Зв'язатися з автором

Креатин і протеїн, гейнер або протеїн – що краще вибрати?


креатин і протеїн

Креатин і протеїн

Протеїн сам по собі дуже корисний продукт, а у поєднанні з іншими може значно збільшити ефект від тренувань, тим самим наближаючи поставлену мету. Дуже часто поєднують протеїн з креатином. Це обумовлено не наявністю посилюючого ефекту одного за рахунок іншого при прямій взаємодії, а охопленням відразу декількох механізмів нарощування м’язової маси тіла. Також немає ніяких особливостей і зв’язків при спільному їх прийомі, навіть часто їх змішують в один коктейль-для зручності і швидкості вживання. Щоб застосування протеїну і креатину було найбільш оптимальним, треба ознайомитися з їх інструкціями окремо.

Гейнер і протеїн

А ось вибір між протеїном і гейнером частенько викликає багато питань. Наприклад, в чому ж відмінності між ними, що краще вибрати, і чи потрібно вибирати?

Гейнер -це теж протеїн, навіть часто комбінація протеїнів, у поєднанні з вуглеводами. Останні відповідають за енергію, будучи основним “ паливом ” при ефективному наборі м’язової маси тіла. Фаза, передуюча стадії “ сушки “не обходиться без прийому гейнеров, адже в цей час активно нарощується мускулатура-закладається база для подальшої силової роботи. Білкова складова гейнера не дозволяє м’язам руйнуватися і також сприяє збільшенню їх маси. Заміна гейнера протеїном на цій стадії неможлива. Проте білки потрібні після тренувань, впродовж дня і вночі. Це означає, що вибирати між цими продуктами не варто-краще їх поєднувати. Правильно підібрати оптимальне поєднання протеїну і гейнера і режим їх прийому, і набирати м’язову масу.

  Перевір, наскільки ти крутий кроссфіттер!


Але на стадії “ сушки ” чи при низьковуглеводній дієті із застосуванням жиросжигателей і L-карнитина про гейнере потрібно забути, віддавши перевагу протеиновому коктейлю. Для цього потрібно підібрати правильний його склад і графік вживання, а також можливо різноманітити іншими продуктами спортиндустрии, наприклад, амінокислотами.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ