Зв'язатися з автором

Тренування з Дениз Остін для усіх проблемних зон з фитболом


Набридли дряблі руки, обвислий живіт і целюліт на стегнах? Пора поліпшити свої форми! Тренування Дениз Остін для роботи над проблемними зонами з фитболом зможе вам в цьому допомогти.

Опис тренування Дениз Остін : Sexy Abs & Weight Loss

Практично кожна дівчина невдоволена якою-небудь частиною свого тіла. Це може бути сідниці, стегна, руки, живіт або боки. Дениз пропонує назавжди забути про проблемні зони завдяки комплексу вправ для усіх груп м’язів. Ви будете працювати над створенням підтягнутих і пружних форм , виконуючи нескладні вправи з гантелями і фитболом. Тренування від Дениз Остін-це простий і ефективний спосіб набути фігури своєї мрії.

Програма триває 40 хвилин і складається з двох частин по 20 хвилин кожна:

  • Перша частина присвячена м’язам живота, верхньої частини і нижньої частини тіла . Ви виконуватимете базові вправи з гантелями для формування стрункої фігури.
  • У другій частині заняття ви продовжите зміцнювати м’язи, але вже використовуючи фитбол. Гімнастична куля допомагає збільшити навантаження і задіює б о льшее кількість м’язів.
  Бустери тестостерона : види бустерів, список кращих, побічні ефекти


Для занять вам знадобиться фитбол, пара гантелей і килимок на підлогу. Дениз Остін радить узяти гантелі від 0,5 до 1,5 кг (для початківців краще зупинитися на мінімальній вазі). Уся друга половина програми проходить з фитболом, проте тренер відмічає, що можна обійтися і без нього. В цьому випадку вправи трохи модифікуються, але тренування від цього зовсім не постраждає. Комплекс підходить як для початківців, так і для людей з середньою підготовкою. Проте якщо порівнювати з програмами Джиллиан Майклс, Дениз пропонує набагато більше щадне навантаження.

тренування дениз остін для проблемних зон

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Дениз підібрала найбільш корисні вправи для усіх проблемних зон: рук, живота, боків, сідниць і стегон . Крок за кроком ви прагнутимете до тіла своєї мрії.

2. Усі вправи дуже прості, складні комбінації і зв’язки виключені. Крім того, тренер детально пояснює, над якими м’язами ви працюєте в даний момент часу.

3. Тренування з Дениз Остін проходить в повільному темпі, ви будете гранично сконцентровані на кожному русі. Ніяких вибухових навантажень, тільки зосереджена робота над м’язами.

  Вправи для сідниць в тренажерному залі для дівчат, ТОП 7


4. Програма підходить початківцям, Дениз пропонує дуже доступне навантаження. Цей комплекс можна виконувати як підготовчий перед виконанням “Немає проблемним зонам” з Джиллиан Майклс.

5. Вправи на фитболе задіюють максимальну кількість м’язів, завдяки кращій амплитудности рухів. Це дозволить провести заняття ще ефективніше.

6. Відеокурс перекладений російською мовою , а значить ви не упустите жодну корисну пораду від тренера.

Мінуси:

1. Якщо ви хочете не лише зміцнити м’язи, але і спалити жир, то краще поєднувати цю програму з аеробним навантаженням . Подивіться, наприклад: Топ 10 домашніх кардио-тренировок на 30 хвилин.

2. Для занять знадобиться фитбол (хоча за бажання можна цілком обійтися і без нього).

З ефективним тренуванням від Дениз Остін для усіх проблемних зон ви зможете змінити ваше тіло, зробивши його струнким і привабливим . Комплекс вправ допоможе вам набути струнких ніг, підтягнутих рук, плоского живота і тонкої талії.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ