Зв'язатися з автором

Куточок на гирях з переходом в стійку


У цій вправі-яке ти ніколи раніше не робив-гирі не треба відривати від підлоги. Але легше тобі від цього не стане.
куточок на гирях з переходом в стійку

Гирі-універсальний і дико ефективний снаряд, що дозволяє навіть новачкові гарненько навантажувати чи не усі групи м’язів. Що вже говорити про досвідчених хлопців в хорошій формі, для яких гирі-взагалі невичерпне джерело найрізноманітніших вправ, досить складних і тому ще принадніших. Узяти хоча був куточок в упорі з переходом в стійку на руках. Ця комбінація прекрасно розвиває трицепси, передпліччя і плечовий пояс в цілому, та ще і з боку виглядає о-го-го як. Але попереджаємо: у тебе вже мають бути міцні м’язи живота і руки, загартовані незліченними віджиманнями на брусах. Готовий? Вперед!

Техніка виконання вправи техніка виконання вправи

1. Зроби куточок

Спершу тобі необхідно поставити дві гирі на підлогу, приблизно на ширині плечей. Далі сядь навпочіпки і міцно візьмися за ручки гирь. Тепер випрями руки і витягни ноги вперед так, як показано на фото, щоб ноги були паралельні підлозі. Це буде початкове положення. Затримайся в нім на пару секунд.

  Вирабхадрасана


2. Групуйся

Трохи зігни руки в ліктях, і потім повільно, підконтрольно, підтягни коліна до грудей і перемісти ступні назад. Намагайся зберегти рівновагу, напружуючи м’язи кора, і трицепси.

3. Витягуйся в струнку

Продовжуючи міцно триматися за гирі, підніми ноги вгору і прийми стійку на руках. Вийшло? Тепер акуратно опусти ноги, знову групуйся і повернися в початкове полодение. Повтори усю послідовність стільки разів, скільки зможеш.

Порада експерта : спершу я рекомендую тренуватися у стінки-це дозволить тобі відчути баланс і не падати, і тим самим уникнути неприємних травм, можливих при виконанні вправи.

Виконуй вправу регулярно і у тебе будуть.

  1. Міцні дельти (плечі)
  2. Потужні трицепси
  3. Виражені кубики на животі
  4. Неперевершене почуття балансу

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ