Зв'язатися з автором

Pump Workout – комплекс тренувань з штангою для створення ідеального тіла


Шукайте спосіб ефективного спалювання жиру і зміцнення м’язів тіла? Почніть займатися по Pump Workout. Це комплекс тренувань з штангою, який розробили відомі гуру у світі фитнеса Les Mills і BeachBody.

Опис програми Pump Workout

Відома новозеландська компанія Les Mills набула світової популярності багато в чому завдяки створенню Body Pump-тренування з штангою для схуднення. Але в основному по ній займаються у фитнес-залах під керівництвом пильного інструктора. А що коли ви хочете займатися з штангою будинку? Тепер у вас є така можливість! Компанія BeachBody, яка є флагманом в створенні домашніх тренувань, спільно з Les Mills випустили комплексну програму Pump Workout. З її допомогою ви освоїте вправи з штангою, зможете спалити зайвий жир і зробите своє тіло рельєфним і пружним.

Схуднути швидко і легко з тренуванням Body Pump

Програма Pump Workout включає наступні тренування:

  • Pump Basics (10 хвилин). Ввідне заняття, яке допоможе вам освоїти техніку рухів з штангою.
  • Pump Challenge (25 хвилин). Тренування для усіх груп м’язів з штангою. Виконується в повільному темпі, щоб ви могли навчитися правильно і ефективно виконувати вправи.
  • Pump and Burn (35 хвилин). Заняття з легкими млинцями (по 2,5 кг) або з порожнім грифом, якщо ви початківець. Ви поступово збільшуєте темп і готуєтеся до інтенсивних тренувань.
  • Pump and Shred (45 хвилин). Повноцінне інтенсивне тренування з штангою для жиросжигания і створення підтягнутого тіла.
  • Pump Revolution (55 хвилин). Ви зробите більше 800 повторів вправ впродовж цього заняття для усіх груп м’язів.
  • Pump Extreme (60 хвилин). По-справжньому екстремальне тренування, яке допоможе вам спалити більше 600 ккал за годину.
  • Flow (20 хвилин). Розтяжка м’язів після важких навантажень, заснована на елементах з йоги і класичних вправ для гнучкості.
  • Hard Core Abs (15 хвилин). Тренування м’язів кора. Усі вправи виконуються на підлозі, з положення лежачи і з положення планки.
  Розведення гантелей в сторони стоячи: техніка виконання, помилки


Для занять вам знадобиться штанга і декілька млинців. Займатися за програмою можуть як чоловіки, так і жінки; як початкуючі, так і просунуті у фитнесе. До програми додається календар тренувань. Ви починатимете з нескладних занять, поступово збільшуючи навантаження. Впродовж усієї програми тренери дають рекомендації і ради з техніки вправ і по вазі штанги, тому Pump Workout підходить навіть тим, хто ніколи не займався подібним видом фитнеса.

les mills pump workout

Плюси і мінуси програми

Плюси:

1. Pump Workout-це ідеальний комплекс для схуднення і створення рельєфного тіла. Високий темп і велика кількість повторів на кожну групу м’язів допоможе вам позбавитися від жиру , а силове навантаження з вільною вагою- зміцнити м’язи .

2. Ви послідовно пропрацюєте усі групи м’язів : сідниці, груди, спину, руки, ноги і плечі. Забудьте, нарешті, про дряблий тель і проблемні зони!

3. Програма підходить навіть новачкам. Тренери розпочинають з простих занять, де детально пояснюють технікові рухів. Навіть якщо ви ніколи не працювали з штангою, ви зможете тренуватися по Pump Workout.

  Курс дианабола - Посібник по застосуванню


4. Ефективність програмі додають запальна музика і тренери, які постійно мотивують вас на максимальну роботу.

5. Це комплексна програма: ви займатиметеся за системою Pump Workout впродовж декількох місяців по вже готовому фитнес-плану. Інструктори поступово підводитимуть вас до інтенсивних тренувань.

6. Представлений відмінний відеоряд: вказано, скільки хвилин ви займаєтеся, на яку групи м’язів в даний момент робите вправи і яка вага штанги рекомендується для конкретної групи м’язів.

7. Є російські субтитри до програми.

Мінуси:

1. Для тренувань потрібна штанга з млинцями різних вагів.

2. Програму не рекомендується виконувати при захворюваннях спини і суглобів, а також людям з великою вагою, з варикозним розширенням вен і тим, хто переніс травми ніг.

Якщо ви хочете побудувати бездоганне підтягнуте тіло , те домашні тренування по Pump Workout допоможуть вам в цьому. Ви оціните ефективність роботи з штангою, коли побачите, наскільки перетворилася ваша фігура.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ