Зв'язатися з автором

Кроки в аеробіці: назви і види


Аеробіка-одне з найпопулярніших кардио навантажень. Вона була розроблена в 1968 році, але справжню популярність їй принесла американська актриса Джейн Фонду, яка першою з’єднала класичну аеробіку з музикою. Зараз цей вид активності застосовується у всьому світі і має масу прихильниць. Основою його є кроки в аеробіці. Вони можуть вважатися своєрідним алфавітом в цьому виді спорту, і посвячення у він розпочинається саме з вивчення їх видів.

Зміст

  • Базові кроки в аеробіці
  • Кроки без зміни лідируючої ноги
  • Кроки зі зміною ноги

Базові кроки в аеробіці

Усі кроки в аеробіці зав’язані в такт музики на два або чотири рахунки. Вони вважаються класикою рухів і можуть з’єднуватися в 8,16 і 32 такти. Багатотактові кроки важко даються новачкам, тому тренер промовляє їх і виконує разом з тими, що займаються. Проте основні кроки в аеробіці-це основа усіх рухів, яку можна порівняти зі знанням алфавіту для читання.

При підготовці композиції в неї повинен включатися як мінімум один рух з різних груп. Також додається приблизно десять додаткових елементів, які спортсмен може вибирати сам.

  Прості і ефективні вправи для схуднення в домашніх умовах


Групи рухів мають чотири рівні складності. Також в комплексі мають бути два елементи, що називаються вісімкою і доріжкою кроків. Перша включає зв’язку рухів, які виконуються один за одним тривалістю в 4 такти. Доріжка кроків в спортивній аеробіці-це зв’язка різних видів кроків на шістнадцять рахунків. Можуть включатися стрибки, махи, випади і так далі. Кроки, біг і скип, що є основними елементами, вставляються лише для зв’язки.

Класична аеробіка включає два основні види кроків :

  • Кроки в аеробіці без зміни лідируючої ноги. Припускають, що нога, яка почала крок, починатиме і усі подальші рухи
  • Кроки зі зміною провідної ноги. Тут усі кроки починатиме інша кінцівка.

Кроки без зміни лідируючої ноги

В основному такі рухи робляться на чотири такти. Усі вони мають назву.

MARCH

Є звичними кроками на місці, по черзі виконувані двома ногами. Робляться на 4 такти: спочатку лівою, потім правою, і так далі, або навпаки.

MAMBO

Робляться так само, як минулі, але провідна нога спочатку виноситься вперед, потім назад. Наприклад, права нога крокує вперед, ліва-на місці, потім права назад, а ліва-знову на місці.

  Натуральний Бодібілдінг і відмінності від стероїдного тренінгу


Один з різновидів руху-винесення ноги діагонально.

V-STEP

Крок називається так зважаючи на схожість візерунка, що виконується кінцівками. Коли веде права кінцівка, вона рухається вперед і управо, після ліва йде вперед і в ліву сторону. Потім знову веде права кінцівка, і рухи робляться в протилежному напрямі.Таким чином, треба повернутися в точку, з якої ви розпочали. Вести може будь-яка нога.

CROSS

Цей досить важкий для початкуючих рух, оскільки в процесі ноги повинні схрещуватися. Якщо веде ліва нога, вона ставиться вперед і управо, праву залишають право, а ліву ставлять знову і на місце, потім до неї приставляють праву.

Кроки зі зміною ноги

Рухи зі зміною провідної ноги виконують на 2 або 4 такти. Їх кількість вказується в скобочках після назви кроків в аеробіці.

STEP-TOUCH (2)

Найбільш простий рух. Треба зробити крок однією кінцівкою у бік і приставити до неї іншу, потім змінити ногу і виконати аналогічні дії в іншому напрямі. Подальший рух починає кінцівку, на якій закінчилося минуле. Існує подвійна варіація цього кроку, коли рух убік робиться двічі, приміром, права нога йде управо, іншу до неї приставляють, потім робиться ще крок управо і знову приставляють ліву. Аналогічне повторюють в протилежному напрямі.

  Льняна олія для схуднення: як приймати, користь і шкода


STEP-TAP (2)

Рух з торканням, коли провідна нога стає вперед, а інша доторкається поверхні попереду неї.

CHASSE (2)

Припускає приставний крок і “ламаний ритм”. На два рахунки робляться три рухи, а наступні два виконуються швидко. Провідна кінцівка оставляется у бік, інша приставляється до неї, потім перша крокує на місці.

STEP-LIFT (2)

Рух припускає махи. Вони можуть мати різну спрямованість, звідки і усі види. Схема така: крок убік, а інша нога виконує мах.

STEP-KICK (2)

В даному випадку одна нога відставляється убік, інша викидається назад і ставиться її.

STEP-CURL (2)

Припускає захлест, коли одна нога оставляется убік, а інша згинається позаду і ставиться за неї, а потім стає біля.

STEP-PLIE (2)

Припускає присідання. Треба зробити крок убік, другу кінцівку тримати прямо, потім сісти на ведучу.

STEP-LUNGE (2)

Одна нога крокує вперед, інша доторкається пола, будучи ззаду неї.

STEP-KNEE (2)

Одна нога крокує убік, протилежну згинають в колінному суглобі.

KNEE-UP (4)

Крок, аналогічний минулому, але робиться на 4 рахунки.

  Комплекс вправ для уранішньої зарядки, для жінок і чоловіків


GRAPE-WINE (4)

Переводиться як “виноградне вино”. Той, що займається крокує убік, ставить іншу ногу хрестом позаду першої, її знову відставляє убік і приставляє до неї іншу.

Це базові кроки в аеробіці, які також можна подивитися на відео. Навчившись робити їх, ви можете починати виконувати складніші і будувати композиції.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ