Зв'язатися з автором

Opti – Men від Optimum Nutrition : як приймати, склад і відгуки


opti-men від optimum nutrition

Американський вітамінно-мінеральний комплекс для спортсменів “Opti-Men” був розроблений спеціально для тих чоловіків, хто активно займається спортом. Він спрямований на зміцнення власних захисних функцій організму і підвищення показників сили, витривалості. Без мінералів і вітамінів спортсмени страждають від низької продуктивності на тренуваннях, що позначається на самопочутті і відстрочує досягнення бажаних результатів. Комплекс практично одноосібно лідирує на ринку спортивного живлення. Єдиним його конкурентом, здатним замінити цю добавку, є Animal Pak. Інші продукти з вітамінним і мінеральним наповненням не можуть порівнятися з американською добавкою.

Висока популярність і якість комплексу обумовлені тим, що він містить в собі мінерали, що є основним будівельним матеріалом скелета. Ці з’єднання потрібні кожному атлетові, оскільки вони “вимиваються” з організму чоловіка разом з потом на тренуваннях. Прийом Опти-мін дозволяє заповнити втрачені цінні речовини, а також поліпшити якість метаболізму і власний захист організму.

Зміст

  • 1 Склад Opti-Men
  • 2 Як правильно приймати Opti-Men
  • 3 Побічні ефекти
  • 4 Відгуки

Склад Opti-Men

склад opti-men

Вітамінно-мінеральна спортивна добавка містить в собі:

  • Комплекс 8 амінокислот (Amino), включаючи BCAA, аргінін і глютамін, які сприяють росту і відновленню м’язових тканин.
  • Вісім рідкісних різновидів водоростей і трав під назвою “Viri”, що позитивно впливають на чоловіче лібідо.
  • Комплекс 20 концентратів фруктів і овочів, що допомагають організму позбавитися від вільних негативних радикалів.
  • Чотири ензими (Enzy), що покращують травні процеси і засвоєння поживних речовин, що отримуються разом з їжею.
  Як позбавитися від загривка на шиї ззаду, в домашніх умовах


Разом з цими компонентами, до складу добавки входять мінерали і вітаміни, що становлять основу комплексу Opti.

Як правильно приймати Opti-Men

як правильно приймати opti-men

Збалансований склад добавки дозволяє забути про необхідність вживання численних капсул і пігулок. Досить приймати по одній драже Opti-Men тричі в день для отримання необхідної добової норми мінералів і вітамінів. Пити капсулу слід під час їжі, а потім запивати великою кількістю звичайної питної води, щоб поліпшити засвоєння речовин.

Чому комплекс не можна замінити їжею або аптечними вітамінами? Відповідь досить проста. Атлети, на відміну від людей, які не проводять інтенсивні тренування, потребують більшої кількості поживних і цінних речовин, які вони втрачають на заняттях. На відміну від стандартних комплексів, спортивні розробляються з урахуванням потреб професійних атлетів. Вони не можуть замінити собою їжу, але є доповненням до звичайного раціону, компенсуючи недолік мікро-і макроелементів, які недоотримують атлети із звичних продуктів харчування.

Побічні ефекти

У окремих випадках у чоловіка може спостерігатися непереносимість на окремий компонент комплексу. Ще рідше бувають проблеми з травленням. Дотримання дозувань дозволяє звести до мінімуму будь-які негативні наслідки після прийому збалансованої мінерально-вітамінної добавки.

  Меню на кожен день для дівчат: живлення для схуднення


Відгуки

відгуки

Практично усі атлети пишуть про високу якість цієї добавки, але професійні спортсмени попереджають, що чекати від продукту багато не слід. Є і ті, хто рахує збалансоване харчування важливіше різних комплексів. Таким чином, якщо вживати багато фруктів і овочів, необхідність в прийомі добавки просто зникає. На жаль, дотримуватися такого ідеального раціону вдається лише деяким атлетам.

Невдоволення комплексом частенько обумовлено тим, що рекламні компанії обіцяють того, чого в принципі неможливо чекати від цієї добавки. Вона дозволяє поліпшити відновлення, стати витриваліше (за умови інтенсивних і регулярних тренувань), але мінімально впливає на приріст м’язовий маси і сили. Мускулатура не може рости набагато швидше за рахунок надходження в організм мінералів і вітамінів, тому чекати подібного від Opti-Men не слідує.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ