Зв'язатися з автором

Зниження рівня тестостерона у чоловіків: причини і ознаки


зниження рівня тестостерона

Зниження найважливішого чоловічого гормону- тестостерона проявляється проблемами в ліжку і іншими наслідками, що дозволяють безпомилково розпізнати і призупинити цей досить серйозний процес.

Зміст

 • 1 Вікове падіння тестостерона
 • 2 Терапія для підняття тестостерона
 • 3 Тестостерон і проблеми сексуального характеру
 • 4 Зниження м’язової маси і набирання ваги
 • 5 Погіршення сну
 • 6 Основних ознак пониження тестостерона
  • 6.1 Падіння об’єму сім’яної рідини
  • 6.2 Відсутність нічної і уранішньої ерекції
  • 6.3 Наявність характерних ознак андропаузы
  • 6.4 Відсутність роздратування
 • 7 Укладення
 • 8 Визначуваний рівень тестостерона будинку-Відео

Вікове падіння тестостерона

Пониження чоловічого гормону, що відбувається зі швидкістю від одного і до трьох відсотків щорічно, спостерігається у віці від 30 і до 35 років. Існує стан, що називається в медицині “андропаузой”, при якому зниження тестостерона відбувається у більше ранньому віці і досягає п’яти відсотків в рік.

Процеси, пов’язані з падінням гормонів в чоловічому організмі, протікають повільно, що досить часто призводить до того, що багато симптомів цієї проблеми залишаються непомітними, не робиться ніяких спроб змінити цього. Протистояти і значно підвищити тестостерон допомагають постійні силові навантаження, дотримання дієтичного харчування, вживання мінералів.

  Тамоксифен у бодібілдінгу, як приймати, інструкція


Терапія для підняття тестостерона

Передчасне різке зниження найважливішого чоловічого гормону найчастіше супроводжує розвиток серйозного депресивного стану. Свідомість затуманюється, мотивація і здатність концентруватися на чому-небудь помітно скорочуються, чоловік починає прибувати в стані апатії.

У особливо важких випадках емоційний фон настільки пригнічений, що виникає схильність до суїциду. Доктори молодим чоловікам в подібній ситуації призначають курс лікування стероїдами. Якщо починати його, то ін’єкції доведеться робити постійно. Інакше депресія посилюватиметься.

Тестостерон і проблеми сексуального характеру

Ерекція не має прямого взаємозв’язку з тестостероном. Гормон стимулює синтез оксиду азоту, що виробляється рецепторами головного мозку. Запускаючи механізм ерекції, він впливає на чоловіче лібідо.

Зниження гормону пригнічує у чоловіка бажання до сексу. Досягнення якісної і тривалої ерекції стає усе більш скрутним. Аналогічно ситуація йде і з еякуляцією, а відчуття гостроти оргазму значно притупляється.

зниження м'язової маси

Зниження м’язової маси і набирання ваги

Тестостерон робить безпосередній вплив на м’язи. Із-за зниження його рівня втрачається і мускулатура. Спостерігається зменшення біцепса, м’язів на ногах і в області грудної клітки. Наростити колишні об’єми не допомагають навіть серйозні силові тренінги.

  Сміливо їжте горіхи і продовжуйте втрачати вагу


Гени, відповідальні за накопичення жирового запасу, відрізняються підвищеною чутливістю до концентрації тестостерона. Його скорочення стає своєрідним поштовхом для посиленого набору зайвих кілограмів. Підвищення жирової клітковини ще гнітючіше діє на гормон.

Погіршення сну

При падінні тестостерона стає важко засинати, часто мучить безсоння, чоловік може страждати від надмірно раннього пробудження. Депресивність і апатичність, які супроводжують понижений тестостерон, значно посилюються проблемами з сном.

Порушення сну згубно впливає на самопочуття. Організму постійно бракує відпочинку. Він не устигає відновлюватися навіть після незначних навантажень. Наслідком хронічного недосипання є погіршення депресивного стану. Подібна ланцюгова реакція на тлі падіння тестостерона нагадує собою спіраль.

Основні ознаки пониження тестостерона

зниження рівня тестостерона

Різке зниження головного чоловічого гормону проявляється наступними ознаками:

Падіння об’єму сім’яної рідини

Об’єм эякулята знаходиться в прямій залежності від тестостерона. Чим вище його рівень, тим більша кількість сім’яної рідини виробляється в організмі. Від проміжків між окремими еякуляціями залежить не об’єм сім’я, а концентрація сім’яної рідини.

Відсутність нічної і уранішньої ерекції

У здорового чоловіка в тиждень повинно бути не менше три або чотирьох ерекцій в нічні і уранішні години. Вони відбуваються не із-за снів певного характеру, а обумовлені добовими перепадами тестостерона. Якщо такі ерекції не спостерігаються, то рівень гормону знижений.

  Як навчитися стрибати високо, вправи на стрибучість


Наявність характерних ознак андропаузы

Як і при жіночій менопаузі, у чоловіків теж трапляються “гарячі приливи”-несподіване почуття теплоти, що охоплює, яке починається від голови і поширюється нижче. Такі моменти супроводжує підвищена пітливість.

Відсутність роздратування

Знижений тестостерон притуплює агресивність. Ця зміна, як правило, обумовлена такими, що знижуються рівнем гормонів, а не придбаною з роками мудрістю, що укладається в тому, щоб не звертати увагу на грубу поведінку оточення.

Висновок

Плавне зниження тестостерона є невід’ємною частиною старіння. Різке падіння може викликатися не віковими, а зовнішніми чинниками, проявлятися вищепереліченими ознаками. Не варто ігнорувати проблему. Краще відразу звернутися до лікаря.

Визначуваний рівень тестостерона будинку-Відео


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ