Зв'язатися з автором

Поштовх в ножиці


Поштовх в ножиці (Clean and Jerk)-вправа, яка перекочувала в кроссфит з важкої атлетики. Воно прекрасно розвиває силу атлета, дозволяє тренувати баланс, зміцнює ноги і стегна, а також посилює верхню частину тіла.
поштовх в ножиці

Поштовх в ножиці-ця технічно складна вправа, яка буде корисна в якості розвитку потужності, швидкості, точності, гнучкості і сили. Важкоатлети виконують поштовх штанги у рамках змагань, і їх основне завдання-підняти найбільшу вагу. У кроссфите ми переслідуємо дещо інші цілі, виконуючи поштовх, в першу чергу, для збільшення тоннажу і загальної інтенсивності тренування.

Техніка виконання вправи техніка виконання вправи

  1. Приймаємо вихідну позицію перед штангою, як в класичній становій тязі.
  2. Починаємо тягнути штангу, і, коли штанга виявляється над коліном, на­чи­на­ет­ця під­рыв, як в підйомах штанги на груди.
  3. Виконуючи підривання, одночасно виходимо на шкарпетки і підтягуємо штангу тра­пе­ци­їй, під­би­вая її ногами вгору і виконуючи протягання, і в точці, коли штанга мак­сі­маль­але ви­з­до, під­ки­ды­ва­е­м її вгору і од­але­вре­мін­але під неї під­са­жи­ва­е­мся. Загалом, виконуємо підйом штанги на груди.
  4. Коли штанга вже на грудях, трохи підсаджуємося, і виштовхуємо її вгору, як у вре­мя ви­підлога­не­ния армійського жиму, але після того, як штанга перетинає лінію очей, робимо невеликий стрибок, виводячи одну ногу вперед, а іншу назад.
  5. Як тільки упіймали точку рівноваги, приставляємо задню ногу до передньої і фіксуємося в цьому положенні. Тепер штангу можна кинути на підлогу.
  Основні вправи для тренування попереку


Наочніше дивитеся техніку виконання поштовху на фото вище і відео нижче.

Поштовх штанги є ефективною вправою для про­ще­го разів­ви­тия організму, його необхідно виконувати усім тя­ж­ло­ат­ле­там для від­ра­бот­ки тих­ні­чос­до­го майстерність і рекомендується включити в силовий цикл па­уэр­ліф­ті­рам і бо­ди­бив­де­рам.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ