Зв'язатися з автором

Пептид HGH Frag (176-191) : як приймати, побічні ефекти і відгуки


hgh frag176-191

Пептид HGH Frag (176-191) використовується тими, хто прийняв рішення позбавитися від зайвої ваги самим звичайним способом. Багато хто стверджує, що за допомогою цього препарату, можливо розв’язати одну істотну проблему для жінок-це атрофію адренорецепторів жирової тканини. У Інтернеті можна спостерігати, як обговорюються серйозні успіхи, а сам препарат вживають навіть бодибилдеры.

Зміст

  • 1 Дія пептиду для схуднення
  • 2 Як правильно приймати HGH Frag176-191
  • 3 Побічні ефекти
  • 4 Відгуки

Дія пептиду для схуднення

Хімічна будова препарату нагадує частину молекули людського соматотронного гормону (ГР). У разі вживання пептиду можна чекати:

  • Активне спалювання жиру. Препарат діє на адренорецептори жирових клітин і у разі недоліку калорій здатний дати певний ефект. Тим людям, що вживають пептид бажано дотримуватися дієтичного харчування і займатися фізичними вправами.
  • Прискорення відновних процесів після закінчення тренувань.
  • Зміцнення кісткових тканин, що знижує вірогідність появи остеопорозу.
  • Омолоджування організму.
  • Підвищення працездатності незалежно від режиму харчування, допомагаючи організму підтримувати активність при обмеженому живленні.
  • Зниження впливу на рівень інсуліну, що оптимізує рівень цукру в крові.
  Спортивне живлення - рецепти на усі випадки життя


Єдино, що доки невідоме, то це наскільки підвищується соматотронный гормон. Практичне використання пептиду HGH Frag (176-191) зводиться до його застосування тими атлетами, яким потрібний рельєф м’язів, коли м’язова маса придбала необхідні об’єми. Препарат не відноситься до анаболічних стероїдів, тому не використовується в процесі массонабора м’язів. Це вказує на той факт, що набрати вражаючі об’єми м’язів при його вживанні не вдасться. при цьому, ходять чутки, що його активно вживають при підготовці до змаганнях у фитнес-бикини.

Як правильно приймати HGH Frag176-191

Проблема зводиться до того, що препарат вводиться за допомогою шприца на порожній шлунок. Іншими словами, особливість прийому пентина-це ін’єкції, що не завжди зручно, та і не безпечно. Доза препарату може складати від 100 до 1000мкг в добу, розділена на декілька ін’єкцій. Перший раз препарат приймається відразу ж після сну і лише за годину півтора дозволяється їда. Після цього, препарат колеться в проміжках між їжею, витримуючи однакові відрізки часу. Оскільки процедура прийому повинна здійснюватися регулярно, то для багатьох спортсменів це є справжньою проблемою. Іншими словами, потрібна сила волі і дисципліна, інакше результату можна не відчути. Коли відбуваються тренування, завершуюча ін’єкція вводиться за півгодини до тренувань, а у вихідний день-безпосередньо перед сном.

  Правильна вечеря і перекушування перед сном


Період прийому HGH Frag (176-191) не повинен тривати більше 12 тижнів. Річ у тому, що не рекомендується обмежувати себе в живленні тривалий час. Що стосується самого пептиду, то його прийом не викликає побічних дій. Приймаючи пептид слід обмежувати живлення, особливо продуктів, що містять вуглеводи з високим гликомическим показником. Тільки так можна чекати успіхів в жиросжигании. Вся річ у тому, що вуглеводи, потрапляючи в організм, підвищує рівень інсуліну, який нейтралізує дію пептиду. Подібний підхід до жиросжиганию не приносить відчутних результатів.

Побічні ефекти

У разі застосування пептиду HGH Frag (176-191) побічні дії не були виявлені або вони не були ретельно вивчені. Більшість спортсменів стверджують, що місця уколів болять або зудять. Це зовсім не дивно, оскільки кількість уколів занадто велика, до того ж уколи, як правило, виконуються не професійно.

Відгуки

Більшість відгуків зводяться до того, що пептид HGH Frag (176-191) позитивно діє на спалювання жиру. При цьому, мало хто розкриває подробиці, які пов’язані з раціоном харчування.

  Як приймати протеїн для сушки тіла, чоловікам і дівчатам


Окрім позитивних, зустрічаються так само і негативні відгуки. Деякі спортсмени-культуристи цей препарат просто порівнюють з гормоном росту, прийом якого не приносить бажаних результатів.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ