Зв'язатися з автором

Короткі тренування 10 Minute Body Transformation від Джиллиан Майклс


Скучили за новими тренуваннями Джиллиан Майклс? Пропонуємо вашій увазі одну з останніх програм відомого тренера-10 Minute Body Transformation. Програма, презентована Джиллиан в серпні 2016 року, допоможе вам поліпшити свою фігуру усього лише за 10 хвилин в день.

10 minute body transformation від джиллиан майклс

Опис програми 10 Minute Body Transformation

10-хвилинні тренування-такого у багатому арсеналі програм Джиллиан Майклс ви ще не зустрічали! Тренер пропонує короткі відео, які можна виконувати разом, чергувати або використати в якості зарядки. Ви можете самі вибрати, скільки за часом ви займатиметеся: 10 хвилин, 20 хвилин або, приміром, усі 60 хвилин. Ця універсальність є однією з переваг програми 10 Minute Body Transformation.

Крім того, у своєму новому курсі Джиллиан пропонує різні фитнес-направления, щоб ваші заняття гарантовано пройшли різноманітно і ненудно.

У комплекс 10 Minute Body Transformation входять наступні тренування:

 • Warm Up (розминка). Ритмічна розігрівна розминка для усього тіла.
 • Cardio Burn (кардио-тренировка). Підбірка оригінальних аеробних і плиометрических вправ для спалювання калорій і підвищення витривалості. Навіть якщо ви перепробували усі кардио-тренировки Джиллиан Майклс, вона знайде, чим вас здивувати.
 • Booty Boot Camp (тренування для сідниць). У цьому відео вас чекають силові вправи з гантелями для нижньої частини тіла : присідання, випади, станова тяга, міст, підйоми ніг рачки.
 • Calisthenics (калистеника-тренування з вагою власного тіла). Це відео складається з інтенсивних плиометрических і силових вправ для розвитку м’язової сили і витривалості.
 • Kickbox Blast (кикбоксинг). Це кардио-тренировка на основі кикбоксинга. Якщо ви виконували програму Джиллиан Майклс Kickbox FastFix, то усі рухи вам будуть знайомі.
 • Pilates Power (силовий пилатес). Підбірка вправ з пилатеса для усіх проблемних зон (живота, ніг, сідниць) з ухилом в силову сторону.
 • Cool Down (заминка). Розтяжка усіх м’язів тіла після навантаження.
  Як прибрати галіфе на стегнах? Топ-30 вправ для зовнішньої сторони стегна!


Усі заняття тривають по 10-12 хвилин, розминку і заминку по 2 хвилини. Загальна тривалість програми складає 60 хвилин . Для занять вам знадобиться тільки пара гантелей від 2 кг для Booty Boot Camp і килимок для Pilates Power . Інші тренування виконуються з вагою власного тіла. Незалежно від того, одну десятиминитку ви виконуєте або декілька, завжди розпочинайте своє заняття з розминки і закінчуйте заминкою.

нова програма джиллиан майклс

Особливості програми 10 Minute Body Transformation

Тренування проходять в два круги: кожен круг включає 6-10 різних вправ. Джиллиан дуже любить використати принцип кругових тренувань , і у своїй новій програмі 10 Minute Body Transformation вона не збирається зраджувати своїм звичкам.

Комплекс підходить для різних рівнів підготовки . Kickbox Blast, Pilates Power, Booty Boot Camp можна виконувати, маючи рівень фізичної підготовки від середнього і вище. А ось Cardio Burn і особливо Calisthenics підійде тільки для просунутих.

Переваги програми :

1. Програма ідеально підходить для схуднення , поліпшення форм і позбавлення від проблемних зон. Тренування досить насичені, щоб навіть за короткий час ви могли отримати хороше навантаження на усе тіло.

  Станова тяга - як правильно робити, види і техніка


2. Заняття тривають усього лише 10 хвилин! Хочте-додайте їх до інших своїх програм, хочте-займайтеся по них замість уранішньої зарядки, а хочете-тренуйтеся по цілому вартовому відео.

3. Комплекс включає дуже різноманітні види навантажень : силова, пилометрическая, аеробна, функціональна, статична, а також вправи з кикбоксинга і пилатеса.

4. У програмі пропонується багато цікавих вправ, які здадуться оригінальними навіть тим, хто вже давно тренується з Джиллиан Майклс.

5. Більшість вправ демонструються в двох варіантах: простому і складному. Для цього разом з Джил у відео беруть участь дві її помічниці.

6. З інвентаря вам буде потрібно тільки пара гантелей і килимок .

10 Minute Body Transformation : друге видання

По численних проханнях Джиллиан Майклс випустила оновлені тренування 10 Minute Body Transformation. Нове видання також включає п’ять 10-хвилинних тренувань, але тепер заняття стали ще ефективнішими і захоплюючими!

10 minute body transformation : друге видання

У комплекс 10 Minute Body Transformation : 2nd Edition входять наступні тренування:

 • HIIT / Plyo (плиометрическая ВИИТ-тренування) : тренування складається з інтервалів ударного навантаження і відпочинку : ви тренуватиметеся за схемою 20 сек. інтенсивно працюємо, 10 секунд відпочинок. Вас чекає 2 круги вправ. Без інвентаря.
 • Hard Core (тренування кора) : спокійне тренування для опрацювання м’язів живота і кора, велика частина вправ проходить на підлозі. Без інвентаря.
 • Animal Style (Total body тренування) : відео для усього тіла, в основі якої лежать рухи в стилі тварин. Без інвентаря.
 • Lift (тренування з вагою) : тренування для м’язів верхньої і нижньої частини тіла з гантелями. Ви пропрацюєте усі проблемні зони рук, плечей, стегон і сідниць, виконуючи комбіновані вправи для усього тіла.
 • Yoga-Stretch & Strengthen (розтяжка і зміцнення) : заняття на основі йоги для зміцнення і розтяжки м’язів. Без інвентаря.
  Youtube - канал Jessica Smith Tv : тренування для усіх рівнів підготовки


Обов’язково спробуйте новий комплекс від Джиллиан Майклс-10 Minute Body Transformation. Навіть якщо у вас вже розписаний фитнес-план на декілька тижнів вперед, ви можете різноманітити його, включивши в нього короткі 10-хвилинні заняття . Додайте сьогодні пилатес, завтра плиометрику, а післязавтра кардио-тренировку. Запевняємо вас, результат не змусить себе чекати.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ