Зв'язатися з автором

Огляд ресторану швидкого харчування Жар-піца


огляд ресторану швидкого харчування жар-піца

Жар-піца-російська мережа ресторанів швидкого харчування. Її точок доки ще не можна знайти в будь-якому місті, але за 12 років існування вона пристойно розвинулася. Сьогодні компанія охоплює 10 регіонів, кількість ресторанів-близько 30.

Головне що підкреслює в собі Жар-піца-універсальність. Їх меню не обмежується ні на одній кухні світу, ні на одному основному блюді. Тут можна перекусити і піцою родом з Італії, і американським курячим фаст-фудом, і звичними російській людині пельменями.

Видно, що компанія прагнула охопити усе і відразу. В той же час вони перехопили собі і недоліки інших мереж.

Чому їжа в Жар-Пицце смачна або чим шкідливі добавки

Жар-піца не доросла до такого рівня, на якому неминуче виникають скандали навкруги складу. Цю мережу не закривали із-за порушень стандартів і норм. Проте це не значить, що з цим рестораном усе чисто. Шкідливі складові в їжі аналогічні добавкам в інших фаст-фуд закладах.

Грішить Жар-піца тим же, що і знайомі нам Макдональдс, Бургер Кинг і інші: консервантами, ароматизаторами транс-жирами і цукром. Консерванти і ароматизатори роблять їжу красивішою і смачною, примушуючи нас замовляти “ще шматочок”. Транс-жиры-неминучі супутники картошки-фри в меню майже усіх фаст-фуд мереж. Цукор же поганий у своєму кількості, саме він робить напої і десерти надкалорійними.

  Воркаут - програма тренувань для початківців, вправи


Сукупність цих чотирьох інгредієнтів робить їжу фаст-фуд такої смачної. Вона разюче відрізняється від домашньої, через що багато і віддають перевагу шматку піци над тарілкою супу. Правда, такі люди не розуміють, що така їжа шкідлива з тих же причин що і смачна.

Чому товстішають від піци і курки з Жар-Пиццы

Асортимент піци в мережі представлений сімома видами, кожен з яких може бути визнаний шкідливим для фігури із-за двох загальних інгредієнтів. Йдеться про сир і фірмовий соусі. Сир ще може бути безпечний для фігури в помірній кількості. Але ось соус, що складається з майонезу і спецій, є однозначним табу для адепта здорового харчування.

Тепер о курці. Її м’ясо визнають усі дієтологи, фитнесисты, лікарі і спортсмени, але усе вони в голос заявлять, що на курку з фаст-фуду їх любов не поширюється. Усе справа в способі її приготування :

  • жаріння в олії, багаторазового використання,

  • використання високовуглеводної паніровки.

Можливо, така курочка буде смачніша відвареного м’яса, але вона не коштує вашої краси і здоров’я.

  Як накачати груди дівчині: вправи для м'язів грудей


Шкода для дітей

Особою критиці завжди піддаються компанії, чия продукція призначена для дітей. Жар-піца-не виключення, адже в її меню є окрема дитяча позиція “весела скринька”. Цей аналог макдональдского хеппи-мила також включає в себе блюда із звичайного меню в менших порціях. Мережі таким чином ростять собі вірних споживачів.

А розумним батькам є, за що не любити дитяче меню Жар-Пиццы. Розпочнемо з того, що в маленькій порції картошки-фри міститься 14 р. Транс-жиров, що більше норми дитячого споживання в 5 разів. Сахара в кексі з дитячого набору буде досить для розвитку проблем із зубами, якщо дитина їстиме в Жар-Пицце часто.

Підстави розраховувати на часті візити батьків з дітьми у мережі є. По-перше, до дитячому обіду додається іграшка, по-друге, в ресторанах компанії проводяться дитячі свята. Усе робиться для того, щоб у дітей і батьків Жар-піца стала улюбленим місцем.

Найбільш шкідливі блюда з Жар-Пиццы

Самим шкідливим блюдом з основного меню ми виберемо найменше за об’ємом і велике по калорійності. Таким стала піца Гавайська. Оскільки шматком в 100 грамів доросла людина наїстися не зможемо, розраховуватимемо на 2 шматки. А це, ні багато ні мало, 720 ккал за раз, більше третини денної норми для дівчини або хлопця, що худне.

  Огляд усіх тренувань Дениз Остін : частина перша


З десертів у Жар-Пицце звання найшкідливішого удостоївся брауни. Цей нешкідливий на вигляд пиріжок містить майже 500 ккал і майже 70 г швидких вуглеводів. А якщо узяти його на додаток до солодкої кави на зразок капучіно, то можна розраховувати на позбавлення повноцінної їди. Тільки так можна компенсувати колосальне перевищення денної норми по калоражу.

Самий шкідливий напій в Жар-Пицце, як і у будь-кому другом фаст-фуд ресторані-солодка газована вода. За рахунок того, що вона подаються з льодом, не помічається її надмірна солодкість і не відчуваються об’єми випитого.

Лайфхак від нашим сайтом: найменш шкідливі блюда в Жар-Пицце

У фаст-фуд ресторанах, що пропонують блюда з курки, адепту фитнеса завжди знайдеться, що поїсти. За умови, що він знає спосіб зменшити шкоду таких блюд. У Жар-Пицце таким блюдом є грудка. Якщо її максимально звільнити від піджареної оболонки, то можна отримати цілком собі гідний продукт.

Якщо ви не хочте проводити таких дивних маніпуляцій з куркою, інше безпечне блюдо в меню. Салати “Цезар” і “фитнес” цілком зійдуть, якщо ви настійно попросіть касира не додавати в них соус і інші заправки. У таблиці нижче вказана калорійність цих салатів з урахуванням соусу.

  Програми тренувань на турніку і брусах на м'язову масу і для початківців


У капучіно або латте немає нічого поганого, якщо не додавати туди цукор і сироп. Склянка гарячого напою-хороший варіант, якщо вам потрібно на бігу перебити апетит. Таке скромне перекушування дасть вам 50 ккал і година утихомиреного голоду.

Таблиця калорійності основних блюд Жар-Пиццы :

Найменування

Вес порції

Білки (г)

Жири (г)

Вуглеводи (г)

Ккал

Піца Гавайська

100 г

11.7

16.7

9.3

360

Піца Європейська

100 г

12

22.8

13.6

290

Піца Італійська

100 г

17.8

17.1

27.4

281

Баскет “Гострий”

434 г

44.3

56.7

50

881

Курячі ніжки (3 шт)

195 г

34

32

18

500

Курячі крильця (5 шт)

90 г

18.2

27.2

8.5

221

Стрипсы (3 шт)

75 г

13.8

15

20

199

Куряча грудка (2 шт)

200 г

16

13

18

500

Морозиво з карамеллю

145 г

2.5

5

42

250

Шоколадний брауни

155 г

7

13.5

68

488

Салат “Цезар”

120 г

12.3

16

6

220

Салат “фитнес”

150 г

15

20

7

270

Капучіно

200 г

3

3

3

50

  Банани на сушці у бодібілдінгу: чи можна їсти банани на сушці


Style Підсумок

Живитися правильно можна у будь-яких умовах. Головне-знайти у будь-якому меню найменш шкідливі блюда. Сподіваємося, наш огляд допоможе вам в цьому.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ