Зв'язатися з автором

Як сісти на шпагат в домашніх умовах


Багато людей мріють сідати на шпагат, але вони не знають, як правильно це зробити. Багато людей, сідаючи на шпагат, можуть травмувати свої пахові зв’язки, або інакше просто їх порвати. Існує безліч правил, як сісти на шпагат. Треба сідати плавно, без ривків. Багато хто думає, що зробити це можна швидко і легко. Але не варто робити поспішних висновків. Багато хто може сідати на поперечний шпагат, але не можуть сісти на подовжній.

Цей розділ призначений для людей, кому потрібна розтяжка, спортсменів, та і просто людям, хто бажає сісти на шпагат. Але для нашого життя ця майстерність не дуже те і потрібно. Краще сходити в спортзал або в лісопарк і там побігати.

Для того, щоб почати роботу над шпагатом, потрібно зробити звичайну розминка впродовж 5-7 хвилин.

Подовжній шпагат


Спершу я вам розповім про подовжній шпагат. Спершу треба зробити вправу для розігрівання м’язів. Потім почати плавно висувати ногу вперед, поки не почнете відчувати розтягування м’язів в паховій області. Тепер можете таз опустити якнайнижчий, і тримати впродовж 10-20 секунд. Тепер висуньте ногу ще далі вперед, наскільки це можливо і тримаєте 10-15 секунд. Руки можна використати як опору, щоб не завалитися убік. Чим далі ви висуватимете стопу вперед, тим більше вона відриватиметься від підлоги. У міру того, як гнучкість у вас розвиватиметься, висувайте ногу вперед, якнайдалі, також опускайте таз. Плечі намагайтеся тримати над тазовим поясом. Спину теж намагайтеся не згинати. Так треба протримати впродовж 10-25 секунд, а потім повторити те ж саме на іншу сторону.

  Вівсянка на сніданок - користь і шкода, рецепти для схуднення


Навчання, як правильно сісти на шпагат, вимагає довгих тренувань і великого досвіду. Тому не треба перенапружувати себе, краще робити заняття щодня впродовж 10-20 хвилин.

Поперечний шпагат

Тепер я можу розповісти про поперечний шпагат. На цей шпагат треба сідати з положення, стоячи, просто розводивши ноги убік. Поки не почнете відчувати розтягування в м’язах пахової області і стегон. Тепер пробуйте поступово, без ривків опускати тазову область вниз. Прийміть стійке положення, можна використати руки, як опори. Постарайтеся так простояти впродовж 20-25 секунд. У міру того, як ви відчуватимете поліпшення розтяжки, ви можете збільшувати відстань між ніг, за рахунок їх розведення на більшу відстань, кожного разу опускайте таз все нижче і нижче, поки не отримаєте бажаного ефекту. Коли ви опускатимете таз, то дивитеся, що обидві ступні ніг, були спрямовані вгору, а п’яти щоб були притиснуті до підлоги. Тримати таку розтяжку потрібно впродовж 15-20 секунд. І після того, як тіло звикне до цього навантаження, слід опускати таз трохи нижче.

  Жиросжигатель Black Spider25 Ephedra, як приймати, інструкція по застосуванню, склад і відгуки


Дивіться! Головне, щоб ваші зв’язки і м’язи не перерастянулись.

Удачі у виконанні шпагату.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ