Зв'язатися з автором

Застосування шунгитовой води : користь і шкода для вашого організму


stone-315464_640

Про користь шунгитовой води людям, що проживають біля місць знаходження шунгита, відомо вже давно. Шунгитовая вода застосовувалася для лікування різних захворювань. У 1700 році шунгитовые води стали першим курортом на території Росії. Петром Першим був побудований палац під назвою “Марциальные води”. Тоді ніяких досліджень ще не провели, і усі висновки робилися на особистому досвіді, який підтвердив ефективність цієї води для лікування усіх видів захворювань. А Петро Перший вимагав від кожного солдата мати при собі шунгитовый камінь. Користь і шкода шунгитовой води представляють інтерес і сьогодні.

Зміст

 • Чим корисна шунгитовая вода?
 • А чи є шкода?
 • Як приготувати шунгитовую воду
  • Підготовка шунгита
 • Як використати шунгитовую воду?

Чим корисна шунгитовая вода?

Користь шунгитовой води забезпечується каменем шунгитом. Вода, проходячи через його товщу, очищається природним способом і насичується цінними компонентами. Сам по собі шунгит-це унікальне поєднання силікатних мінералів з вуглецем. Зараз відоме тільки одне джерело цього мінералу, що знаходиться в Карелії. Учені пояснюють властивості каменю наявністю в нім порожнистих клітин вуглецю, які називаються фуллеренами. Російські дослідники довели здатність каменю нейтралізувати негативну енергію в різних її формах і послабляти електромагнітні випромінювання. Камінь вбиває практично усі шкідливі з’єднання, такі як солі важких металів, пестициди, знижує кількість різних шкідливих мікроорганізмів. Фуллерены притягують різні забрудники, що знаходяться у воді, і нейтралізують їх. Пояснюється це тим, що в них міститься багато водню.

Відомі такі властивості шунгитовой води :

 • антиоксидантні;
 • антигістамінні;
 • імуностимулюючі;
 • знезаражувальні;

Вживаючи цю воду, можна запобігти або вилікувати хвороби органів травлення, серця, нервової системи. Також вона здатна поліпшити імунітет і нормалізувати кровообіг. Особливо корисне застосування шунгитовой води за наявності таких свідчень:

 • хвороби шкіри, зокрема, акне;
 • астма;
 • анемія;
 • діабет;
 • серцево-судинні захворювання;
 • простудні захворювання;
 • розлади травної системи;
 • хвороби шлунку;
 • хронічна втома;
 • алергічна реакція.
  Бережи суглоби!


Шунгитовая вода може бути корисна для лікування ран, опіків, порізів, укусів комах. Можна використати її при артриті, хворобах опорно-рухового апарату, варикозі, остеоартриті. Також вона використовується для полоскання ротової порожнини при ангіні або стоматиті. Питво цієї води і умивання нею допомагає омолодити шкіру. Також можна використати її для миття голови-це допоможе позбавитися від лупи і усунути ризик ранньої алопеції.

А чи є шкода?

bottle-1613781_640

Чим корисна шунгитовая вода, ми вже розібралися. А чи може вона бути шкідлива? Шкода-цей в даному випадку не занадто коректний вираз. Правильніше сказати, протипоказання. Вони теж майже відсутні. Проте врахуйте, що ті, хто тільки починає використати шунгит, можуть зіткнутися з побічними ефектами, такими як нудота, блювота, запаморочення і так далі. У якійсь мірі це відноситься і до води. Не сподівайтеся, що ви зможете оздоровитися на раз її прийому, особливо якщо ви страждає хронічною хворобою або важким захворюванням в період загострення.

Не варто пити багато цієї води. Фахівці вважають, що оптимальна кількість-2-3 склянки в добу. Якщо виникнуть побічні ефекти, зменшите кількість рідини, що випивається, або припините її вживати і проконсультуйтеся з фахівцями.

При особливо важких захворюваннях, наприклад, при онкології, перед початком вживання шунгитовой води в обов’язковому порядку проконсультуйтеся з лікарем. Існує припущення, що вона може спровокувати ріст і розвиток ракових клітин.

  Гакк присідання : призначення, правильна техніка виконання


Як приготувати шунгитовую воду

Корисний склад шунгитовой води призводить до того, що багато хто цікавиться її приготуванням в домашніх умовах. Для цього знадобиться відповідний камінь. Він може використовуватися для очищення водопровідної води, для очищення води у басейнах або колодязів. Шунгит буває двох видів, що відрізняються залежно від вмісту вуглецю. Чорний шунгит на вигляд схожий з вугіллям і містить 30-50 відсотків вуглецю. Також існує камінь, в якому вуглецю міститься 80% і більше. Його називають елітним або благородним, зміст фуллеренов них вище. Камінь цей крихкий і обробці не піддається. Він блищить, на вигляд нагадує галеніт. Цього виду всього 1 відсоток.

Для очищення води можуть використовуватися обидва види каменю. Проте, чим вище відсоток вуглецю в шунгите, тим швидше він очищає воду.

Щоб приготувати шунгитовую воду в домашніх умовах, можна придбати виріб на основі цього каменю, який може мати сферичну, конічну або пірамідальну форму. Проте, оптимальною варіант-звичайні камені, які обробку не проходили. Знаходячись у воді, вони краще впливають на фізичне тіло, м’яко очищаючи і омолоджуючи організм на рівні клітин.

Сферичні форми каменю очищають і гармонізують духовне, розумове, емоційне-тобто, енергетичне тіло. Що стосується елітного шунгита, то доведений його сильний вплив на потенцію.

Щоб впоратися з таким завданням, як приготувати шунгитовую воду в домашніх умовах, дотримуйтеся такої послідовності:

 • Очистьте воду за допомогою фільтру.
 • Додайте шунгит.
 • Якщо використовується камінь з низьким вмістом вуглецю, треба узяти близько 100 грамів на один літр рідини і дати їй настоятися впродовж трьох днів.
 • Якщо ж шунгит використовується елітний, то додайте 30 грам на 500 мл води і залиште її настоюватися на три години або на усю ніч.
 • Коли вода настоється, перелийте її в іншу ємність, але приблизно півлітра води залиште, оскільки на дні скупчаться усі шкідливі домішки.
  Прості і ефективні вправи для схуднення в домашніх умовах


drops-of-water-578897_640

Якщо ж вам цікаво, як зробити шунгитовую воду за допомогою сфери, то усе досить просто. Шунгитовая сфера поміщається в літр чистої води і залишається там на 15-20 хвилин. Ця вода заспокоює, знімає стрес, допомагає зосередитися.

Шунгитовая вода, як приготувати яку ви вже знаєте, може настоюватися практично у будь-якій місткості. Це може бути емальована каструля, глек із скла або кераміки. Не рекомендується використати лише посуд з алюмінію або ж місткості для зберігання продуктів харчування. Можна настояти її і в простій пластиковій пляшці, хоча частіше використовується все-таки скло. Перевага в тому, що воно не взаємодіятиме ні з водою, ні з самими каменями.

Готову воду теж рекомендується зберігати в скляній або емальованій місткості. Не ставте її в холодильник щоб запобігти дії електромагнітних випромінювань. Багато води готувати не потрібно. Оптимальний об’єм-три літри. Деякі говорять, що осад, що залишився на дні, можна профільтрувати і пити, але краще не коштує. Можете використати його, наприклад, для поливу кольорів. Що стосується того, як довго зберігається шунгитовая вода, варто відмітити, що свої властивості вона зберігає добре, але фахівці рекомендують спожити її впродовж трьох днів після приготування.

  Програма тренувань Лазара Ангелова


Підготовка шунгита

Важлива і робота з самим каменем. Купивши шунгит, помийте його проточною водою. Можете помістити його в друшляк. Також зручно промивати його в марлевому або полотняному мішечку. Камінь е просто тримаєте під струменем води, а іноді його струшуйте і помішуйте-це зробить очищення максимально ефективним. Промивайте ретельно, поки не побачите, що вода повністю прозора. Великі камені треба окрім промивання чистити жорсткою губкою або наждачним папером. Вважається, що такий відхід робить термін придатності шунгита практично не обмеженим.

Очищення повинне робитися не лише після купівлі. Рекомендується промивати камінь приблизно раз на місяць, а то і частіше. Ви можете помітити, що він вимагає очищення, за станом самого каменю або по погіршенню якості водиці.

Міняти шунгит варто приблизно раз на півроку. Якщо камені великі, їх замінювати не потрібно-досить регулярно очищати поверхню.

Як використати шунгитовую воду?

42

Ми вже знаємо, що таке шунгитовая вода, приготування якої-не занадто складний процес. А як саме її вживати? З метою лікування і профілактики вживайте її щодня по половині склянки. Рекомендується робити невеликі перерви, щоб організм міг краще сприйняти цінні властивості такої рідини. Вода допоможе оздоровити увесь організм, актує процеси омолоджування.

З метою лікування верхніх дихальних шляхів можна використати воду для полоскання порожнини рота і інгаляцій. Воду для інгаляцій готувати просто: очистите її за допомогою шунгита, а потім нагрівайте до температури 95 градусів і вдихайте пару впродовж 2-3 хвилин. Після інгаляції рекомендується уникати розмов і дихання через ніс в течію приблизно 10 хвилин.

  Худнемо швидко з Ганною Куркуриной


Можливе застосування шунгитовой води для лікування ран і опіків. Так, отримавши сонячний опік, можете змочити в ній бавовняну футболку і надіти її. Можете обполіскувати водою волосся після миття-це дозволить зміцнити їх, усунути лупу, зробити пасма гладкими і сяючими.

Шунгитовые ванни теж досить відомі. Таку послугу пропонують різні лікувальні установи, також можна приймати ванни в домашніх умовах. Наповніть ванну водою з температурою близько 36 градусів. Помістіть туди мішечок з подрібненим шунгитом, приблизно 300 грам на ванну. Приймати її рекомендується раз на день впродовж 15 хвилин. Ванна допоможе зняти стрес і втому, заспокоїть, позбавить від проблем з сном. Особливо корисна ця процедура при алергічних висипаннях, активних фізичних навантаженнях, а також у відновний період після операції.

Наостанок помітимо, що шунгитовые камені для очищення води треба купувати тільки у перевірених покупців. Важливо перевірити їх на достовірність. Зверніть увагу і на розмір. Занадто дрібна фракція, а особливо порошок, не підходить для настоювання води. По-перше, настоювати воду з нею дуже складно. По-друге, дрібні фракції робляться непридатними досить швидко, і треба їх замінювати, тоді як чистити їх дуже складно. Великі камені-непогано. Вони легко очищаються і довго служать. Також можете використати для очищення вже готові вироби на зразок сфер або пірамід.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ