Зв'язатися з автором

Продукти для хорошого сну, три продукти для міцного сну


Проблеми з сном випробовують мільйони людей у всьому світі. Найпростіший і швидший спосіб заснути-прийняти пігулку снодійного. Багато хто з нас не представляє своєму життю без медикаментозних снодійних препаратів. Медики попереджають, що ці засоби далеко не нешкідливі навіть для абсолютно здорових людей.

Снодійні пігулки-це не панацея

Використання снодійного може викликати побічні ефекти. При тривалому застосуванні снодійного препарату у людини розвивається залежність від нього. Багато снодійних засобів, що мають заспокійливу дію, викликають головний біль, запаморочення, загальмованість, сонливість і тому подібне. Добре, якщо ви почнете засинати на нараді, а якщо це станеться за кермом автомобіля? Тому, не маючи на те вагомих причин, захоплюватися снодійним не коштує.

Порушення сну і дефіцит трьох важливих мінералів

Серйозні медичні дослідження показують, що инсомния (порушення сну, безсоння) безпосередньо пов’язана з дефіцитом в організмі людини вітамінів і мінералів :

  • Безсоння -це один з симптомів дефіциту магнію. У 2006 році американський журнал “Медичні гіпотези” опублікував результати наукових досліджень, згідно з якими нестача магнію може бути головною причиною виникнення депресії і зниження інтелектуальних функцій. Магній грає головну роль в регуляції сну. Основними джерелами магнію є: темно-зелені листові овочі; насіння кунжуту і гарбуза; боби, сочевиця; бразильський горіх; жирні сорти риби.
  • Часті пробудження під час нічного сну можуть бути викликані нестачею калію. Американський журнал “Сон” ще в 1991 році опублікував результати досліджень, згідно з якими істотно поліпшити якість сну допомагає калій. Калій можна приймати у вигляді пігулок. Але спочатку краще спробувати усунути його дефіцит за допомогою продуктів харчування. Багато хто вважає, що кращим джерелом калію є банани. Калій у бананах дійсно міститься, але екзотичні фрукти здатні покрити лише близько 10-ти % добовій потребі людського організму. Насправді, краще джерело калію-це печена картопля. Велику кількість калію містять боби, листові овочі і, звичайно ж, авокадо. Для гурманів, які люблять соус гакамоле, це просто дивовижне відкриття.
  • Втома і надмірна сонливість впродовж дня може бути викликана нестачею вітаміну D. Журнал “Клінічна Медицина Сну” в 2012 році опублікував результати дослідження, які свідчать про наявність прямого зв’язку між сонливістю впродовж дня і дефіцитом вітаміну D. Вітамін D виробляється в організмі людини природним чином тільки під впливом сонячного світла. Складно отримати достатню кількість сонячного вітаміну в умовах північного клімату. У продуктах харчування, таких як печінка тріски, тунець, сьомга, вітамін D, звичайно, міститься. Але повної упевненості в тому, що ви отримаєте його в потрібній кількості з їжею, немає. Якщо у вас немає можливості приймати сонячні ванни, то вам потрібний додатковий прийом вітаміну D.
  Тестостерон ципионат : як скласти курс прийому, побічні ефекти© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ