Зв'язатися з автором

Бодібілдінг і вплив сексу на ріст м’язової маси


секс і бодібілдінг

Одні на повний голос твердитимуть, що найцінніше в житті-особисте життя і ніщо не може зазіхнути на цю святиню. Інші ж скажуть, що без постійних навантажень для ваших м’язів неможливо вести мову про повноцінне існування. Що ж, праві обидві сторони, проте, як йде питання, коли мова заходить про залежність між сексуальним життям і ростом м’язів? Відповіддю послужить наступне: між сексом і нарощуванням м’язів існує прямий взаємозв’язок , у чому вона проявляється саме, поговоримо далі.

Врешті-решт, секс також є фізичним навантаженням, при якому задіяна велика кількість різних м’язів, отже, і вплив він робить на організм найбезпосередніше.

Розглянемо ж основні моменти впливу сексу на наш організм.

Зміст

  • 1 Залежність вмісту цинку в організмі від сексу
  • 2 Взаємозв’язок рівня тестостерона і сексу
  • 3 Скільки енергії витрачатися на секс?
  • 4 Фізики фізикою, а душі потрібно заспокоїтися: концентрація і секс
  • 5 Виводів
  • 6 Рич Пиана-Вплив сексу на м’язовий ріст-Відео

Залежність вмісту цинку в організмі від сексу

У рості м’язової маси задіяний цілий сонм різних речовин, від вітамінів до багатьох елементів, цинк не є виключенням. В процесі оргазму окрім викиду сперми відбувається також “вивільнення” цинку з організму, яке є чимось на зразок частини будівельного матеріалу як для сперматозоїдів, так і для розвитку нових м’язів. Таким чином, секс в “частих дозах” здатний привести до дефіциту цинку.

  Інсулін у бодібілдінгу - прийом (курс), дозування, побочки


Зниження рівня цинку в організмі здатне привести до розвитку безпліддя. До усього іншого, він робить серйозний вплив і на рівень тестостерона в організмі.

Для заповнення втрачених запасів в раціон харчування необхідно включити продукти, багаті вмістом цинку. До них відносяться:

  • печінка;
  • горіхи: кедрові, кешью, Пекан;
  • молюски і устриці;
  • деякі злакові культури, зокрема, пшеничні зерна.

Взаємозв’язок рівня тестостерона і сексу

Заповнивши рівень цинку, слід обернути свої погляди на зміст тестостерона в організмі. Збільшення його рівня зв’язують, найчастіше, з частотою заняття сексом, відповідно, ніж гущавині, тим і рівень більший. Високий рівень тестостерона відмінно позначається на рості м’язової маси.

Таким чином, отримуючи задоволення від успішного особистого життя, ви також допомагаєте своїм м’язам швидше “набирати масу”.

bodybuilding

Скільки енергії витрачатися на секс?

Яким би Казановой ви себе не вважали, запас людської енергії є величиною обмеженою. Безпосередньо після сексу в організмі відбувається викид гормону під назвою окситоцин, із-за якого ви відчуваєте “те саме” почуття розслаблення і легкої втоми. Дія гормону, природно, недовговічно, проте, на період його дії відвідування спортивних залів є украй нерекомендованим заняттям.

  Відкриття власного тренажерного залу


Вам доведеться потерпіти близько 3-4 годин до відновлення норми гормону в організмі і лише після цього з “минулою завзятістю” відправитися в спортзал. У іншому випадку упродовж усього заняття ви відчуватимете зайву втому, що робить сильний ефект на якість тренування.

Фізика фізикою, а душі потрібно заспокоїтися: концентрація і секс

Чинником, яким нехтує багато хто, є концентрація, іншими словами, зібраність. Надмірне захоплення сексуальним життям займає надто багато уваги, відволікаючи вас від тренування. Слід пам’ятати старо-добру фразу: “ война-войной, а обід за розкладом “. Під цією приказкою мається на увазі, що під час відвідування тренажерного залу ваші думки мають бути орієнтовані строго на правильне і якісне виконання вправа, а не на марення про солодке життя.

Відмінним мотиватором для цього служить одна з причин, чому ви зважилися на збільшення м’язової маси : стати красивіше, стрункіше, а, відповідно, мати великих успіх з протилежною статтю.

Висновки

Коротко підведемо підсумки прочитаного : не варто відвідувати спортзал в найближчі пару годин після заняття сексом, а, відправившись туди, сконцентруватися виключно на тренуванні. При цьому, не забувати періодично включати в живлення продукти, багаті вмістом цинку для заповнення витраченого. Знайте міру, як в сексуальному житті, так і в спортивних досягненнях, і вас очікуватиме відмінний результат у фіналі, так би мовити, “на обох фронтах”.

  Вправа "Ножиці"


Рич Пиана-Вплив сексу на м’язовий ріст-Відео


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ