Зв'язатися з автором

Втома і перетренована в спорті


Дотримуйся наших рад, і тоді втома і перетренована буде у тебе рідкісним, і короткостроковим явищем.
втома і перетренована в спорті

Дорогий друг! Ти займаєшся спортом, і у тебе це непогано виходить. Веса ростуть, тіло прагне до досконалості. Левову частку твого настрою складає упевненість в собі і в завтрашньому дні. Ти продовжуєш займатися по своїй улюбленій системі, але в одному прекрасному моменті розумієш, що відбувається деяка зміна усередині тебе. А саме з’явилася втома, апатія до спорту, ти почав погано спати, до того ж і ваги почали падати. Це перші ознаки перетренованої, і зараз ми тобі розповімо, чим це може загрожувати.

Рано чи пізно, але так званий “спад” все-равно приходить, і не слід засмучуватися із цього приводу. Це природна відповідь організму на тривалі і енергоємні навантаження. Він починає сигналізувати: “Мужик, я орю як бик і з біса втомився, ти б дав мені відсапатися”! і він абсолютно прав.

Симптоми перетренованої

  • Травми, що з’являються
  • Прискорене серцебиття вранці
  • Втрата інтересу тренуванням
  • Дратівливість
  • Безсоння
  • Головні болі
  • Швидка стомлюваність і нестача енергії
  • Неповне відновлення м’язів від тренування до тренування
  5 рад від Арнольда Шварценеггера


Також до перетренованої веде монотонність, пов’язана з одноманітністю вагою і вправ, турботи, нервова напруга, недостатній сон, погане харчування, тренування із занадто великими вагами, недостатнє наповнення організму вуглеводами.

Але куди діватися при такому нещасливому “спаді”? Додому! Якщо симптоми перетренованої “на особу”, і ваше самопочуття різко впало те найвірнішою допомогою буде відпочинок. Не бійся пропустити пару занять, нічого страшного від цього не станеться. Влаштуй собі тижневий відпочинок, і постарайся його як можна більше різноманітити. Більше часу проводь на вулиці, намагайся зайнятися справою, яка принесе тобі емоційний відпочинок, душевне, що вознесло, прагни ізолювати себе від повсякденного клопоту.

Також, після повернення з невеликої “відпустки” можеш додати у свої заняття декілька нових елементів, поміняти час тренувань, підібрати більше відповідну для себе програму. Не бійся щось міняти.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ