Зв'язатися з автором

Ли Лабрада (Lee Labrada) біографія бодибилдера


lee labrada

Антропометрія

  • Ріст: 168 см
  • Вага змагання : 84 кг

Біографія

Ли Лабрада , відомий бодибилдер, що не спускався нижче 5-го місця, жодного разу за свою кар’єру, народився 8 березня 1960 року. Ли в 16 років став захоплюватися бодібілдінгом. Він не припускав, що він досягне успіху до випуску в школі, хоча метою занять бодібілдінгом була підтягнути фізичну форму”. Нашионалс ” і “ Містер Всесвіт ” були скорені Ли вже в 25 років, що досить не погано для бодибилдеров.

lee labrada

Бодібілдінг

Перша перемога в роле “ професіонала ” була “ Ніч Чемпіонів ” у 1986 році. ” Я не зміг досягти великих результатів із-за неправильно-составленного плану живлення, компенсуючи його великою кількістю тренувань. Великих результатів це не приносило, хоча перетренування було в наявності “так говорив Ли. Але так було не завжди, коли спортсмен став займатися по техніці М. Мюнцера, він відразу ж помітив зміни в кращу сторону.Йому вдалося залишатися в четвірки кращих бодибилдеров на змагання “Містер Олімпія”, впродовж 7 років. Ли заслуговував перемогу в 1990 році, але зайняти перше місце він не зміг, хоча розрив між ним і Хейни була дуже мала. Ли потрапив в Зал Славы IFBB в 2004 році.

  Риб'ячий жир для схуднення: як правильно приймати в капсулах


lee labrada

На обкладинках сотні журналів стали з’являтися фотографії Ли. Спортсмена часто запрошували на спортивні канали, як ABC, NBC, FOX, CBS, CNBC, CNN і ESPN в якості експерта. Але слава не вічна і в 95 році ХХ століття Ли закінчив свою кар’єру. Для Ли не було мети вигравати титули і нагороди. Його мрія була допомога іншим. Заснувавши центр здорового харчування, його мрія була виконана. Його центр став одним з кращих в США. Спортсмен вирішив випустити книгу про правильне харчування і вправи, які допоможуть читачеві підтримати своє тіло в хорошій формі.

Книга була проста і зрозуміла, дозволяючи читачеві повірити у свої сили. Лабрада дотримувався до здорового способу життя, не вживав стероїди, і був категорично проти різних допінгів. Він був прибічником ідеї проведення допінг тестів на кожному змаганні, але це перевірити дуже складно оскільки існує велика кількість різних препаратів. Ли невдоволений нинішніми умовами бодібілдінгу. Невеликій кількості фанатів, подобаються форми нинішні форми бодібілдінгу, до якого прагнуть спортсмени. Зацікавленість до цього виду спорту росте з кожним днем, чому його не наблизити його до природніших форм? І до бодібілдінгу значно виріс би інтерес, і відповідно виріс би призовий фонд. Але доки критерії вибору переможців не будуть переглянуті, ніщо не зміниться.

  Перевірені ради з боротьби з товстими колінами: прибираємо жир ефективно© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ