Зв'язатися з автором

Віджимання від підлоги, як правильно віджиматися від підлоги


віджимання від підлоги

Справжній чоловік не боїться труднощів, тому ми пропонуємо тобі ускладнені варіанти віджимань. Вони спочатку можуть здатися тобі занадто простими-ти їх недооцінюєш! Після виконання таких вправ сила, накачані груди і координація стануть твоїми вірними супутниками.

Максимально можлива кількість повторів + 2 сети + два місяці тренувань = подвоєний власний рекорд віджимань!

Для досягнення найбільшого ефекту варто вибрати будь-які два варіанти з описаних тут, замінивши ними звичайні тренування і займатися 2 рази в тиждень.

Ключове слово-стабільність!

Зміст

  • 1 Вправа “Віджимання на медболах”
  • 2 Вправа “Віджимання із зупинкою”
  • 3 Вправа “Віджимання на фитболе”
  • 4 Вправа “Віджимання на гантелях”
  • 5 Вправа “Перехресні віджимання”
  • 6 Вправа “Віджимання на гантелях з тягою”
  • 7 Цікавих фактів про віджимання

Вправа “Віджимання на медболах”


Розклади півколом біля себе від трьох до п’яти медболов. Чим більше медболов, тим складніше вправа. Твоє завдання: поступово пройти усе півколо зліва направо. На одному м’ячі обидві руки-віджимання. Потім права рука йде на наступний м’яч. Ліва рука залишається на місці-знову віджимання.

Ліва рука приєднується до правої руки-знову віджимання. І так до тих пір, поки усі м’ячі не будуть задіяні по черзі. Потім повертаєшся назад за такою ж схемою-це і є один повтор! Складно? Зате результативно!

  Сміливо їжте горіхи і продовжуйте втрачати вагу


Деякі секрети виконання : долоні знаходяться безпосередньо під плечима. Слабкішими є м’язи живота і стегон, отже, при таких слабких м’язах звичайні вправи на віджимання цілком можуть стати причиною травми попереку. Вам це треба? Звичайно ж, немає! Тому вправи “Віджимання на медболах” зміцнює м’язи-стабілізатори на 20%.

Ключове слово-упор на груди!

Вправа “Віджимання із зупинкою”


Звичне початкове положення для віджимань. Опустися вниз наполовину-пауза. Опускайся ще нижче-знову пауза. Повернися в положення “наполовину”. Ще одна пауза. Повертайся в початкове положення. Витримай завершальну паузу. Ти зробив один повтор! Паузи в цій вправі грають дуже значну роль!

Деякі секрети виконання : вниз спочатку йдуть груди, а вже потім таз. Шия повинна знаходитися в одній лінії зі спиною. Навіть при найвідміннішому тренуванні, все одно є місця, які не задіяні. При звичайних вправах на віджимання це верхня третина, середня або нижня третина амплітуди. Паузи, які ти робиш у вправах, збільшують силу навантаження не лише на третини амплітуди, але і на 10 градусів управо і вліво. За рахунок цього стимулюється ріст м’язів. Тому без пауз виконувати вправу не результативно!

  Як швидко накачати руки в домашніх умовах, вправи


Ключове слово-сильні плечі!

Вправа “Віджимання на фитболе”


Для виконання цієї вправи знадобиться фитбол. Напруж м’язи живота.Не забувай, що тобі необхідно розводити лопатки в сторони.

Початкове положення: руки знаходяться на м’ячі, ноги разом. Долоні обов’язково розташуй під плечима. Відіжмися, трохи доторкнувшись грудьми до м’яча. Піднімися вгору і різко, вибуховим способом відштовхуйся від м’яча. Не забувай про відведення лопаток!

Деякі секрети виконання : у тебе є один забутий м’яз, який знаходиться в районі верхніх ребер і лопаток. Її слабкість призводить до двох проблем. Перша-ти виконуєш вправи на віджимання неякісно. Друга-м’яза ротаторної манжетки плеча працює більше, ніж можна винести. Так от цей слабкий м’яз може стати набагато сильніше, завдяки віджимання на фитболе. Дуже важливо віддаляти лопатки один від одного.

Ключове слово біцепси в навантаження!

Вправа “Віджимання на гантелях”


Поклади перед собою 2 гантелі. Встань на них руками, розгорни руки долонями від себе. Середина грудної клітки дорівнює лінії гантелей.

Опустися вниз, легко торкнися гантелей грудьми і знову піднімайся вгору. Обов’язково стеж, щоб лікті не розходилися в сторони.

  Кардиотренировка в домашніх умовах для схуднення і серця, без тренажером


Деякі секрети виконання : лікті мають бути щільно притиснуті до корпусу. Якщо узяти до уваги звичайні віджимання, в них задіяні в основному м’язи дельти, грудей, трицепси. А при розвороті долонь вперед, біцепси беруть чималу частину навантаження на себе, що значно підвищує ефективність вправи.

Ключове слово-знежирення!

Вправа “Перехресні віджимання”


Права рука на підлозі, ліва рука розташована на диску від штанги. Опускайся вниз. Різко, вибуховим рухом відіжмися від підлоги. Намагайся направити тіло вгору і вліво. Тобі необхідно приземлитися тепер уже правою рукою на диск. Повтори рух у зворотний бік. Поздоровляємо! Повтор виконаний! Долоні розташовуй трохи ширше за плечі.

Деякі секрети виконання : вибуховий режим віджимання в порівнянні із звичайним способом віджимань вимагає значно більше витрат енергії. Відштовхуєшся від підлоги з силою-більше м’язових волокон задіяною. Отже, відбувається велика втрата калорій. І результат-сталева мускулатура замість жирових відкладень.

Ключове слово-збалансоване тіло!

Вправа “Віджимання на гантелях з тягою”


Для цієї вправи потрібні гантелі. Початкове положення-руки на гантелях, які розташовані паралельно один одному.

  Недолік ваги також небезпечний для життя, як і ожиріння


Віджимайся. М’язи живота і сідниць тримай в напрузі. З початкового положення тягни праву гантель до пояса. При цьому скорочуй м’язи спини. Повтори це іншою рукою!

Деякі секрети виконання : як правило, жимовых рухів значно більше, чим тягових. Цей дисбаланс призводить до травм плечових суглобів. Віджимання на гантелях з тягою усувають цей дисбаланс, і як наслідок-спостерігається відсутність травм.

Цікаві факти про віджимання

Дуг Пруден (Канада)-за 30 хвилин віджався 1382 рази . Найголовніше-він віджимався на одній руці! До речі, він же до цього за 18 хвилин і 13 секунд виконав 1000 віджимань на кулаках!

Биджендер Сингх (Індія)-за одну годину віджався 387 720 разів . Вже 23 роки ніхто не може побити цей рекорд!

Мінору Йошида (Японія)-10 507 віджимань без зупинки ! Не кожен здатний повторити такий рекорд!

Падди Дойл (Америка)-за рік зробив 1 500 230 віджимань! Це в середньому по 4 110 в день, 171 віджимання в годину, 3 віджимання в хвилину!!

А взагалі, максимальна кількість віджимань в одну хвилину рівна 199 повторам . Це в середньому 3,31 віджимання в секунду. Такий рекорд встановити дуже непросто!

  Трибулус Террестрис - як приймати інструкція, побочки


Йоганн Шнайдер (Австралія)-112 віджимання! Мало? Герой виконав усі віджимання на курячих яйцях!!!

Ці герої люблять віджимання значно більше інших вправ і тому добилися приголомшливих результатів! Нехай ці цифри послужать для тебе додатковим стимулом!

Виконуй усі вправи, тренуйся з медболами, гантелями і фитнес-мячами і хто знає, можливо, саме твоє ім’я стоятиме в цьому ж ряду невтомних героїв!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ