірину, синтетичному эфедрану і безводому кофеїну, препарат стимулює нервову систему, сприяє концентрації уваги, допомагає отримувати велику віддачу при заняттях фізичними вправами, а також прискорити процеси спалювання жиру.

У складі добавки є присутніми компоненти, які допомагають здолати слабкість і втому, дієти, що нерідко виникають при дотриманні :

  • витяг з йохимбе, що посилює ефект від кофеїну, впливає на андрогенні рецептори в жирових тканинах, що призводить до активного жиросжиганию;
  • зелений чай, що є потужним антиоксидантом, який захищає сердечний м’яз і посудини, уповільнює старіння, прискорює утилізацію жирових відкладень, допомагає позбавитися від набряків і целюлітних проявів;
  • витяг худии гордони і кактусів, що дозволяє зменшити відчуття голоду, яку впродовж довгих років застосовують у виробництві пігулок для схуднення, але діє воно винятково у поєднанні з речовинами, стимулюючими центральну нервову систему.
  Розподіл навантажень на тренуванні


Щоб посилити ефект від прийому жиросжигателя, виробник рекомендує обмежити в раціоні кількість вуглеводів, повністю виключити газовані напої і фаст-фуд.

Як правильно приймати Asia Black

Рекомендації по прийому добавки практично нічим не відрізняються від інструкцій до аналогічної продукції для інших жиросжигателей на основі эфедрана. Першу капсулу п’ють за 30-45 хвилин перед сніданком, другу-до обіду, але цей прийом не є обов’язковим.

Дозування зазвичай підбирають в індивідуальному порядку. Більшості спортсменів досить приймати по одній капсулі в добу. Деяким потрібний додатковий прийом другої пігулки. Незалежно від потреб, худнути із вживанням подібної добавки треба правильно, що має на увазі повну відмову від алкогольних напоїв, чаю, кави. Пити слід чисту воду.

Побічні ефекти

Здорова людина, приймаючи жиросжигатель, практично не відчуває на собі ніяких побічних ефектів. В окремих випадках може спостерігатися нервове перезбудження, безсоння, відчуватися жар. Є виникають больові відчуття в ділянки серця, прийом препарату відміняють, звертаються до лікаря.

Відгуки

Свідчать про те, що препарат однаково хороший і для чоловіків, і для жінок. У деяких відгуках говориться про те, що жиросжигатель допомагає втратити до 8 і більше кілограм. Якщо займатися кардио, вага йтиме швидко, але і м’язова маса теж зменшиться в об’ємах. Особливо подобається добавка дівчатам, які пишуть, що за місяць можливо скинути до 12 кілограм.

  Як тренуватися при остеохондрозі© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ