Зв'язатися з автором

Jack3D від USPLabs: як приймати предтреник, склад і відгуки


jack3d від usplabs

Широко відомий передтренувальний комплекс Jack3D від USP Labs відрізняється оновленою формулою. Оновлення пов’язані із забороною DMAA в США, що зумовило відмову від екстракту герані, присутнього в усіх добавках, що дозволяють активно спалювати жир. На підставі нової формули, виробник вказує на істотний пампинг, венозность, поліпшену концентрацію уваги, що спричиняє за собою результативні тренування.

Зміст

  • 1 Склад Jack3D
  • 2 Як правильно приймати Jack3D
  • 3 Побічні ефекти
  • 4 Відгуки про Jack3D

Склад Jack3D

jack3d від usplabs

До складу комплексу Jack3D входять класичні препарати, які включені в подібні комплекси такого ж роду. Ними є:

  • Кофеїн, як стимулятор діяльності нервової системи.
  • Креатину моногідрат або карбонова кислота, яка завжди знаходиться в м’язах людини. Сприяє поліпшенню обміну речовин, а також поліпшення силових показників.
  • Аргінін-це амінокислота, сприяюча збільшенню об’єму і відновлення м’язів. Бере участь у відновленні тканин.
  • Бета-аланин-також амінокислота, що знімає процес закисляння в м’язах, що подовжує працездатність м’язів.
  • Екстракт лимонника-сприяє підвищенню витривалості.
  • DMAA або герань, як стимулятор ЦНС.

Як правильно приймати Jack3D

як правильно приймати jack3d

Варіантів застосування препарату Jack3D від USP Labs декілька, попри те, що вказано офіційне дозування. Вона включає 3 мірних ложки на 250 мл рідини. Розчин ретельно розмішується і береться за півгодини до початку тренування. Окрім цього, існують і “народні” способи. Одні приймають по 4 ложки, запиваючи його малою кількістю води, а інші додають його в розчин ВСАА і так далі

  Сміливо їжте горіхи і продовжуйте втрачати вагу


Бажано, щоб в день прийому препарату не вживався кофеїн взагалі або в дуже малих дозах. Виробник препарату не припускає його прийому за якимись особливими правилами.

Частина спортсменів приймає передтренувальний комплекс Jack3D в періоди, коли у них спостерігається недолік сил і енергії, частина спортсменів приймає його регулярно, а частина-коли вони тренують ноги або спину.

Побічні ефекти

Оригінальний препарат мав побічний ефект, пов’язаний з ушкодженнями печінки. Препарат, що випускається по новій формулі, здатний викликати прискорене серцебиття і може привести до порушень сну. Деякі спортсмени вказують на те, що комплекс здатний привести до його звикання і після того, як препарат перестають приймати, починає пропадати інтерес до занять спортом.

Відгуки про Jack3D

До 2012 року цей передтренувальний комплекс мав набагато більший попит. Після закінчення деякого часу, багато, хто вживав цей комплекс, почали стверджувати, що він не такий ефективний, як стверджує виробник. Вони вказували на відсутність пампинга і промальовування вен. Незважаючи на це, стимулюючий ефект препарат має. Як би то не було, але з його допомогою вдається потренуватися у будь-якому стані.

  Стюарт МакРоберт : біографія, програма тренувань


Серед відгуків зустрічається інформація про те, що настає безсоння від підвищеної загальної збудливості.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ