Зв'язатися з автором

Creatine Monohydrate100% від Scitec Nutrition : як приймати, відгуки


creatine monohydrate100% від scitec nutrition

Чистий креатин моногідрат від Scitec Nutrition під торговою назвою “Creatine Monohydrate100%” є спортивним живленням, яке сприяє прискореному набору м’язової маси. Продукт вважається універсальним. Його можуть приймати як жінки, так і чоловіки. Це спортивне живлення має одну істотну перевагу-відсутність протипоказань до вживання.

Креатин моногідрат в чистому вигляді показаний до прийому для тих, хто бажає підвищити свої силові показники, а також наростити мускулатуру. Разом з основним ефектом, ця спортивна добавка сприяє збільшенню анаеробної витривалості, а також відстрочує настання втоми. У препараті відсутні сторонні добавки. Він складається виключно з креатину моногідрата, якого в кожній порції міститься рівно 5 г, тобто стільки приймають за раз.

Як приймати

creatine monohydrate100% від scitec nutrition

Виробник рекомендує приймати чистий креатин моногідрат за схемою завантаження. У перший тиждень в добу приймають по 20, а подальші дні-по 5-10 грамів в день. Порцію заливають рідиною. Достатні 300-350 міліграм.

Більшість спортсменів із стажем і професіоналів не рекомендують пити добавку за принципом завантаження, оскільки ніяких істотних переваг така схема не дає. Дослідження, що проводяться, показали, що в добу організм засвоює тільки п’ять грамів креатину моногідрата. Отже, саме стандартній порції і слід дотримуватися, приймаючи по 5 грам в добу, оскільки решта речовини просто виводиться без засвоєння.

  Фитнес-гумка (мини-бенд) : що це, для чого потрібна, де купити + 40 вправ


Добавку рекомендується розмішувати солодким соком. Якщо використовують просту воду, після прийому препарату слід з’їдати що-небудь солодке. Швидкі вуглеводи сприяють прискоренню транспортування і засвоєнню креатину. Продукт допускається комбінувати з іншим спортивним живленням. Багато атлетів змішують креатин з гейнерами, передтренувальними і амінокислотними комплексами, протеиновыми коктейлями. Виробник радить пити препарат спільно з BCAA Xpress. Це дозволяє подавити катаболічні процеси і поліпшити відновні процеси.

В період сушки приймати креатин не рекомендується. Він сприяє затриманню води, що знижує прояв рельєфу. Коли добавку перестають пити, зайва вода з м’язів виводиться з організму через одну-две тижні. Тривалість курсу прийому креатину моногідрата складає від одного і до двох місяців, а потім слідує перерва на місяць або півтора.

Відгуки

Спортивне живлення американського бренду Scitec Nutrition має високий попит завдяки якості і ефективності продукції. Чистий креатин моногідрат, що випускається компанією, не став виключенням. Спортсмени залишають про цей продукт велику кількість позитивних відгуків від тих атлетів, хто займається бодібілдінгом і пауерліфтингом. У своїх коментарях до добавки вони пишуть про те, що вона дозволяє набрати за місяць від трьох і до п’яти кілограм.

  Топ-14 відео від болю в спині і для оздоровлення хребта з Ольгою Сагай


Серед достоїнств продукту можна виділити доступну вартість. Саме бажання придбати чистий креатин моногідрат і не переплачувати за різні добавки стало причиною високого попиту на цю добавку. Аналоги, у складі яких є присутніми ароматизатори, підсолоджувачі, коштують дорожче, але і містять в собі менше креатину.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ