Зв'язатися з автором

Принципи живлення для схуднення при заняттях спортом


Якщо ви хочете схуднути і при цьому займатися спортом, то обов’язково скористайтеся нашими радами.
принципи живлення для схуднення при заняттях спортом

Регулярні тренування-головна умова схуднення. Тому заняття силовими і кардиоупражнениями-найвірніший шлях боротьби із зайвою вагою. Експерти радять виконувати кардиоупражнения середньої і високої інтенсивності практично щодня. Але одних тренувань мало. Треба ще правильно харчуватися-як професійні спортсмени. Чому саме як спортсмени? Тому що неможливо одночасно сидіти на дієті і багато тренуватися.

Жінки, та і чоловіки, які недоїдають, під час занять спортом страждають від втоми, запаморочень, підвищеної дратівливості. У них немає достатнього запасу енергії, необхідного для інтенсивних тренувань. Тому, якщо ви хочете схуднути і при цьому займатися спортом, внесіть деякі корективи у свій раціон.

Не рівняйтеся на яку-небудь екстремальну модну дієту. Жорсткі дієти і заборони провокують зриви і прирікають нас на постійну боротьбу з собою-на життя в черзі голодовок і переїдання.

Основні принципи живлення при заняттях спортом

 1. Не відмовляйтеся від улюблених блюд. Просто при їх приготуванні намагайтеся замінювати жирні продукти на низькокалорійні і звертайте увагу на розмір порцій.
 2. Їжте переважно їжу, багату білком і клітковиною : оптимальна норма-25-30 г клітковини в день.
 3. Не відмовляйтеся повністю від хліба і макаронних виробів з борошна грубого помелу.
 4. Не пропускайте їду і не давайте собі занадто зголодніти.
 5. Пийте більше води. Під час тренувань організм втрачає багато рідини. Рекомендуємо пити не менше 8 склянок води в день, плюс 1 склянка за 20-30 хвилин до тренування, 1/4 склянки кожні 10-15 хвилин під час тренування, і ще 1 склянка через 30 хвилин після тренування.
 6. Щоб отримувати оптимальну кількість фитохимических речовин і інших мікроелементів, усе, що вам треба зробити,-це щодня намагатися їсти велику кількість овочів. Коли ви їсте багато овочів, особливо зелених, ви заповнюєте потребу свого тіла в клітковині і мікроелементах, не перевантажуючи при цьому організм масою калорій.
 7. Вимірюйте свої досягнення успішністю виконання вправ і кількістю витраченої енергії, а не скинутими кілограмами. Пам’ятайте, що м’язова тканина важить більше, ніж жирова, тому свідчення вагів можуть бути оманливі.
  Вправи з гантелями для жінок


Перестаньте вишукувати дієти і просто харчуйтеся як можна здоровіше. Тепер ви розумієте, з чим пов’язано корисне живлення, і, якщо ви грамотно живитиметеся, дієта вам взагалі не знадобиться. Неважливо, наскільки дієти популярні, адже вони все одно не працюють. Харчуйтеся тільки з користю для здоров’я.

Дивіться також

 1. як живитися дівчині до і після тренування для схуднення 0 Як живитися дівчині до і після тренування для схуднення? Не та їжа і не у той час зведе нанівець усі ваші зусилля в спортзалі. Давайте усе робити правильно!
 2. ради, які допоможуть схуднути швидше 0 Ради, які допоможуть схуднути швидше Що необхідно робити, щоб худнути швидше? Треба замінити шкідливі вуглеводи на корисні! Пити більше води! Виконувати силове тренування перед кардио! Подробиці в цій статті.
 3. принципи живлення фитнес-девушек 0 Принципи живлення фитнес-девушек У своєму відеоблозі Денис Семенихин розповів про десять основних принципів живлення фитнес-девушек, дотримуючись яких можна підтримувати себе у відмінній формі.
 4. ради з живлення для тих, хто любить спорт 0 Ради з живлення для тих, хто любить спорт Якщо ви хочете успішно вирішувати завдання по будівництву свого тіла, то вам необхідно із самого початку дотримуватися основних правил живлення.
 5. раціон харчування для сушки 0 Раціон харчування для сушки Ефективна сушка за 8 тижнів. Тут ви знайдете необхідний набір продуктів для того, щоб прибрати зайвий жир впродовж двох місяців.
 6. принципи живлення при заняттях спортом 0 Принципи живлення при заняттях спортом Дотримання основних принципів здорового і правильного харчування, дозволить вам добитися високих спортивних результатів, без збитку для здоров’я.
  Щонайширші - вправи, анатомія, особливості тренування© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ