Зв'язатися з автором

Комплекс вправ для сексуального здоров’я чоловіка


Представлений комплекс вправ з йоги чудово підійде для домашніх тренувань і допоможе вам повернути і зміцнити чоловічу силу.
комплекс вправ для сексуального здоров'я чоловіка

Нескінченні стреси, проблеми на роботі, напружений малорухомий спосіб життя сучасного чоловіка, можуть привести до проблем в сексуальному житті. Адже вже ні для кого не є секретом, що у 80% чоловіків сексуальна дисфункція настає не від фізіологічних змін, а саме від психологічного перенапруження.

На дію препаратів розрахованих на поліпшення еректильної функції, розраховувати не доводиться, оскільки в основному під виглядом лікарських засобів, продають пустушки або даремні БАДи. Проблему можна побороти простішими і дешевшими способами, наприклад, за допомогою занять чоловічою йогою.

Первинним в лікуванні еректильної дисфункції є розслаблення, як фізичне, так і духовне. Заняття йогою для чоловіків і вправи для поліпшення сексуального здоров’я, допоможуть вам досягти максимального розслаблення, впоратися з проблемою і досягти максимального результату.

Загальні рекомендації

Не дивлячись на те, що йогою кожен чоловік може займатися самостійно в домашніх умовах, є все ж деякі загальні рекомендації, які допоможуть вам досягти максимальних результатів і уберегти себе від травм :

  • Проводьте заняття не рідше чим через день, але не частіше 3-х раз на тиждень.
  • Кращий час для виконання комплексу-ранок.
  • Створіть усі умови для максимального розслаблення: одяг для занять має бути зручним, повітря чистим, позбавтеся від усіх зовнішніх подразників, що б під час заняття ніхто не відволікав вас.
  • На початку занять обов’язково має бути виконана розминка. Розімніть усі м’язи вашого тіла : зробіть п’ятихвилинну загальнорозвиваючу розминку, яка б включала в роботу усі групи м’язів. Потім займіться розминкою дихальної системи, виконавши декілька дихальних вправ, тим самим налагодивши роботу ваших легенів. Після цього приступайте до виконання комплексу.
  Програма тренувань і живлення від Івана Водянова


Комплекс вправ

1. Поза собаки мордою вниз

Початкове положення-встаньте на карачки, долоні на рівні плечей, коліна на рівні тазу. Зробіть видих і починайте відривати коліна від підлоги, не випрямляючи ніг. Таз підніміть вгору і витягайте руки, поки ваше тіло не утворює гострий кут. Зафіксуйте це положення і виконайте 5-6 циклів спокійного дихання, після цього зробіть видих і плавно, підконтрольно, опустите коліна на підлогу.

  1. адхо мукха шванасана 0 Адхо Мукха Шванасана Поза собаки (Адхо Мукха Шванасана)-одна з самих розслабляючих асан йоги, що повертають розумові і фізичні сили.

2. Поза плуга

Під час виконання цієї вправи будьте гранично обережні, не робіть різких рухів, виконуйте усе плавно і підконтрольно, поступово підходячи до ідеальної техніки виконання.

Ляжте на спину. Починайте підводити стегна і поперек вгору, поступово заносячи ноги за голову. Спробуйте тримати ноги максимально прямими, злегка торкніться пальцями ніг за головою. Руками упріться в поперек, тим самим підтримуючи ваше тіло в рівновазі. Спираючись на верхню частину тіла, залишайтеся в такому положенні 15 секунд. З набуттям досвіду, можна доводити час виконання до 5-ти хвилин.

  1. халасана 0 Халасана Поза плуга (Халасана)-асана йоги, яка, в першу чергу, робить позитивний вплив на хребет і спинні нерви.
  Що таке компульсивне переїдання: як боротися самостійно і перемогти


3. Поза півмосту

Ляжте на спину, ноги разом, руки уздовж тулуба. Зігніть ноги в колінах і поставте п’ятами до сідниць на ширині стегон. Руки покладете долонями на підлогу пальцями до ніг. Підведіть тулуб прогнувшись в спині і поставте голову тім’ям на підлогу. Трохи так постійте і продовжте розпрямлення рук і ніг до упору. Стійте в позі містка при вільному не напруженому диханні до перших ознак втоми. Потім, повільно видихаючи, неспішно, ляжте на підлогу і розслабтеся.

  1. ардха чакрасана 0 Ардха Чакрасана Поза півмосту-це дуже проста, але ефективна асана йоги, яка робить омолоджуючий ефект на увесь організм.

Дивіться також

  1. комплекс йоги для збільшення сексуальної енергії 0 Комплекс йоги для збільшення сексуальної енергії Ви помічали, що деякі люди буквально випромінюють сексуальну енергію? Ми навчимо вас стимулювати вашу сексуальну енергію!

© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ