Зв'язатися з автором

Performance Creatine від San: як приймати, відгуки


ефекти від прийому

Performance Creatine від San-добавка для збільшення силових показників і поліпшення наповненості м’язів. Він підходить як любителям, так і атлетам, що виступають. Креатин абсолютно нешкідливий, не викликає метаболічної адаптації, і не впливає на нервову систему. Він в нормі міститься в їжі. Наприклад, щоб отримати необхідне дозування креатину в добу, треба з’їсти 3 кг атлантичного оселедця. Мало хто готовий на такі подвиги заради силових і росту м’язів, і тренувальної продуктивності. Тому люди приймають добавки.

Ефекти від прийому

performance creatine від san

Добавка може:

  • Поліпшити пампинг під час тренування;
  • Затримати деяку кількість води в м’язах;
  • Сприяти росту силових;
  • Допомогти в нарощуванні м’язової маси

Перед нами звичайнісінький креатину моногідрат. Він визнаний результативним навіть незалежними науковими дослідженнями. Атлети вважають, що це-одна з небагатьох працюючих добавок зі світу спортивного живлення.

Як приймати Performance Creatine від San

як приймати performance creatine від san

Способів застосування декілька:

  • Із завантаженням;
  • Без завантаження;
  • У складі передтренувального і після тренувального комплексу

Із завантаженням приймають по 20 г щодня, поки м’язи не наповняться креатином. У нормі наш організм може затримувати до 400 г креатинфосфату. Західні джерела рекомендують саме стільки і з’їсти. Вітчизняні-пити по 20 г впродовж 5 днів, а потім перейти на звичайні дозування.

  Трибулус Террестрис - як приймати інструкція, побочки


Чи є сенс в завантаженні? Існують як наукові дослідження, які підтверджують її ефективність, так і спростувальні. Сенс “вантажитися” є у тих, хто пропускає прийоми креатину, і може забути про щоденну дозу. Це дасть деяку фору організму, поліпшить відновлення.

Метод без завантаження простий. Випивається по 2,5-5 г креатину до тренування і після неї. Зазвичай в півгодинному інтервалі. У нетренувальний день усе 5-10 г п’ють уранці, з солодким соком або іншим джерелом простих вуглеводів. Є умільці, які додають креатин у фруктові смузи. Порошок позбавлений смаку і тільки хрускотить на зубах. На щастя, смузи і соки не жують.

Комплекси з креатином для прискорення анаболічних процесів бувають різними:

  • По 5 г креатину до і після тренування плюс сироватковий протеїн по 30 г плюс КЛК;
  • По 5 г креатину з сироватковим протеїном;
  • Креатин плюс бета-аланин плюс аргінін до тренування, і креатин плюс сироватка після, дозування ті ж

Конкретно цей продукт рекомендують приймати з “транспортом”, що містить прості вуглеводи. В ролі його може виступати звичайний персиковий або виноградний сік. Багато хто віддає перевагу саме соку з м’якушем, так менше відчуваються кристали креатину моногідрата.

Важливо: продукт у воді не розчиняється. Тому немає сенсу заважати його в шейкері, або якось інакше намагатися розчинити у воді.

Відгуки

відгуки

Продукт відрізняється хорошою якістю. Його практично не підробляють. Автори відгуків відмічають збільшення ваги приблизно через 3-4 дні після початку прийому, вони помічають, що якість добавки-висока, і грудочок або неприємних запахів при відкритті упаковки немає. Професійні атлети стверджують, що цей креатин-мало не кращий, разом з продуктом від “Оптимум Ньютришен”.

  Френк Медрано - програма тренувань і дієта, вегетаріанець


Деяким любителям здається, що було б зручніше приймати креатин в капсулах, чим розмішувати його в соку. Але це питання індивідуальних переваг. Відносно завдань тренінгу нарікань у більшості немає.

Багато атлетів помічають, що цей продукт дорожчий, ніж аналогічний у “Макслера” або російських марок. Це логічно, тому як якість добавки буде більш високою. Але не усіх це радує із зрозумілих причин. Невелика кількість негативних відгуків обумовлена саме ціною добавки, а не її якістю.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ