Зв'язатися з автором

Сироватковий протеїн Arnold Series Iron Whey (2270 грам)


Протеїн Iron Whey містить в собі велика кількість сироваткового ізоляту і сироваткового гідролізату. Це ключ до побудови сухої м’язової маси.

Опис Arnold Series Iron Whey

Iron Whey-ультра-микрофильтрованный сироватковий протеїн.

  • Забезпечує відновлення м’язів і ріст
  • Прекрасний смак
  • Легко змішується
  • Без глютену
  • 22 грами сироваткового білку вищої якості
  • Швидке засвоєння

Білки є незамінними поживними речовинами в людському організмі. Люди, що займаються фізичною працею, потребують додаткового джерела білків і амінокислот, ніж люди, що ведуть не активну діяльність. Особливо це стосується спортсменів, додатковий білок їм украй потрібний.

Iron Whey Arnold Series-це високоякісна формула, яка забезпечує ваш організм величезною кількістю амінокислот, яких так потребує наш організм. Незалежно від віку і рівня фізичної активності, сироватковий білок має украй важливе значення для кожного режиму харчування, оскільки він є каталізатором м’язового росту і синтезу білків. Складно представити найчистішу, саму високо білкову добавку, яка допоможе вам швидше відновлюватися і поліпшити продуктивність ваших тренувань.

Коли кращі учені з MusclePharm об’єдналися з легендою бодібілдінгу Арнольдом Шварценнеггером, вони поставили питання, як розробити кращий сироватковий білок. І вони знали, що відповідь була “ще більше білку”, тому що м’язи можуть рости тільки при позитивному азотистому балансі. Одним з найбільш ефективних джерел азоту є сироватковий протеїн. А для того, щоб ви додавали тільки суху м’язову масу, Iron Whey містить в собі велику кількість сироваткового ізоляту і сироваткового гідролізату. Це ключ до побудови сухої м’язової маси.

  Тренування верхньої частини тіла для дівчат


Склад

Протеиновая матриця (концентрат сироваткового протеїну, ізолят сироваткового протеїну, гідролізат сироваткового протеїну), Amino Матриця [L-глицин, L-таурин, ВСАА (лейцин, ізолейцин, валін), L-Глютамин], натуральні і штучні ароматизатори, полімери глюкози, Suspension Matrix (ксантанова камедь, целюлозна камедь, гуарова камедь), льняна олія, морська сіль, ацесульфам калію, сукралоза, ферменти (лактаза).

Рекомендації по застосуванню

Змішайте 1-2 мірних ложки продукту з 240-360 мл води. Ви можете змінити кількість води для досягнення потрібної вам консистенції. Вживати 1-3 рази в день, між їдою, до і після тренування. Для збільшення кількості білку в порції і поліпшення смаку, використайте знежирене молоко, замість води.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ