Зв'язатися з автором

Венозность у бодібілдінгу, як підвищити венозность


венозность у бодібілдінгу

Бодибилдеры професійного рівня, промовці на змаганнях, оцінюються за багатьма критеріями, особливе значення серед яких відводиться венозности. Венозность у бодібілдінгу є характеристикою, що відбиває наповненість артеріальних, капілярних, венозних посудин кров’ю.

Венозность в якості критерію суддівства на змаганнях є показником рівня рельєфності мускулатури і підготовки культуриста. Пропорційно і правильно сформована венозна сітка вигідно підкреслює кращі сторони фігури атлета, візуально покращує зовнішній вигляд м’язів. Досягти бажаного рівня венозности стає можливим завдяки збільшенню діаметру посудин.

Методик, спрямованих на поліпшення показника венозности, досить багато. Посудини стають товще, а капілярна сітка розвивається в результаті постійного припливу крові в мускулатуру, що досягається за рахунок виконання особливих вправ і спеціальних методів, а також прийому спортпита і фармакологічних препаратів. Прикладом способу по поліпшенню наповненістю кров’ю є ефект пампинга, але це тільки одна з численної техніки.

Які чинники впливають на венозность?

венозность у бодібілдінгу

Проступаюча венозна сіточка одним атлетам дається легко і просто, а іншим, навпаки, доводиться докладати зусилля. Обумовлено це різницею індивідуальних особливостей організму культуристів. Перешкодою стає або занадто тонка шкіра, або занадто глибоке розташування кровоносних судин.

  Риб'ячий жир Омега - 3 Olimp Gold Omega - 3 65% (60 капсул)


Нерідко обидва ці чинники поєднуються один з одним. Атлетам, що мають і тонку шкіру, і глибокі посудини, доводиться піклуватися не лише про наповненість мускулатури кров’ю, але і про позбавлення від підшкірного жирового прошарку. Без сушки добитися хорошою венозности в даному конкретному випадку не вийде.

Способи підвищення венозности у бодібілдінгу

Найбільш популярним методом отримання вираженої венозної сіточки, до якого прибігають бодибилдеры, є прийом препаратів, що збільшують кровоносний тиск. Цей варіант збільшення венозности погано позначається на здоров’ї, може привести до інсультів і інфарктів. Вени проступають і із-за вживання алкоголю, чим і користуються деякі атлети перед виступом на змаганнях, але таких із зрозумілих причин одиниці.

Велике значення венозности в професійному бодібілдінгу привело до вироблення загальних базових принципів по поліпшенню сітки капілярів. Перший полягає у втраті шкірного жиру і позбавленні від надлишків рідини, що накопичується під шкірним покривом. Досягти цього дозволяють правильно підібрані дієти і регулярні тренування. Другий метод заснований на підвищенні еритроцитів, що призводить до зростання об’єму крові за рахунок прийому препаратів типу Оксиметолон.

  Біг і бодібілдінг. Шкода. чи користь?


Позитивні і негативні сторони венозности

Видатна венозна сіточка, безумовно, важлива для культуристів, що змагаються. Вона візуально робить форми бодибилдера набагато краще, що має велике значення для атлета. Розширені вени запобігають застійним процесам в капілярах, що скорочує риски сердечних хвороб.

Є у венозности і негативні моменти. Вони полягають у вірогідності розвитку варикозної хвороби. І якщо говорити про збільшення посудин у бодібілдінгу, слід розуміти, що це, в першу чергу, треба професіоналам. Крім того, перевагу слід віддавати максимально безпечним способам підвищення венозности-пампингу, сушці, позбавленню від води.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ