Зв'язатися з автором

13 тренувань для проблемних зон і схуднення від youtube – канала Sweaty Betty


Sweaty Betty -це мережа англійських фірмових магазинів фитнес-одежды, яка вже 15 років є одним з топових брендів Великобританії. Для просування своєї продукції вони відкрили youtube-канал, де можна знайти ефективні тренування для дівчат.

les trois santes

На каналі Sweaty Betty пропонуються всілякі види навантажень від самих різних тренерів світу. В основному усі тренування спрямовані на схуднення , спалювання калорій, зміцнення м’язів, позбавлення від проблемних зон. Пропонуємо вам 13 тренувань від Sweaty Betty, які вам обов’язково варто спробувати, якщо ви вирішили худнути в домашніх умовах.

Деякі програми не включають розминку і заминку. В цьому випадку краще виконати їх самостійно. Подивіться: вправи для розминки і вправи для розтяжки.

Інтенсивні тренування для схуднення

1. Тренування для стегон і сідниць : Bum-Sculpting Super (30 хвилин)

Відмінне тренування для проблемних зон без інвентаря пропонує тренер Джанин Джордж. Програма на 30 хвилин в основному допомагає пропрацювати стегна і сідниці, але в окремих вправах включаються і м’язи пресу. Тренування складається з трьох раундів вправ, приблизно однакових за часом. У першому раунді вас чекають присідання, випади і підйоми ніг , при цьому модифікації вправ цікаві і небанальні. У другому раунді вправи проходять на підлозі: варіації містка і підйоми ніг рачки . Третій раунд припускає кардио-нагрузку: в основному вас чекають плиометрические вправи для жиросжигания.

  Джиллиан Майклс - Beginner Shred (тренування для початківців)


2. Інтервальне тренування: Simone’s Dance Cardio Workout (35 хвилин)

Ефективне тренування для спалювання жиру і позбавлення від проблемних зон пропонує популярний тренер Симона де ла Рю. Програма побудована за інтервальним принципом, вас чекає чергування кардио-интервалов і тонізуючих вправ для зміцнення м’язів. Тренування має наступну послідовність: розминка + кардио-упражнения (7 хвилин), вправи з легкими гантелями для рук (6 хвилин), кардио-упражнения (6 хвилин), вправи на підлозі для сідниць (10 хвилин), планки для кора (5 хвилин), заминка (3 хвилини).

3. Кардіо-тренування: Ultimate Beach Body Workout (30 хвилин)

Це тренування з серії Ultimate під керівництвом англійського тренера Ким Хартвел. Заняття чудово підійде вам, якщо ви хочете схуднути, спалити жир і позбавитися від проблемних зон. Вас чекає безліч кардио-упражнений, які підвищать ваш пульс і підірвуть метаболізм : біг з високим підйомом колін, берпи, ковзаняр, присідання з вистрибуванням, кичок ногами в планці, плиометрические стрибки, ходьба в планці . Вправи повторюються в декілька кругів, між вправами вас чекає невеликий відпочинок, але приготуйтеся попрацювати на високих швидкостях.

4. Тренування для живота: Ultimate Abs Workout (30 хвилин)

Це тренування спеціально створене, щоб спалити зайвий жир на животі і підтягнути м’язи кора. Заняття повністю проходить на підлозі, але вас чекають дуже динамічні вправи, тому приготуйтеся дуже якісно попрацювати над упертим жировим прошарком на животі. Ви чергуватимете всілякі варіації планок і різні вправи на спині для зміцнення м’язів пресу. Дуже енергійне тренування, при цьому м’язи живота працюватимуть щомиті впродовж усіх 25 хвилин!

  Тренування з Джанет Дженкинс з фитболом: як зробити плоским живіт і спалити жир


5. Тренування для стегон і сідниць : Ultimate Bum (30 хвилин)

Ще одне тренування з цієї серії від Ким Хартвел, тільки тепер для сідниць і ніг. Вас чекає декілька кругів вправи для спалювання калорій і тонусу м’язів нижньої частини тіла. Послідовність вправ наступна: місток, берпи, діагональні випади + кичок ногою, присідання з вистрибуванням, підтягування стопи до ладоне в планці, плиометрический випад на одній нозі . Ви можете чергувати між собою усі три півгодинні відео: Ultimate Beach Body, Ultimate Abs, Ultimate Bum, щоб сформувати красиве струнке тіло.

6. Інтервальне тренування: Sweat HiitGirl Workout (30 хвилин)

Тренер Сьюзан Дайсон рекомендує виконувати цю жироспалювальну тонізуючу програму 3 рази в тиждень для схуднення і поліпшення фізичної форми. Тренування, побудоване за принципом ВИИТ, припускає чергуванням вправ і відпочинку (30 секунд/30 секунд). Заняття дуже цікаве і незвичайне! Ви виконуватимете кожну вправу тричі, але з кожним разом до нього додаватиметься зв’язка.

Наприклад, вас чекає спочатку просто ходьба в планку, потім ходьба в планку + підтягування колін, потім ходьба в планку + підтягування колін + крок вперед до долоні. Всього в програмі пропонується 9 циклів вправ : стрибки, ходьба в планку, випади, віджимання, супермен, джампинг джек, берпи, ковзаняр, спринт . Тренування йде по наростаючій інтенсивності, але за рахунок відпочинку між вправами переноситься досить легко. Програма виконується без розминки, не забудьте виконати її самостійно.

  Дводенна програма тренувань для дівчат - схуднення - Дводенний спліт


7. Інтервальне тренування: The Sweat Life HIIT (20 хвилин)

Це 20-хвилинне ВИИТ-тренування чудово підійде тим, хто любить швидкі і ефективні програми для тонусу тіла, зміцнення м’язів і спалювання жиру. Комплекс складається з двох раундів вправ, кожен раунд повторюється в 2 круги. Перший раунд: присідання + жим на трицепс, берпи з віджиманням, горизонтальний біг . Другий раунд: бічний випад + розведення рук з гантелями, берпи + присідання з вистрибуванням, віджимання + собака мордою вниз . Вам знадобляться гантелі від 3 до 5 кг Це тренування проходить без розминки і заминки, тому виконаєте їх самостійно.

8. Інтервальне тренування: Total Body HIIT Workout (40 хвилин)

К’яра відома як тренер, який віддає перевагу высокоинтесивным інтервальним навантаженням. Її програма TotalBody HIIT розраховані на максимальні результати, швидке жиросжигание і роботу усіх м’язів вашого тіла. Вас чекає чергування кардио-упражнений (30 секунд) і вправ для тонусу м’язів (60 секунд). Ви знаходитиметеся в постійному русі і працюватимете над усіма м’язами з такими вправами як присідання, стрибки, випади, планки, прес, віджимання . При цьому усі вправи проходить з вагою власного тіла. Вас чекає 2 великі круги вправ. Приготуйтеся попітніти з цим відмінним заняттям на 40 хвилин!

  Усе, що ви хотіли знати про сироватковий протеїн: ціна, ефективність, особливості


9. Інтервальне тренування: Simone’s Dance Cardio2 (40 хвилин)

Це ще одне аналогічне інтервальне тренування від Симона де ла Рю, яка також включає декілька різноманітних сегментів для проблемних зон. Програма полягає їх наступних раундів: розминка + кардио-упражнения на основі кикбоксинга і танцювальних рухів (9 хвилин), вправи з легкими гантелями для рук (5 хвилин), кардио-упражнения (5 хвилин), вправи на підлозі для сідниць (7 хвилин), кардио-упражнения (3 хвилини), планки для кора (5 хвилин), заминка (3 хвилини).

Низкоударные тренування

1. Баррная тренування: Paola’s Body Barre (45 хвилин)

Це низкоударная тренування виконане в кращих традиціях поєднання пилатеса і баррных вправ. Тренер Паола Ди Ланцо пропонує вправи для живота, рук, стегон і сідниць, які допоможуть вам позбавитися від проблемних зон. Заняття досить динамічне, ви увесь час мінятимете положення (стоячи, лежачи на спині, в планці) , а значить підвищувати пульс і спалювати більше калорій.

2. Балетне тренування: Ballet Bootcamp Core Workout (40 хвилин)

Ця програма представлена двома колишніми балеринами і творцями бренду балетних тренувань Sleek Technique. Низкоударное заняття допоможе вам пропрацювати проблемні зони живота і ніг, а також подовжити м’язи, зробивши їх стрункими і “сухими”. Тренування включає елементи кардио-нагрузки, тому ви також попрацюєте над спалюванням жиру і поліпшенням сердечної витривалості. Останні 10 хвилин вправи проходять на підлозі.

  Чим зайнятися після або замість Джиллиан Майклс : усі варіанти програм


3. Тренування для тонусу м’язів : The Flex Flow Workout (30 хвилин)

Ця низкоударная тонізуюче тренування від Ені Фулдс з гантелями допоможе вам підтягнути і подовжити м’язи усього тіла. Тут немає кардио-упражнений, тому програма буде під силу практично кожному. Перша половина тренування проходить стоячи, вас чекають комбіновані вправи, які одночасно задіюють м’язи верхньої і нижньої частини тіла. Друга половина проходить на підлозі і включає вправи в стилі пилатеса. Тренування проходить без розминки, тому виконаєте її самостійно.

4. Йога: Sweaty Betty Yoga BarreAsana (45 хвилин)

Якщо вам протипоказане ударне навантаження, а ноги і сідниці підтягнути треба, то звернете увагу на цю програму. Вас чекає йога-тренування з акцентом на нижню частину тіла, яка включає популярні асаны на зміцнення м’язів, розкриття суглобів, поліпшення балансу і розвитку гнучкості. М’язи ніг і сідниць горітимуть!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ