Зв'язатися з автором

Дві кращі вправи для розвитку вибухової сили


Ці вправи з штангою допоможуть збільшити потужність і розвинути вибухову силу краще, ніж будь-які інші.
дві кращі вправи для розвитку вибухової сили

Можливо, деякі культуристи і накачали непогані м’язи за допомогою легких вагів, але у них ніколи не було справжньої сили. Усі по-справжньому великі спортсмени робили акцент у своєму тренінгу на розвиток вибухової сили. Якщо Ви хочете тіло Геракла, не ігноруйте силу.

Типи вправ, використовуваних для розвитку швидкої вибухової сили являються рухи, які вимагають максимуму або майже максимальної вихідної потужності від спортсмена за короткий проміжок часу. Тренування вибухової сили є одним із способів збільшення вихідної потужності.

Вибухова сила (швидкісна або швидка сила)-це здатність розвивати максимально велику силу за найменший час (перші 0,2-0,3 з руху). Вибухова сила і техніка визначають потужність м’язів.

Кінець кінцем, метою вправ на розвиток вибухової сили є дуже швидке переміщення значної ваги. Але щоб безпечно досягти цієї мети, без ризику ушкодження, важливо розпочати з малої ваги і повільних, контрольованих рухів. За час тренування (декілька тижнів) збільшується вага, що піднімається, і швидкість, з якою його піднімають.

  Ріст 132 см - жим лежачи 132,5 кг Супер мотивація від Олексія Савко


Страхітлива сила провідних важкоатлетів не має собі рівних ні в якому іншому виді спорту. Саме з цієї причини включите у свій тренувальний план такі вправи, які використовують важкоатлети у своїх тренуваннях.

Вправи для вибухової сили

1. Ривок ривок техніка

Навряд чи хтось з Вас робить цю вправу. Ви будете приємно здивовані. Ця прекрасна вправа для розвитку вибухової сили. Обережно розімніться з дуже невеликою вагою. Додайте вагу і зробіть ще один підхід розминки. Ще додайте і зробіть ще один підхід розминки. Тепер візьміть робочу вагу і зробіть п’ять підходів по три повторення з положення “штанга в опущених вниз руках”. Постарайтеся в цій вправі відточити техніку якнайкраще. Чом би Вам не навчитися виконувати ривок із стерпною технікою з важкою вагою?

2. Узяття штанги на груди узяття штанги на груди техніка

Виконуйте цю вправу так само, як і ривок. Три підходи розминок з вагою, що поступово збільшується, а потім-п’ять підходів по три повторення з робочою вагою з положення “штанга в опущених вниз руках”. Не переставляйте ноги. Трохи підпірніть, щоб прийняти вагу на груди. Ви повинні дістатися до важких вагів в цій вправі.

  Електроніка автомобілів навчилася сурдоязыку© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ