Зв'язатися з автором

Тренування під час вагітності з Трейси Маллет в стилі йоги і пилатеса


Комплекс тренувань під час вагітності з Трейси Маллет допоможе вам зберегти прекрасне самопочуття і набути красивої фігури. Заняття, засновані на м’яких вправах з йоги і пилатеса, полегшать не лише період виношування дитини, але і течію пологів.

тренування під час вагітності

Опис програми для вагітних з Трейси Маллет

Трейси Маллет розробила програму, призначену для створення сильного і стрункого тіла під час вагітності . Тренування засноване на елементах з йоги і пилатеса, завдяки яким ви не лише зробите ваші м’язи міцними, але і попрацюєте над гнучкістю і розтяжкою. Щадні фізичні навантаження поліпшать ваше самопочуття, піднімуть настрій, подарують вам енергію і бадьорість. Цей комплекс можна виконувати і після пологів, щоб привести себе в прекрасну форму і поліпшити якість тіла.

Тренування під час вагітності від Трейси Маллет триває 58 хвилин і складається з декількох сегментів. Ви можете поєднувати їх у будь-якій послідовності або виконувати по черзі:

  • Розминка і вправи для корсетних м’язів (20 хвилин). Це вправи для м’язів спини і живота, більшість яких ви виконуватимете з положення лежачи. Для заняття буде потрібний килимок і декілька подушок під голову і шию.
  • Комплекс для нижньої частини тіла (13 хвилин). Ви зміцнюватимете м’язи стегон і сідниць, виконуючи присідання і нахили. Вам знадобиться стійкий стілець.
  • Комплекс для верхньої частини тіла (13 хвилин). Вправи для зміцнення біцепсів, трицепсів і плечей зроблять ваші руки стрункими і підтягнутими. Вам знадобиться пара гантелей (від 1 кг) і килимок.
  • Розтяжка з партнером (12 хвилин). Для виконання цієї частини бажано мати партнера. З його допомогою ви зможете ефективно попрацювати над розтяжкою ваших м’язів. Також знадобиться рушник і килимок.
  Жим штанги головою вниз: правильна техніка, типові помилки


Комплекс тренувань під час вагітності складається з доступних вправ, які виконуються в спокійному розміреному темпі. Для занять вам буде потрібно щонайповніша концентрація, щоб стежити за правильним диханням і технікою рухів . Тут дуже важливо зосередитися на якості виконання вправ, а не на їх кількості. Обов’язково звертайте увагу на своє самопочуття: якщо відчуєте себе недобре, краще негайно припинити тренування.

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Тренування під час вагітності з Трейси Маллет допоможе вам зберігати хороше самопочуття, бадьорість і енергію впродовж усього періоду виношування дитини.

2. Ви зміцните м’язи і зробите їх міцнішими і пружними. Це дозволить вам максимально швидко повернутися у форму після пологів.

3. Програма розділена на декілька частин: для верхньої частини тулуба, для нижньої тулуби і для корсетних м’язів. Ви можете виконувати як окремі короткі сегменти, так і усе тренування цілком.

4. Підібраний комплекс зніме напругу з ділянки спини і зміцнить корсетні м’язи . А вправи з йоги і пилатеса зроблять ваше тіло гнучким і розтягнутим.

  ТЕСТ: Як добре ви знаєте тренування Джиллиан Майклс?


5. Ви навчитеся правильному глибокому диханню, що допоможе зробити пологи легшими.

6. Програма абсолютно безпечна для вас і вашої дитини.

Мінуси:

1. Відео зняте в досить несучасному форматі . Це трохи відштовхує від заняття.

2. Деякі вправи буде непросто повторити тим, хто не займався подібним навантаженням до вагітності. Серед доступніших аналогів подивитеся: програму Дениз Остін для вагітних

Якщо ви хочете зберегти здоров’я і красиву фігуру , те тренування під час вагітності з Трейси Маллет стане відмінним способом цього досягти. Комплекс, заснований на йогі і пилатесе, зробить ваше тіло сильним, міцним, гнучким і пружним.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ