Зв'язатися з автором

8 підказок для Open Games в 2019 році


 • Крок 1: Запишись на Відкритий етап Ігор 2019
 • Крок 2: Проведи відповідне планування
 • Крок 3: Проведи свої дослідження
 • Крок 4 : у тебе повинна бути готова стратегія на комплекс перед його початком
 • Крок 5: зобов’яжемо викладатися на повну протягом усього Відкритого етапу
 • Крок 6: Виконуй води в афілійованих боксі
 • Крок 7: Виконуй кожен комплекс лише один раз
 • Крок 8: Відсвяткуй

Крок 1: Запишись на Відкритий етап Ігор 2019

В минулому році багато атлетів пройшли Відкритий етап Ігор з КроссФіту навіть не записуючись для прийняття участь в ньому . Вони просто виконували конкурсні комплекси так само, як будь-які інші води на цьому тижні.

Записавшись на Відкритий етап Ігор з КроссФіту, ти зобов’язуєшся працювати як слід і дійти до кінця Відкритого етапу (багато атлетів, які не реєструються для участі у Відкритому етапі, часто пропускають конкурсні комплекси). Той факт, що ти будеш постити свої результати онлайн, підвищує рівень відповідальності, адже якщо ти пропустиш один з комплексів, то інші атлети з твого боксу зможуть побачити це.

Більш того, розміщення результатів в мережі на Відкритому етапі 2019 року дасть змогу тобі використовувати їх в майбутньому для порівняння. Ти зможеш озирнутися назад через місяці / роки і порівняти свій прогрес, особливо якщо ти вирішиш повторити ті ж комплекси.

Крок 2: Проведи відповідне планування

Тепер, після того як ти записався на Відкритий етап Ігор з КроссФіту, прийшов час трохи розібратися з логістикою. Коли ти хочеш виконувати свої води? В той же день, коли їх анонсують (щочетверга, починаючи з 25-го Лютого)? Протягом наступного тижня? Зранку або ввечері? Де ти збираєшся виконувати комплекс?

  Еді Робинсон (Eddie Robinson) біографія бодибилдера


У своєму боксі або в домашньому залі (ми рекомендуємо в боксі, але про це нижче)? Чи хочеш ти виконувати конкурсний ВОД з групою, самостійно або зі своїми приятелями / суперниками? Ким би ти хотів бути судимий, і хто повинен бути присутнім при твоєму виконанні комплексу, і хто може спостерігати за твоїми стражданнями? Над усіма цими факторами тобі слід подумати, а також потрібно провести координацію з твоїми тренерами і приятелями по залу, щоб все вийшло як треба.

Крок 3: Проведи свої дослідження

Спробуй не пропустити оголошення про першому комплексі в прямому ефірі. Навіть якщо ти не настільки захоплений Відкритим етапом Ігор з КроссФіту 2019, щоб рахувати дні і години до першого вода, тобі все одно варто подивитися, як Дейв Кастро (Dave Castro директор CrossFit Games, відповідальний за проведення Ігор по КроссФіту) заводить натовп, перш ніж представити їм конкурсний ВОД і перш ніж двоє атлетів, учасників Ігор, не почнуть виконувати його.

Це повинно поставити тобі настрій. Насправді тобі варто дивитися всі оголошення пов’язані з Іграми. Кастро і організатори Ігор, як правило, люблять піднести пару сюрпризів під час проведення Відкритого етапу, але це також і можливість провести деякі дослідження. Якщо не брати до уваги тих фанатичних атлетів, які готові виконувати перший комплекс сезону і чекають його приготувавши все можливе спорядження, то ті двоє атлетів, яких ти побачиш в прямому ефірі, будуть першими, хто виконає конкурсний ВОД у всьому світі.

  Кращий час для тренувань: рекомендації професіоналів


А значить, ти зможеш побачити що працює, а що ні якщо атлети використовують специфічну техніку або особливий спосіб переходу між вправами, як вони ділять кількість повторів і коли відпочивають, в якому темпі працюють і т.д.

Але не варто покладатися на комплекси в прямому ефірі як на єдине джерело інформації. Дивись і на інших атлетів, викладають відео зі своїми комплексами і порадами в мережу або займаються в твоєму залі. Читай, що пишуть з приводу представлених водів атлети і тренера зі світовим ім’ям, і використовуй всю доступну інформацію, щоб скласти план битви.

Крок 4: У тебе повинна бути готова стратегія на комплекс перед його початком

Після того як ти провів свої дослідження і зібрав достатньо інформації, саме час вибудувати свою стратегію. Є декілька ключових речей, які ти повинен тримати в голові, перш ніж таймер почне цокати:

 • Рахунок або час, на які ти цілишся в комплексі.
 • Схема з кількості повторів в підходах і часу, коли ти будеш робити перерви.
 • План темпу, з яким ти будеш працювати; які вправи ти можеш виконувати швидко, а на які тобі потрібно більше часу.
 • Час на перехід від однієї вправи до іншого; чи будеш ти переміщатися між тренажерами максимально швидко або будеш використовувати цей час для відпочинку?
 • Підказки по ефективному виконанню вода. Наприклад, в 2014 році при виконанні вода 14.3 (спадаюча драбинка з станових тяг і встрибування на ящик) багато атлетів усвідомлено виконували підйоми на ящик, роблячи крок на нього і потім крок назад, замість того щоб робити стрибки. Тим самим вони економили сили м’язів корпусу і спини (більше напружуючи ноги) для виконання станової тяги. В результаті їх результати були вище, ніж у тих, хто встрибували на ящик.
  Підрахунок калорій : з чого розпочати? Найдетальніше керівництво за підрахунком калорій!


Крок 5: Зобов’яжемо викладатися на повну протягом усього Відкритого етапу

Останнє, що тобі слід зробити перш ніж ти почнеш виконувати 16.1, це дати собі зобов’язання, що Відкритий етап Ігор цього року стане кращим серед усіх. Занадто часто атлети дають обіцянки не пити або не вживати цукор протягом п’яти тижнів, але зриваються. зрозуміло, сказати що ти збираєшся щось зробити і зробити це дві різні речі.

Але Відкритий етап дає тобі можливість спробувати. П’ять тижнів можуть здатися тривалим терміном, але в довгостроковій перспективі це крапля в морі. Спробувати добре харчуватися, не вживати алкоголь, кожен день займатися розтяжкою, стабільно спати по 8 годин без перерв, давати собі можливість добре відновитися і потім вкласти серце і душу у виконання вода, коли прийде час.

Тобі не потрібно виконувати все це протягом цілого року, але я гарантую, що якщо ти залишишся вірним такого розпорядку протягом 5 тижнів Відкритого етапу Ігор, то ти помітиш разючі позитивні зміни в своїй фізичній формі, і це відбитися і на твоїй результативності. В підсумку, ти можеш зважитися на виконання деяких пунктів з цього списку і на постійній основі, а не тільки під час Відкритого етапу.

Крок 6: Виконуй води в афілійованих боксі

Всілякі обставини можуть змусити тебе виконувати комплекси будинку або в стандартному, комерційному фітнес залі (брррр), але ти повинен зробити однією з умов своєї участі у Відкритому етапі Ігор той факт, що ти будеш виконувати кожен конкурсний ВОД в афілійованих боксі, навіть якщо це не твій звичний бокс, в якому ти займаєшся зазвичай.

  Програма для ефективного набору м'язової маси


Ти не зможеш відтворити атмосферу залу наповненого людьми, підбадьорюючими тебе, якщо будеш займатися сам, в гаражі. І майже неможливо самостійно отримати такий же рівень мотивації, який ти можеш отримати в залі. Крім того, занурення в атмосферу КроссФіта і спілкування з спільнотою чи не першочергова мета Відкритого етапу Ігор!

Зрозуміло, ти можеш зареєструватися для участі у Відкритому етапі і в поодинці, виконуючи тренування самостійно і розміщуючи свої результати в онлайні, але ти не отримаєш стільки ж задоволення і результати твої, швидше за все будуть нижче, ніж якби ти виконував тренування в стінах аффилированного боксу.

Крок 7: Виконуй кожен комплекс лише один раз

Так, бувають випадки, коли в процесі виконання водів Відкритого етапу Ігор з КроссФіту цілком можливі зірвані мозолі, спотикання, що коштували тобі результатів і т.д. але метою є виконання вода з однієї спроби. Чому? Якщо ти знаєш, що у тебе лише один шанс, щоб показати кращий на що ти здатний, то комплекс стає набагато важливіше. Ти будеш рвати свою дупу, щоб показати найкращий час, на яке ти тільки здатний, і ніколи більше не проходити через це пекло знову.

До того ж ти не повинен забувати про свої планових тренуваннях лише тому, що зараз йде сезон Відкритого етапу Ігор. Тобі не слід планувати виконання конкурсного вода кілька разів починаючи з дня, коли його презентують (четвер), і до моменту, коли закінчується час відведений на його виконання і розміщення результатів (17-00 за тихоокеанським часом наступного понеділка). Ти будеш виснажений, ти навряд чи зможеш показати кращий результат, ніж при першій спробі, і задоволення від такого підходу буде мінімум.

  Здорове тіло


Також це означає, що твій стандартний тренувальний процес постраждає і ти не будеш розвиватися як атлет. Пам’ятай, що мета занять КроссФітом стати більш здоровим і фізично підготовленим індивідуумом. Відкритий етап Ігор це важлива частина КроссФіта, але він не повинен утримувати тебе від досягнення більш важливих і глобальних цілей.

Крок 8: Відсвяткуй

Заплануй невелике святкування після кожного успішно виконаного конкурсного вода. Це не означає, що тобі слід вдути блок з 6 пляшок пива і зжерти цілу піцу. Відклади дане дійство до закінчення всього Відкритого етапу. Просто відсвяткуй зі своїми приятелями спортсменами, які також вже виконали ВОД. Обговоріть тренування, що зробило її приємною / нестерпним, порівняйте свої результати і привітайте один одного, але що важливіше поздравь самого себе.

Вирушай додому, підкріпи себе приготувавши смачний і корисний обід, а потім розслабся, знаючи що ти виклався в цьому тренуванні на повну і навіть більше. І вже потім, коли Відкритий етап завершиться, ти зможеш виконати всі ті гріхи, про які стільки мріяв, головне не втрачай контроль і будь готовий повернутися в бокс до регулярних тренувань.

Переклад з boxlifemagazine.com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ